Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Benzer bir baslik bulamadim o sebeple acmak istedim. Amerika'da gerceklestirilecek olan sinema, konser, tiyatro, gosteri, vb etkinlikleri belki burada paylasabiliriz.

daha onceden bir cok sanatci konser ya da gosteri icin gelmisti. aklima gelenler sertab erener, tolga cevik, grup kargo, cem yilmaz...

simdi de guldur guldur show geliyormus, bilgileri ve biletleri asagidaki sitede bulabilirsiniz.

• Buraya Yeni Turku geliyor. Daha once gitmistim konserlerine ama yine giderim..

50 yil sonra Turk Muzigi ile ilgili bir belgesel yapilsa adi gececek guruplardan bir tanesi... Defalarca dinlemeye deger...

Houston ve cevresi baya kalabaliklasti. Daha fazla sanatci gelecektir zamanla. Dolar TL jur farkida malum... Yavas yavas yurt disi konserler daha da onemli hale gelir bir cok organizator icin..

• 23-24 Eylül 2023 günleri Houston’da bir Türk festivali gerçekleştirilecekmiş. Festivalle ile ilgili detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

image.jpeg

• DC'de gerceklestirilen yillik festival linki de (gecen senenin) asagida.

bu sene ise 15 Ekim tarihinde duzenlenecek.

• Güzel bir başlık olmuş, maalesef Türk sanatçılar Atlanta tarafına pek gelmiyor sanırım. Genelde Ny, Chicago, Houston, Washingtona gidiyorlar. Ama en azından Atlantaya yabancı sanatçıların etkinlikleri sık oluyor. Şimdilik bununla yetineceğiz 🙏🏻

• @dytmelek kimi zaman turne gibi bazi oyunlar icin gelenler oluyor Atlanta tarafina.

Mete Horozoglu ve arkadaslarinin bir oyunu vardi ormantik komedi diye. gecen sene gelmislerdi sanirim. daha sonra baska oyunla turneye cikiyorlardi, programin da dahil oldugu site linki asagida.

ama onun disinda dediginiz bolgeler cok daha aktif.

edit : birkac gun ile kacirmissiniz hatta 🙂

• @btek14 teşekkür ediyorum bilgi için, Erdem Başla aynı bölgedeyiz takip ediyorum, birlikte yapıyorlar bu oyunu girmeyi planlıyoruz🙏🏻 umarım daha çok etkinlik olur özellikle konserlere gitmeyi çok istiyoruz🙏🏻

• Washington DC Turk Festivali bu haftasonu pazar gunu (11.00 - 6:30 at 300 Pennsylvania Ave. NW, between 3rd and 6th streets in Washington DC) gerceklesecek. Gecen senenin mini ozeti asagidaki paylasimda;

Bu sene de benzer sekilde gececek gibi gozukuyor, buyuk farklardan biri Demir Demirkan sahne alacakmis.

• @semavi, içinde söyledi: Amerika'da Tiyatro, Konser & Etkinlikler (Turk)

Buraya Yeni Turku geliyor. Daha once gitmistim konserlerine ama yine giderim..

50 yil sonra Turk Muzigi ile ilgili bir belgesel yapilsa adi gececek guruplardan bir tanesi... Defalarca dinlemeye deger...

Houston ve cevresi baya kalabaliklasti. Daha fazla sanatci gelecektir zamanla. Dolar TL jur farkida malum... Yavas yavas yurt disi konserler daha da onemli hale gelir bir cok organizator icin..

Valla cok eglendim, fena desarj oldum 🙂 Gorenler sen koptun diye takiliyordu...

Tamam, Yeni Turku populer bir gurup degil ama benim gibi 40li yaslara gelmis Turcke po-rock muzik ile ilgilenen herkesin sarkilarini ezbere bilecegi bir kilometre tasi Turk muziginde...

20 yil once izlemistim... Bir daha nasip olur mu bilmem...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |