DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mertekremh Geçmiş olsun. Vizenizi de hayırlısıyla almanızı diliyorum. Şu ana kadar en zor kısımları geçtiniz diyebilirim. Mülakat konusunda hiç kasmayın, çok rahat geçecek 🙂

• @ozzy22 teşekkürler güzel dilekleriniz için, inşallah. Sizin de vizeniz hayırlı olsun

• ⭐⭐

@mertekremh Gecmis olsun. Sizi dogru basliga yonlendiriyorum. DV2023 Mulakat Deneyimleri...
    TDaP zaten Turkiye'de bulunmuyor hepimiz besli olan asiyi oluyoruz bu arada...

• @norta teşekkür ederim umarım. Amerika hayatınızda başarılar🙏

• @Begum Bizim tüm umutlarımızın tükendiği noktada dönüş gelmişti, umarım sizin de öyle olur.

• @norta Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Umarım dediğiniz gibi olur.

• @Sy61 abi imzaladım. Deneyimlerinizden yararlanmak istiyorum

• Bu ileti silindi!

• Merhaba, dosya taşıma ile ilgili Türkmenistan ve Tacikistan olumsuz dönüş aldık. Başka dönüş alabilen var mı acaba?

• @Sy61 Pasaport sorusu cevaplanmış. Askerlik konusunda : bana mülakatta askerlik yaptınmı diye bire soru sorulmadı. Sadece e devletten aldığım evrağı verdim. Siz de o şekilde yapacaksınız. Soru gelirse yaptım veya yapmadım yerine başınızdan geçen süreci kısaca özetleyin yeterli. Eğer elinizdeki evrakta muaf yazıyorsa, muaf oldum demeniz bile yeterli. Sorular da, cevbaplar da çok kısa oluyor zaten. Uzun uzun anlatmaya kalkmayın. Şu rahatsızlığım vardı, muaf oldum. Bitti bu kadar.

• @Sy61 DV2023 mülakat deneyimleri başlığında gerekli belgeler ve deneyimler bolca mevcut. Vakit ayırıp foruma göz atmalısınız. Öncelikle Sağlık randevunuzu alın ve Ais kaydınızı gerçekleştirin.

• @stagerlee Tebrikler, yesilkartforum Dv kazananları için büyük bir nimet süreciniz boyunca takip etmeniz her zaman yararınıza olacaktır. Gördüğüm kadarıyla Cn numaranız yüksek. Ankara’nın 2023 performansı göz önüne alındığında dosyanızı taşımak yada AOS imkanınız varsa süreci başlatmak sizin adınıza daha iyi olacaktır.

• @lutfitunca teşekkürler. Randevu oluşturdum , ais kaydını da yaptım . Baya okudum fakat bu hastalık ile alakalı birşey göremedim . O yüzden paylaşmak istedim . Negatif tüberküloz ile ilgili sıkıntı yaşayan oldu mu diye ?

• @Serkan-YILDIZ teşekkürler Serkan abi . Geçmişte bir de negatif tüberküloz geçirdim . O sorun teşkil eder mi onu bilmiyorum . Zaten muaf olduğum kağıtları ve evrakları da yanımda götürücem

• @Sy61 Forum’da arattım ama cevap bulamadım. Zaten bu konuda en iyi cevabı Unganlar verecektir. Mutlaka evraklarınızı yanınızda götürünüz. Sağlık randevusunu bu gibi durumlarda en erken güne almakta fayda var malum sürecin sonuna yaklaşıyoruz. 30 eylül son vize basım tarihi.

• @Begum hanim bizde makedonya ya mail attık olumsuz dönüş oldu.

• ⭐⭐

@Sy61 Merhaba, gecmis olsun. Umuyorum ki, klinik randevunuz erken bir tarihtedir. Saglik kontrolune gittiginizde hazirladiginiz tum evraklar yaninizda olsun, zaten tekrar radyografi cekiminiz yapilacak, tum yetiskinlere yapilmak zorunda, o vakit bir sey gorunurse islemleriniz uzayabilir. Yani bu surec tamamen doktorlarin takdirine bagli. Size kesin olarak onlar disinda hic kimse bir yorumda bulunamaz sureciniz baglaminda.

Imzaniza DS-260 gonderim tarihi ve mulakat tarihi gibi bilglerinizi de girerseniz daha anlasilir olur herkes icin vize sureciniz.

• @Sy61 Tüberkiloz konusunun sorun olup olmayacağı konusu mülakattan çok sağlık kontrolünde netleşir. Sağlık kontrolüne gittiniz mi, bunu onlara sormalısınız. Ama devam eden bir tüberkiloz probleminiz yoksa, sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• @Sy61 Bence sağlık randevunuzu en kısa sürede alıp yaptırın. İlave tetkik vs. istenecek olursa, mülakata kadar tamamlamış olursunuz. Son günlere bırakmayın.

• @Serkan-YILDIZ devam eden bir sorun yok abi , 2014 de geçirmiştim . O da taşıyıcı , bulaşıcı değildi . Çoktan geçti bitti hastalık . Şuan bir problemim yok çok şükür

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

188

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.0k

| | | |