DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @incomprisa Mülakat talebine yönelik ısrar hakkını sonuna kadar kullanmak gerekiyor demek ki 🙂

• @Şener-Uysal aynen ya, 150 defa ben bile şaşırdım..
    Ama açıkçası Maskata da mayısta en az 10-12 defa yazdım..hata uyuyamadığım zaman da gece saat 3’te yazdım bile..
    Madem green kart kazandık mülakat hakkımız da olmalı!

• @incomprisa yurtdışı mülakatla vizesini alan Yeşilkartforum üyeleri aynı çabaları duyguları, umutları ve sonuçları yaşadılar diye düşünüyorum. Vize alacak arkadaşlara son ana kadar ha gayret diyorum. Ümidinizi yitirmeyin.

• 2024 talihlisiyim, seneyi bekliyorum. Şimdiden sizlerin gayretlerini izliyorum. Herkesin dileğinin gerçekleşmesini ve yolunun açık olmasını diliyorum.

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar merhaba,

Hong Kongdan aşağıdaki gibi bir mail aldım, inquiry closed dedi. Burda otomatik reply gibi olabilir ama case'in güncellendiği anlamını da çıkardım. Nerden kontrol edebilirim dosya durumumu acaba, belki taşınmış olabilir mi

Your case has been updated, please log back into your account to view the details.

Çok teşekkürler

• @bates7 KCC ye mail atabilirsin dosyam nerede diye, birde imzanı güncel tutarsan forum için durumu daha hızlı anlarız.

• @bates7 Dosya taşıdıkları zaman dosyanızı taşımak için kcc ile iletişime geçtik tarzında bir mail atıyorlar. Siz yine de kontrol amaçlı kccye de dosyanızın nerede olduğuyla alakalı bilgi almak için mail atabilirsiniz.

• @cgcore gerçekten iş ilanı açıyorlar , konsolosluk sayfasını takip ediyorum. Başka ülkeler için deneyin. Hatta gerekirse bir ülkenin abd konsolosluğunun önüne gidin ve bekleyin geldim burdayım yazın. Sanırım böyle bir deneyim okumuştum.

• @stagerlee Tebrik ederim. Dosya numaranız biraz yüksek, dosya taşıma konusunda şimdiden bilgi edinmenizi öneririm. Umarım ihtiyacınız olmaz ama her ihtimale karşı tedbirlik olmakta fayda var.

• @bates7 Aynı mail bana da daha önce dosya taşımaya çalışırken gelmişti. Inquiry’den form gönderdiğinizde size bununla ilgili bir case açıyorlar. Sizin talebinizle ilgili olumlu veya olumsuz bir dönüş yaptıklarında böyle bir mail alıyorsunuz. Mutemelen doldurduğunuz formdaki talep ile ilgi bir dönüş yapmışlar size olumlu veya olumsuz.

• @stagerlee sizin yerinizde olsam hemen shengen vizesi işlemleri başlatırdım.

• Merhaba, Tanzanya konsolosluğuna dosyasını taşıyan oldu mu acaba? Transfer maili ileteceğim ama öncesinde mülakat yapan oldu mu? Varsa eğer tecrübelerini paylaşabilir mi? Bizler için her bilgi çok kıymetli olacaktır.
    Şimdiden çok teşekkür ederim.

• @Begum Begüm hanım daha önce giden oldu mu diye soru sorup cevap bekleyerek vakit kaybetmeyin.
    2 ay kadar bir süre kalmış gidebileceğiniz her yere derhal yazın, neresi olursa.

• Bize böyle bir cevap geldi.Kibaarca red etmisler dogrumu anlamisim acaba.
    Greetings,

We are processing limited immigrant visas and diversity visas currently, however, at this time, we are not able to accept transfer cases from outside our consular district.

We believe it is unlikely we will be a position to accept transfer cases in the near future. We regret that we are unable to give a more favorable reply.

• ⭐⭐⭐

@Gül-Kazancioğlu Kibarca kabul edemeyiz demisler evet ):

• @mertekremh geçmiş olsun vizenizide sorunsuz almanız dileğiyle. Fakat yanlış başlığa yazmışsınız mülakat deneyimleri diye ayrı bir başlık var forumda.

• @bozyuruk o başlığa yazacaktım fakat bu başlığa yazan bir arkadaş daha vardı, buraya yazdım bende

• @mertekremh vizenizi kolaylıkla alırsınız inşallah

• @beyzakr Mülakatınız da böyle sorunsuz geçer ve bir an önce vizenize kavuşursunuz umarım:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |