Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @repent uzun süreli erteleme için re-entry permit almanız gerekiyor, onu da almak için belli şartlar var. 1 yıl yeterli bir süre olacaksa ilk girişinizi yapmak için sağlık raporundan itibaren yaklaşık 6 aylık bir süreniz var, ilk giriş sonrası dönüş yapıp yine 6 ayı geçirmeden giriş yapılabilir. bununla ilgili forumda deneyimler mevcut. onun dışında bir erteleme seçeneği yok.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba, mülakat hangi sayıya kadar dağıtıldı acaba?Excel de henüz kayıt göremedim. Forum da ise mülakat alan sadece 2 kişinin yazdığını gördüm. Umarım bu ay toplu mülakat dağıtılır. Epeydir uğraşıyoruz ama dosyamızın taşınması ile ilgili olumlu dönüş alamadık. Genellikle oturum izni veya kapasite dolduğu için aktarılamadı. Bizim gibi uzun süredir bekleyen herkes umarım güzel haberi alırız.

• @Begum Ankara özelinde soruyorsanız excel e baktım 15k gibi görünüyor ama arada da bosluklar var ya haber etmeyenlerdir daha ya da geç submit diye düşünüyorum.

• @Begum excelde eylül ayı için 29 kişi kaydedilmiş mülakat alan ve görünen o ki 15k ya kadar dağıtılmış

• @baran-bozdogan Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Evet şimdi gördüm.

• @bozyuruk Çok teşekkür ederim. Bilgilendirmeniz için.

• @koray2000 o zaman sebep o, tamam mülakat dağıtımında tam bir mantık aramıyoruz ama size gelmemesini anlamamıştım, yüksek ihtimal aos den o halde. kolaylıklar bir an önce greencarda kavusursunuz inşallah.

• @BerkayHacımustafa Asagidaki email adresine tekrar gondermenizi oneririm. Esiniz vatandas ise kabul etmeleri gerekiyor.

[email protected]

• @tolga-a anladım fakat bir yılın yarısından fazlasını Amerika’da geçirmeyeceğim için sıkıntı olmaz mı? Okulun son senesindeyim bitirip gideceğim dersem kabul edilir mi, bir bilginiz var mı? İlginiz için teşekkür ederim

• Merhabalar bir şey sormak istiyorum konsoloslukların mülakat dağıtmasında bir zaman var mı? (yani ağustos ayı son mülakat dağıtım zamanı gibi) yoksa eylülün son haftasında bile mülakat dağıtabilirler mi ?

• @ogzylmz Konsolosluklar Slot ve bülten durumuna göre Eylül ayında da mülakat dağıtabiliyor (Son iki gün hariç). Ama 30 Eylül’e kadar vize basılmazsa GC süreci her türlü bitiyor.

• ⭐⭐

@tolga-a Merhaba, ilgili basliga bu linkten ulasabilirsiniz.

• Merhabalar,Bu Ankara'nın dağıttığı son mülakat mıydı yoksa yine devam edermi ? Eylül'ün ilk haftasına vermiş hepsini. kaça kadar gider sizce bir tahmininiz öngörunüz olurmu? @gucarslan @crazycells @lumos

• @repent 5. yılın sonunda vatandaşlık için başvuru yapacağınız zaman sorun olur sadece, süreyi uzatırsınız. son 5 yılın en az 30 ayında abd’de bulunmuş olmanız gerekli başvuru için.

• @repent yine de @lumos ‘un yukarıda paylaştığı bu linkten ilgili başlığı incelemenizi tavsiye ederim.

• Merhabalar, Ben Muskat’ta yaşıyorum ve GCC resident vizemiz var, buna rağmen Muskat, Abu Dhabi, Doha, Kuveyt hepsi dosya taşımaya olumsuz dönüş yapmışlardı. Neyse ki şükür Ankara’dan mülakat aldık, burada bir problemim sadece mülakata katılmak için Türkiye’ye geleceğiz ama dönüş biletini almak da tereddüt ediyorum, ortalama ne kadar sürede pasaportlar teslim edildi? 5 iş gününde teslim edileceğini biliyorum ama acaba daha erken teslim edilen var mıdır? Pasaportun tahmini teslim tarihine göre bilet alacağım, yardımlarınız için teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@busradincer Mülakat tarihinden 5-6 iş günü sonrasına esnek bilet almanızı öneririm.

• @busradincer imkanınız varsa dönüş biletinizi pasaportların tesliminden sonra alın, diğer durumda değiştirilebilir bilet almanız faydalı olacaktır.

• @busradincer Biz Muscat’a siz Ankara’ya… 😁 Mülakatınız hayırlı olsun. İnşallah olmaz ama; olası bir AP durumda dönüş tarihini kestirmek pek mümkün olamayacağından açık bilet almanızı tavsiye ederim. İyi şanslar dilerim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |