Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

• @Onur-Avm @Zelene @Figen @gucarslan
    Geri bildirimleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim .

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• 3 kişilik bir aileyiz ekim 2023 de olan mülakat randevumuzu sadece 5 gün içinde 4 mayıs 2023 e çektiler vizelerimiz onaylandi çok şükür. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir kurum. Herkese tavsiye ederiz.

• @Rushvisasnow Türkiye'den yapılan E2 vizesi randevularını da öne çektirebiliyor musunuz?

• @Yolcu34 Evet E1/E2 vizelerini öne çekebiliyoruz. Fiyat ve detaylar için başlıktaki numaradan bana uşabilirsiniz . Teşekkürler .

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Serapp Serapp 

• Merhaba. Almanya'da (Frankfurt, Berlin, Munich) vize randevusu tarihi ortalama olarak kaç gün sonrasına veriliyor bir bilginiz var mıdır? Yani Almanya'daki bu 3 yerden birine bugün başvursam randevuya ortalama olarak kaç gün sonra girerim bunu kontrol edebildiğiniz bir yer var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@no911 bu siteden dünyadaki bütün konsoloslukların bekleme süresini görebilirsiniz;

• @gucarslan Hocam bu direkt "Bugün başvurursan x gün sonra randevuya girersin" mi diyor yoksa "Bugün başvurursan x gün sonra randevu tarihin belli olur" mu diyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@no911 en erken boş slotu bulabileceğiniz günü söylüyor.
    x gün sonraya mülakata alabilirsiniz yani..

• @gucarslan Anladım teşekkürler.

Peki vize şansım hakkında ne düşünüyorsunuz? Almanya'ya hazırlık öğrencisi olarak geldim yani dil kursu yapıyorum. 1 yıllık oturum izni çıkaracağım yakında. Oturum izninden sonra şansım yüksek olur mu sizce B1/B2 vizesi için?

• @Rushvisasnow Sip Sak randevumuza sip sak vize onayi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Degerli forum uyeleri, bu konuda kucuk bir guncelleme yapiyoruz.

Belirsiz Turkiye ekonomisi ve TL&USD paritesinin yakin bir gelecekte dramatik sekilde dalgalanma ihtimalinden dolayi gecerli olan ucretleri gecen hafta @Rushvisasnow 'dan Salih Bey ile dolara cevirmis bulunuyoruz. Bu degisiklige gore ucretler, yildizli uyelerimiz icin kisi basi $75, diger uyelerimiz icin ise sirasiyla $150, $350, $500 ve $800 olacak.

Foruma yeni uye olmus (son 90 gunde) veya forumda bilgi iceren paylasim sayisi 0 olan kullanicilar ise -maalesef- bu indirimlerden yararlanamayacak ve Rushvisasnow'in standart tarifesi olan kisi basi $250 ile bu hizmeti kullanabilecek. Maalesef bazi kisilerin foruma sadece bu indirim icin uye oldugunu gordugumuzden dolayi @Rushvisasnow ile bu sekilde ortak bir karar aldik, neticede bu anlasmanin amaci aktif forum uyelerinin bu hizmetten indirimli yararlanmasi idi.

forum-icin-fiyat-listesi copy.png

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu hizmetten yararlanmak isteyen uyelerimiz tek seferde tum bilgileri @Rushvisasnow 'a ulastirabilmek icin su formu doldurmalilar: bit.ly/rushvisasnow

forma su QR kodundan da ulasabilirsiniz:

alt metni

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ben de gectigimiz haftalarda @Rushvisasnow 'in bu hizmetinden yararlandim, ve Salih Bey'in hokus pokusu sayesinde randevuyu ~1 yil onceye cektim. Tekrardan kendisine tesekkurler...

Kuzenimin Agustos ortasina planladigimiz ABD seyahati icin Mayis 2024'te olan randevu tarihini Salih Bey sayesinde 12 Temmuz 2023'e cektik. Kendisinden 1 Haziran - 20 Temmuz arasinda bir tarih istedim ve Salih Bey hizli sekilde bu tarihler arasina randevuyu aldi. Kendisine tekrardan tesekkurler.

• Müthiş bir hizmet! Benim ailem de yazın gelmek istiyordu sadece yeğenimin vizesi kalmıştı. Kasım randevusunu 26 mayısa, yani talebimizden dört gün sonraya çektiler ☺️ çok teşekkür ederiz

• ⭐⭐⭐⭐

Bir hafta önce Eşimin B1B2 vizesi için başvuruda Haziran 2024 tarihini verdiler . Salih Bey sayesinde 6 Temmuz 2023 tarihine vize görüşme günümüzü öne çektik. Kendisine Ne kadar teşekkür etsek azdır. Eşim bu durum için çok sevinçli .Aynı şekilde Bende

• Herkese Merhaba
    İmkansızı başarmışlar gibi hissediyorum. 29 Mayıs'ta randevu parası ödendi, 30 Mayıs akşamı da randevum alındı. Aciliyetiniz varsa kesinlikle tavsiye ederim.
    Screenshot_1.png görsel url)

• Dun 12 saatlerinde cok acil talep esimin B1/B2 vizes mulakati icin 2024 26 Nisan anca randevu bulabilmistim. Bir gun boyunca kendim bir surekli girip bakayim dedim ama bir netice alamadim. Surekli bakmak vs stres ve vakit alacagini anladim ve hemen @Rushvisasnow ile ilk defa boyle bir hizmet almaya karar verdim.

Esim icin ayni gun aksama dogru randevum 1 YIL one alinmisti ve hemen bilgilendirildim haliyle saskinlik ve sevinc karisik bir andi 🙂

Screenshot_20230530_202148_Firefox.png

Bu surecte direk veya dolayli yardimda bulunan herkese ( @crazycells ve @gucarslan in deneyimleri ve guvenilirlikleri benim icin belirleyici olmustur ) tesekkurler 🙂 .

• Merhabalar , Erkene alınmış bir randevu örneğini paylaşmak istedim. Ektedir.

image.png

• ⭐⭐

@Rushvisasnow Şahane hizmet, elinize sağlık.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Serapp Serapp 

• Kendilerini forum sayesinde tanıdım. DV 2023 talihlisiyim. Arkadaşımın eşi için turist vizesi randevumuz 2024 Ocak’tı. 1 hafta içinde 10 gün sonraya randevu buldular ve vizeyi aldı arkadaşım. Kendileri güvenilir kişiler tercih edebilirsiniz çok çok teşekkür ederiz.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 47
  • 3
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |