DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ayhan2023 BEN DE giriş yapalı bir hafta oldu ancak aynı sorunu yaşıyorum. siz 3 ay olmasına rağmen SSN ve green kartınız gelmedi mi ?

• Selam degerli hemserilerim adres değisikliği yapmmak istedim yanlislikla uscis g
    Hesabim bloke oldu tekrar nasil acarim ? Adres değisikliğini sadece uscise mi bildiricez baska yontemi var mi tesekur ederim

• Yeşilkart (Greencard) ve Göçmenlik bölümünden taşındı  crazycells crazycells 

• Selam arkadaslar adres değisikligi bildirimini nereye yapacağim lutfen bilgilendirirseniz sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@murat-sarıgül-0 Uscis web sitesinden AR-11 formu doldurarak yapacaksınız. Bu konunun ilk mesajında tarif ediliyor.

• @knnrn selam degerli hemserim ucsis yanlis sifre girdim beni bloke etti senin dedigin acaba ayri bir site mi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@murat-sarıgül-0 Şifreye gerek yok. Aşağıdaki Adresten doldurmak yeterli.

• @murat-sarıgül-0 merhaba geçen gün ben de şifremi yanlış girdiğim için beni bloke etmişti. USCIS ekibine şifre sıfırlama talebi gönderdim ve bana bikaç gün içinde maille geri dönüş yaptılar ve şifremi sıfırlayıp adres değişikliğimi yapabildim çok şükür. Siz değiştirebildiniz mi adresinizi?

• merhaba arkadaşlar benim Green kartım eski adresime gitmiş ama ben ülkeye girdiğim gibi adresi değiştirmiştim Ssn ve diğer maillerime yeni adresime gelmişti ama Green kartım eski adresime ulaşmış ve ben de usps ofisini aradım ve bana göndermelerini istedim o adrese gidip Green kartımı aldılar ama bana gönderemeyeceklerini söylediler sadece iade edebileceklerini söylediler göndericiyi arayıp yeni adresinize postalanmasını isteyebilirsiniz dedi şimdi ben nereyi arayacağım bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

• Merhaba arkadaşlar iki senelik süreçte sona geldiğimiz dosyada son sureci birturlu geçemiyoruz ne yüklediysek red yiyoruz. might not have a principal residence or be domiciled in the United States. Please submit proof of domicile. For more information on domicile cevabi aliyoruz her yuklediqimiz evraka yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• @knnrn çok teşekkür ediyorum

• @icf adres değişikliğini yapmaya çalışıyorum kafama takılan şey acaba eski adrese gitmismidir? Geleli 3 ay oldu şayet gitmiş ise ben yokken teslim edilir mj

• @murat-sarıgül-0 case Statusten kontrol etmiyor musunuz? Oradan kartın durumuna bakın

• Arkadaşlar ben de hala inbox açılmadı. Case-status'tan check yapıyorum. İspanyolca bir mail çıkıyor ve immigrant feenin ödendiğini söylüyor. AR-11 formunu hesap verify olmadığı için dolduramıyorum. Account verfiy ettim. Bir kaç defa daha denedim. Sign-in sayfasına atıyor. Düzelten var mı acaba?

• ⭐⭐

@DedicantEEE Bakin daha yedi mesaj once sevgili @knnrn bey yazmis. USCIS inbox'inin aktif olmasina yada verify islemlerine gerek yok bunun icin...

@knnrn, içinde söyledi: Amerika'da adres değişikliği yapmak USCIS (AR-11 form)

@murat-sarıgül-0 Şifreye gerek yok. Aşağıdaki Adresten doldurmak yeterli.

• Bu ileti silindi!

• @lumos Cevabınız için çok teşekkür ederim. @knnrn Bey'in mesajlarından doğrulama olmadan adres değiştirilebileceğini anlayamadım. Gönderdiğiniz linkte AR-11 ile adres değişikliği talimatları ve USCIS üzerinden online olarak yapılabileceğini söyleyen bir yazı var. Evet, ben change of address kısmından, receipt number olmadan adres submit ettim. Şu an submitted olarak gözüküyor. Submit edeli 5 gün kadar oldu. Dediğiniz işlem bu şekilde midir?

• ⭐⭐

@DedicantEEE Evet, formu doldurup iletiyseniz ve mail geldiyse siz islem tamam.

• Arkadaşlar selam, bu ay sonunda ilk girişimi yapmayı düşünüyorum. DS260'ta adres girmemiştim konsolosluk mülakatında bir tanıdığımın adresini girdim ancak oraya gitmekten vazgeçtim. Şimdi bu başlığı inceleyince adres değişikliği için tereddütte kaldım. Havalimanından girerken mi adres değişikliği yapmalıyım yoksa şimdi USCIS'den yapmam mı daha iyi olur?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Önder-Bilgiç evrakları pasaportta verirken söylersin o kadar

• @ayvalik10 tamadır teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |