Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@mhan95 Kesinlikle. İnşallah bu sene gelir pasaport şartı geri 😞

• ⭐⭐

Arkadaşlar alt tarafı bir çekiliş, takmayın kafanıza fazla.
    Şu an lütfen hepimiz önümüzdeki hafta Pazar gününe odaklanalım 🙂

• olmaktan korktuğum yerdeyim merhabalar

• @Onur-Kürekçi, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Passion 10 sene başvurup çıkmayan tanıdıklarım var eğer gerçekten gitmek istiyorsan işini şansa bırakma bence diğer legal yollara başvur

Çalışma vizesiyle gidebilmek için iş ilanlarına başvurup duruyorum ama şimdilik bir şey yok. Ama deneyeceğiz her yolu, olacak bu iş inanıyorum 🤞🏻

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@berolika Sende mi 😞

Kervanda yerimizi aldık maalesef :,)

• Kesinlikle pasaport gelir. Kcc bile isyan etmistir katilimci yogunlugundan

• 2.Başvurumda da talihli olamadım.Pasaport şartının geri gelmesini temenni ederek DV-2025 için Ekim ayında görüşmek üzere.Esen kalın..

• Düşündüğüm kadar üzülmedim çünkü o kadar da bel bağlamamıştım sadece birkaç planımı erteliyordum artık her şey açıklığa kavuştuğu için ertelediğim şeyleri yapacağım buraya geldim ama 2025e başvurup başvurmayacağımdan emin değilim sağlık olsun 🙂

• Pasaport + başvuru ücreti olmalı bence de. Çok düşük bir miktar bile ($10 gibi atıyorum), çoğu kişiyi vazgeçirmeye yetecektir.
    Eğlence olsun diye başvuran çok var ne yazık ki.

• Valla gençseniz ilk seferinde çıktı çıktı, çok istiyorsanız alternatif yollar arayın evlilik, iş vb. Benim gibi inada bindirirseniz 24 senedir çıkmasını bekler durursunuz, yaşta gitti; bahsettiğim diğer seçenekleri gözüm yiyemiyor artık... Gençliğim zaten bu zihniyet yüzünden harap oldu gitti ,10 gün sonra düzen değişmezse ya kendimi tamamen kapatıcam artık ya da birikmişimle az gelişmiş ama rahat yaşayabileceğim bir ülke bakacağım....

• İmzamı da değiştirdim. #MANIFESTING

• Sonuca bakabilirsem geleceğim 😁👌

• KAYBEDENLER KULÜBÜ
    bende 😞

• Biz buradan devam artık 🙂 2 tane hnbs aldıktan sonra 🙂

• eşim ve ben ayrı ayrı başvuruda bulunmuştuk, sağolsun KCC bizi 2 hnbs ile uğurladı...

• Mesajımız bulunsun 🙂 Eylül ayında görüşmek üzere

• Biz de eşimle birlikte 2 hayırla uğurlandık 🙂

• ilk defa girdim olmadı seneye inş.

• @Passion, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Onur-Kürekçi, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Passion 10 sene başvurup çıkmayan tanıdıklarım var eğer gerçekten gitmek istiyorsan işini şansa bırakma bence diğer legal yollara başvur

Çalışma vizesiyle gidebilmek için iş ilanlarına başvurup duruyorum ama şimdilik bir şey yok. Ama deneyeceğiz her yolu, olacak bu iş inanıyorum 🤞🏻

eb3 e mi basvuruyorsunuz? vasifli vasifsiz? ucret vs varmi

• @gtx295 20000 BİN DOLAR İSTİYORLAR YASAL TEFECİLER 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |