DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterman dv2024 icin ds260 formundda degisiklikler olacak denmisti bu atilan da dv2022 yaziyor ama ayni mi olacak simdi bunu doldursak yeterli mi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goyro666 ne değişikliği olacak sana kim söyledi değişecek diye KCC adamın varsa söylesene bizden saklıyorsun

• @Ahmet-Tiryaki, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim 4-5 inci basvurum cikmadi....aklimada gelmiyor .bu siteye bakayim diyorum vakit gecsin diye.onun disinda gun icinde aklima gelmiyor hic.siradanlasiyor galiba.gerci cikipda gidebilirsem yapacagim tek is araba alip uber yapmak.yas oldu 43 .bu yastan sonra pekde hedef olmuyor gelecege donuk.ama guzel tarafi 2005-2008 yillari arasinda amerikada yasamistim.ogrenci gitmistim.amerika guzel ulke gidin derim

Yanlış düşünüyorsunuz. Şöyle düşünün artık ömür uzadı (Allah sağlıklısını nasip etsin tabii) 90 yaşına kadar yaşayacak olsanız daha yarısında bile değilsiniz. Neden bu vazgeçiş? Ben 40 yaşımda tekrar üniversite sınavına girip kariyer değişikliği yaptım. Çok da mutluyum. Yeni şeyler öğrenmek yeni adımlar atmak zinde tutuyor insanı. Şirketimi kurdum eski işimden emekli oldum. Şimdi de USA da şube açma peşindeyim. Hayattan vazgeçtiğiniz an o da sizi bırakıyor emin olun.

• @ayvalik10 hahahah yok söylemeyeyim top secret 😃

• DS-260.pdf
    Selamlar herkese, şuraya kaliteli bi ds-260 formu bırakalım boş halde. Tarayıcıyla açıyorsunuz arkadaşlar kutuları doldurup boxları işaretliyip ctrl+s ile kaydediyorsunuz artık tamamdır. Her açtıgınızda aynı şekil olacak isterseniz tekrar düzenlersiniz veya az az doldurursunuz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın paylaştığım ds 260 çakma mı yoksa yalan yanlış mı anlamadım şimdi bu kaliteli ds260 demenin amacı nedir paylaştığım ds260 görmediysen linki yazıyım buraya

• Arkadaslar merhaba, benim soyle bir sorum olacak...ben yillar once kazanmistim ve vizeyi de almistim.
    Ancak ve malesef verilen sure icinde giris yapmadigim icin vize expire olmustu.
    Sizce bu suresi gecmis yesilkart vizesini yeniden gecerli hale getirmek mumkun olabilir mi?

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Furkan-Aydın paylaştığım ds 260 çakma mı yoksa yalan yanlış mı anlamadım şimdi bu kaliteli ds260 demenin amacı nedir paylaştığım ds260 görmediysen linki yazıyım buraya

Paylastığınız ds260 formundaki özellikle pdf dosyası müthiş işe yarar şekilde hazırlanmış baştan sona incelemesinde bulunduk dv2024 bekleyenler olarak birkaç kişi aramızda kurduğumuz bir telegram grubu platformundada depo niteliğinde bilgi olarak sakladık ellerinize sağlık 🙂

Umarım bu formu doldurmak nasip olur çok az zaman kaldı son 3 gün kala sonuç bekleme konusuna adım adım yaklaşıyoruz 🙂 işin sonunda eb3 konularınamı gireceğiz yoksa mülakat bekleme bölümündemi takılacağız herşey çok net belli olacak..

Gün geçtikçe artan bir heyecan seviyesi var bu olay müthiş hissettiriyor gerçekten… herkese tek tavsiyem burada çoğumuza çıkmayacak olmasını bilmek hazırlanmaktan kaçınmamak ve sabırla beklemek ama arka planda b hatta c planlarını hazırlamak olacaktır.

Planlar hazırsa olumsuzluklardanda mutluluklar çıkarabilecek seviyedeysek bence herşey yoluna daha hızlı girecektir.

Son günlere az kaldı 🙂 3 hafta sonra çok farklı bir heyecanla gireceğiz konuya…

Veee herkese iyi pazarlar 🙂

• Mütevazi evlerde sıradan stressiz hayatlar yaşama şansına son 27 gün 🙂

IMG_3637.jpeg

• @ayvalik10
    🤣🤣 Hocam ne alakası var. Bu biraz html destekliyor taglar ve checkboxlar işaretlenebilir. Böyle birşey kastetmedim. Sizinkini bende kullanıyorum.Birdaha birşey paylaşmam zaten.

• Merhaba, benim amerika turist vizem var fakat esimin yok. DV24 ihtimali icin, AOS hakkimizi kullanmak adina, esim de abd turist vizesi almali mi? Simdi harekete gecsek, vize randevusu DV24 aciklanmasindan sonrasina kalacak. Vize randevusunde sorun cikar mi? Ya da AOS yapmamiz gerekse problem yasar miyiz? Simdiden tesekkurler.

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hopes1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

8 Mayıs 2023'te karşıma çıkacak yazıyı yazayım hemen 😃 (Ezberledim)

You have been randomly selected for further procesing Diversity Immigirant Visa Program for the fiscal year 2024
    Case Number : 4XXX

@Hopes1 6 Mayıs olmasın o 8 olsa duramazsin fjdkdkls yoksa 6sinda bakmayı düşünmüyo musun ciddi ciddi 🙈

Evet 8 Mayıs 2023'te bakacağım 😃 Saati falan da belli :DD

• @iremgk, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MrtGnr ben genelde bir şeyler için adak adayınca hep oluyor bu yüzden çok istediğim şeyler için adak adıyorum bence güzel bir şey denenebilirr :)))

İnanç meselesi tabi, sizi mutlu ediyorsa ne güzel=)

Benim öyle bir inancım yok, iyilik yapmayı bir şarta bağlamamak gerektiğini düşünüyorum. Siz adak gibi düşünün, sonuç belli olmadan önce yerine getirin, olursa bunun sayesinde oldu diye inanabilirsiniz yine 🙂

• 8 Mayıs 2023'te karşıma çıkacak yazıyı yazayım hemen 😃 (Ezberledim)

You have been randomly selected for further procesing Diversity Immigirant Visa Program for the fiscal year 2024

See you in USA

• Merhaba, benim amerika turist vizem var fakat esimin yok. DV24 ihtimali icin, AOS hakkimizi kullanmak adina, esim de abd turist vizesi almali mi? Simdi harekete gecsek, vize randevusu DV24 aciklanmasindan sonrasina kalacak. Vize randevusunde sorun cikar mi? Ya da AOS yapmamiz gerekse problem yasar miyiz? Simdiden tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@benyesil pasaporta basılı halde vizeniz gelip 6 ayda giriş yapmadın peki bu 6 aydan sonra kaç ay geçti ayrıca gitmemek için ne oldu gitmeyecektiniz neden bu kadar masraf yaptınız bence konsolosluğa mail atmalısın gitmemen için nedeni ne idi onu anlatan hatta sağlık sorunu varsa evrakları da eke koyup mail atmalısın
    Tekrar sağlık raporu alıp kabul ederlerse vizeni güncelleme yaparlar

• @Hopes1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hopes1 6 Mayıs olmasın o 8 olsa duramazsin fjdkdkls yoksa 6sinda bakmayı düşünmüyo musun ciddi ciddi 🙈

@Hopes1 totem mi 😄

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hopes1 totem mi 😄

Evet 😃 Geçen yıl tarihi yanlış hatırlayıp bu tarihe totem yapmıştım :DD

• green card bazı kişilere ayrıcalıklı gidiyor bence. biraz ünlü oldun mu şansın da artıyor. isim vermiyecem. 500 bin youtube takipçili , 100 bin istagram takipçili birine green card çıkmış. nasıl oluyor bu iş? diğer bir örnek erdem baş..

• @Hopes1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hopes1 totem mi 😄

Evet 😃 Geçen yıl tarihi yanlış hatırlayıp bu tarihe totem yapmıştım :DD

@Hopes1 hadi güzel sonuçlar dileğiyle o zaman 😄

Benzer Başlıklar

• 9899
  • 22394
  • 715
  • 682
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

195

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.4k

| | | |