Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@dytmelek işte beklediğimiz bir diğer deneyim 🙂 bu serinin devamını tabiki de bekliyoruz 🙂 @denizci10 sizde arayı açtınız 😃

• ⭐⭐

@dytmelek Melek hanım ne güzel ayrıntılı yazmışsınız. Yazı hiç uzun değil akıp gidiyor. Devamını bekliyoruz. Sevgiler👌❤

• ⭐⭐

@dytmelek yazı uzun falan değil hemen bitti 🙂 yaşadım resmen bizi ihmal etmeyin hep yazın çok yazın 🙂 Tüm güzellikler sizi bulsun 🥰

• @dytmelek Umarım yakın zamanda biz de başlayacağız 🙂 Yapacağımız iş, kalacağımız muhit, çocuğumuzu göndereceğimiz okulu 6 ay önceden belirledik; ama bundan kimsenin haberi henüz yok.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir o zaman coming soon😄👍🏻

• ⭐⭐⭐

@Serap-2, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek Melek hanım ne güzel ayrıntılı yazmışsınız. Yazı hiç uzun değil akıp gidiyor. Devamını bekliyoruz. Sevgiler👌❤

Teşekkür ederim, devamı elbette gelecek umarım hep güzel deneyimler olur 🙏🏻🙋🏻♀

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek yazı uzun falan değil hemen bitti 🙂 yaşadım resmen bizi ihmal etmeyin hep yazın çok yazın 🙂 Tüm güzellikler sizi bulsun 🥰

Ben de başkalarının deneyimlerini okurken öyle diyordum ‘sanki kendim yaşamışım gibi’. Bence bu çok fazla istemekle ilgili o yüzden eminim böyle hisseden herkes mutlaka buraya gelip hayallerini yaşayacak. Sizi de bekliyoruz canım yakında🙏🏻🤩

• ⭐⭐⭐

@EasternStar, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek Umarım yakın zamanda biz de başlayacağız 🙂 Yapacağımız iş, kalacağımız muhit, çocuğumuzu göndereceğimiz okulu 6 ay önceden belirledik; ama bundan kimsenin haberi henüz yok.

Bence de herkes son dakika öğrensin o kadar yorucu ki insanlara anlatmaya çalışmak, biz artık son zamanlarda biraz gezmek eğlenmek istiyoruz deyip konuyu kapatıyorduk. Yok Amerika böyle Türkiye böyle, çocukların geleceği falan dersek konu nerelere gidiyordu😂 en güzeli gezip tozacaz dedik, herkes uzun cevap vermeyi bıraktı 😂
    Bizim 1,5-2 yıldır araştırmamıza, kafamızda birçok şey oturmuş olmasına rağmen şuan herşey muallakta 😅 Artık bir yere yerleşmek istiyoruz😬 Umarım sizin de her şey gönlünüzce olur🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐⭐

Bunu yazmadan olmazdı, şuan Cumming GAdayım, saat 06.58 arkadaşımızın single houseunda kalıyoruz, kuş cıvıltıları ile uyandım🤩 akşam kısa bir yürüyüşe çıktık mis gibi hava, tertemiz sokaklar, bir tane de gezen tavşan 😍 Doğayı, huzuru ve sakinliği sevenler için burası bence nokta atışı olur👍🏻 ilerleyen saatlerde biraz daha gezeceğiz ondan sonra daha detaylı yazarım.

• @dytmelek Su anda bulundugunuz yere yakin Lanier golu ve golun etrafinda bir cok state parklari var. Doga ile icice olmak adina cok guzel bir yer. Oradayken keyfini cikartin!

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek Su anda bulundugunuz yere yakin Lanier golu ve golun etrafinda bir cok state parklari var. Doga ile icice olmak adina cok guzel bir yer. Oradayken keyfini cikartin!

Tamamdır oraya da gidelim, bugün arkadaş gezdirecek, aşık olacaksınız diyor ☺️İyi okulların olduğu yerlerden uygun kiralık bulabilirsek burada kalabiliriz gibi geliyor. Bakalım birkaç güne belli olur umarım🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir ah bir zamanım olsa neler yapacağım da işte. Neyse bir ara senin işi de halledelim artık.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 valla olur abi schengen de yetişmeyecek gibi Aysun unkini yapalım en azından 🙂

• @dytmelek Ben Cumming ‘i bir yıldır araştırıyorum. Ne Florida gibi çok sıcak , kasırga tehdidi yok Newyork gibi kışları çetin. Ne de Texsas gibi Tam bir cehennem sıcağı var. İzmir havası gibi ve deprem fay hatları ile ilgisi olmayan bir yer.

Göl kenarında nefis bir kasaba…

• ⭐⭐⭐⭐

araştırma yapan arkadaşlara tavsiyem göçmen nüfusunu da araştırmaları gitmek istedikleri şehirlerde yoksa hiç hoş olmayan ırkçılıkla vs vs karşılaşabilirsiniz ve iş olanakları önceliğiniz olsun.

• Turist vizesi ile islere basvurulabilecegine dair bir yazi:

• @MySea hocam bu bilinen birseydi.
    Ise baslayamazsiniz ama.

• Yasaklı

@charon, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@MySea hocam bu bilinen birseydi.
    Ise baslayamazsiniz ama.

Neye istinaden bu cevabı verdiğinizi merak ettim.
    Çünkü aksine ben de başlayabileceğinizi biliyorum.
    Halihazırda yapıldığını da gördüm.
    Çok sağlam kaynaklarımda var.

Gelin görünki burada açıklayamam ancak; Sizin tezinizi merak ettim.

• @Ping-PONG b1 b2 vizesi ile para kazanılacak aktiviteler yapılamaz.
    iş için interview'e girersiniz, işe kabul de edilirsiniz ama resmi olarak ofise adımınızı atmak için ya statüyü uygun olarak değiştireceksiniz yada trye geri dönüp ona göre vize alacaksınız.

• Yasaklı

@charon, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@Ping-PONG b1 b2 vizesi ile para kazanılacak aktiviteler yapılamaz.
    iş için interview'e girersiniz, işe kabul de edilirsiniz ama resmi olarak ofise adımınızı atmak için ya statüyü uygun olarak değiştireceksiniz yada trye geri dönüp ona göre vize alacaksınız.

Yazıyı okumamışsınız sanırım. If no take an action sizin dediğiniz gibi sonuçlanıyor.

Uygulanmıyor derken pozitif kısmının uygulanmadığından bahsetmişsiniz sanırım onu anlıyorum. Çünkü negatif kısmının uygulandığını söylüyorsunuz. Pozitif kısmının uygulandığını söylediğimde negatif kısmının uygulandığını vurguluyorsunuz.

Ben pozitif kısmının uygulanmadığına karşı bir done rica etmiştim aslında. 🙃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |