Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba,

Okul kayıdında adres için airbnb sözleşmesi kabul ediliyor mu? Bu konuda bilgisi olan var mı?

• ⭐⭐⭐

Herkese Merhaba,

Baslik baya bos kalmis, guncel bilgi vermek acisindan yaziyorum.

Baska bir eyalette tasiniyorsaniz eger okul transfer sureci su sekilde isliyor.

Tasinacaginiz eyalette evinizin olacagi bolgeye bagli okul ile iletisime geciyorsunuz, okul puani, okulun imkanlarini arastirip karar vermeniz iyi olur. Okul ile mail yolu iletsime gecmeniz ileride bana boyle demistiniz firsatini size sunar bu onemli bir durum.

Okula biz su tarihte tasiniyoruz, cocugumun durumu su sekildedir diye kisa bir ozet gecmenizde fayda var, okul sizden istenen evraklari ve mevcut okulundan almaniz gereken belgeleri size soyluyor. Kayit icin bir link gonderiyor. Her sey online kayit uzeriden ilerliyor.

Cocugunuzun ayrilicagi okuldan trasnfer yazisi ve mevcut notlarinin oldugu imzali kaseli belgeleri aliyorsunuz ve hangi tarihten itibaren okula devam etmeyecigini soyluyorsunuz ve eski okul ile isiniz bitiyor.

Yeni okul sistemine sizden istenen evraklari yukluyorsunuz. eksik varsa size bildiriyorlar ve eski okul bilgilerini de iletisime gecip teyit etmek icin sizden talep ediyorlar.

Online kayit kismini ve evrak islerini bitirdikten sonra yeni okuldan onay maili geliyor ve butun islemler bitmis oluyor. Size yeni okulda olmaniz gereken gun icin randevu veriliyor ve gittiginiz gun okul gezisi, imkanlar, servis gibi islemleri anlatiyorlar.

Her sey cok basit ve programli ilerliyor, puf nokta dogru iletisim kurmak, yeni tasindiginiz eyalet ek asi veya saglik kontrolu talep edebilir, bizden istendi. Okulun size tavsiye edecegi bir klinige gidip istenen islemleri yaptirabilirsiniz. Asi olayina cok dikkat ediyorlar, su cicegi gibi.

Herkesin cocuklarina basarilar dilerim. Bol sans. Sevgiler.

Hayatta en hakiki mursit ilimdir...

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 

• @Erkan-Gürsoy merhaba bir sorum vardı,ben lise 3 öğrencisiyim amerikaya geleli bir hafta oldu ve kayıt işlemlerim yapılcak anladığım kadarıyla lise 3ü bitirmediğim için tekrar okuyacağım okuduklarıma göre.bunun hakkında da bilginiz var ise bana yardım eder misiniz?birde benim türkiyede lise 2 ve 3 notlarım çok kötü bu notlar mı ele alıncak yoksa ordaki sınavlara girip lise1 2 3 notlarım değişcek mi benim üniversite ve bölüm hedefim yüksek yani bu notlarla istediğim üniversiteye gidemem.lütfen beni aydınlatır mısınız?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |