Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tohma31 cok Hakli bir aciklama birak paranin nereye kullanildigini paranin baska kisilerin cebine gitmedigi ne malum Allah Islah etsin bizleri

• ⭐⭐

110 milyar TL para topladılar. Dün iç işleri bakanı ihtiyaç olan şeyleri söylüyordu. Hayır severler bunları bunlari göndersin diyor. Ben olsam yüzüm kızarır..

• @emirgenco paraları iyi yiyorlar ama.
    cayman adalarındaki hesaplara bakılsa neler çıkar 🙂
    tr tarihinde bu kadar şiddetli yiyen iktidar olmadı.

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan yeni bombası da bugün düştü, sayıştay denetimine girmemesi için bu paralar farklı denetimden muaf bir hesaba aktarılmış

• ⭐⭐

@tolgasatir artık şaşırmıyoruz bile ne günlere kaldık..

• ⭐⭐⭐⭐

Bazen ailemizin bize verdikleri isimler ve soyadlarımız anlamsız olur. Bir gün bir uğultu şeklinde bir ses gelir. Bedeninden önce ismin uçar gider anlamsızlaşır. İsimsiz dünyada sadece numaralar yerini alır. Artık Sen isimsizlerin arasındaki bedeninle bir numara olarak bir küçük kereste parçasında şekillenirsin. İsmine ne dua okuyan olur . Ne de seni ziyaret edecek bir kişi . 523 Sen diğerleri gibi artık benim ailemden ölen bireylerimden farklı değilsin. Bayrağına yürek veren 1283 ve 3310 gibi.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0321YTdw8C4qfEeVaf6Y6waAurAukFBYMo8TqyqwfYRQ4ft5A7u7bacWbKLB2ds2yNl&id=720696441&mibextid=q5o4bk

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan daha da şaşırmayız bunların yaptıklarına derken sürekli bizi şoka sokuyorlar, ne diyeyim sadece üzülüyorum şu kimsesizliğimize😢

• ⭐⭐

.....deprem ani geliyor ve insanlar hazirliksiz yakalaniyorlar, binalar cokuyor insanmlar altinda kaliyor,bu anda butun bolgede bir panik yasaniyor,devlet baba ve kurtaricilar ulasana kadar bir kac gun geciyor,insanlar hikayelerini kendilerine gore anlatirlar,devlet babada her seyi kendine gore tezgahlayip basina yansitiyor,depremi yasiyanlar enkaz altinda kalanlar veya depremzade yakinlarinin hikayeleri ise bambaska oluyor.
    ..yabanci ulkeden kurtaricilar yardima geliyor,uyanik vatandaslarda bu adamlarin cihazlarini caliyorlar......ethic denen sey her gun toplumumuzda biraz daha azaliyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@sir-altan Atatürk’ün Türk Milletine söylediği önemli bir sözü vardır. Bu söz Atatürk’ün gerçekleri bildiği için düzeltme ve temenni niyetiyle söylemiştir.

Türk Öğün (Akıllı ol) Çalış , Güven .
    Ne Mutlu Türküm Diyene.

Bu sözleri zıttı olarak ne yazıkki gerçek hayatta görmeye devam ediyoruz. 100 yıl geçti O kadar kitaplar ve Nutuk yazıldı. Hedef ve ilerleme çizgimiz belirlendi. Daha biz Gençliye Hitabeye ve Andımıza bile sahip çıkamıyoruz. Görünen her şey ortada . Ne söylenecek bir söz var . Ne de nesilden Nesile düzeldiğimiz. Dejavu demek bu olsa gerek .

• @Programmer başınız sağ olsun 😞 😞 Allah sabır ve dayanma gücü versin sizlere

• ⭐⭐

@Programmer Yazdıklarınızdan çok etkilendim ve çok üzüldüm. Başınız sağ olsun Allah sabır versin.

• ⭐⭐

..@programmer

......basiniz sag olsun canlarindan olan yakinlariniza ve diger vatandaslarimiza allah rahmet eylesin,boyle depremler yuzunden ulkemiz gercekten zor gunler geciriyor...mubarek ulkemizin tabani otobanlar gibi faY hatlariyla dolu.lanet seyin ne zaman ve hangi saatde gelecegi hic belli olmuyor, genellikle geceleri salladigi icin milletimiz uykuda yakalaniyor ve can kayiplari cok oluyor.......

...2000 yilindan itibaren sanki bu afetler dahada artmis gibi, tsunami geldi 300,000 can aldi, zelzeleler su baskinlari 2020de covid-19 geldi 5-6 milyon insan canindan oldu.....ulkemiz deprem bolgesi ama alinan tedbirler yetersiz kaliyor ya da gercek tedbirler alinmiyor,,australyadada sel baskini olur, yanginlar olur, magdur olanlar coktur, butceme gore yardim ederim,turkiyeye yardim ediyoruz arkadan bir suru soylenti isitiyoruz,az veya cok insan yaptigi yardim yerine ulastimi diye dusunuyor.
    .. depremden bir muddet sonra bir vatandasimizda muge anli programina katilmisti,zavalli adamin tum ailesi enkaz altinda kalmis ancak bir iki kisi kurtulmus ,adam tv programinda o kadar cok metanetini muhafaza ediyorduki nerdeyse onun yerine ben agliyacaktim,insallah bir daha boyle felaketler yasamayiz.
    .....

• ⭐⭐⭐

@Programmer Başınız sağolsun, çok zor bir durum...

• ⭐⭐⭐

@Programmer çok çok üzüldüm başınız sağolsun, ne denilebilir bilemiyorum 🙁

• Malatya maalesef yıkıldı

900000 nüfustan 700000 kişi Malatya'yı terk etti maalesef çünkü insanlar işlerini kaybettiler.

Şuan Malatya'da baz istasyonu sinyal 52000 i geçmiyor

Allah hepimizin yardımcısı olsun .

Yakınlarını kaybedenlere Allahtan sabır diliyorum

• ⭐⭐

@ertevl amin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |