Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Los Angeles sizce ilk etapta gitmeye uygun bir yer mi? Pahalı bir şehir sanırım. Hep hayallerimi süslemiştir. Chicago mesela kesinlikle düşünmüyorum. Soğuk bir yer malesef.

• Günaydınlaaaar günaydinlaaaar 🌞 güzel bı gün olsun, mutlu aydınlık bı hafta diliyorum 🌸

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu Günaydınlar efendim 🙂

• ⭐⭐⭐

@iremgk en pahalı şehirlerden biri maddi durumunuza göre başlangıç tercihleri değişir tabi

• Bunaltıcı bir İstanbul sabahından günaydın 🥲

• ⭐⭐⭐

@ErdalK sabah 7 de Altunizadeye giderken trafikte kaldım ya sabah 7 ya sabah 7

• Günaydınlar arkadaşlar, iki günlük Almanya'ya gitmiştim arkadaşlar size kötü bir haberim var BİZ YAŞAMIYORUZ! Orada iki gün kalma fırsatım oldu iki günde insan olduğumu hatırladım. İnsana, hayvana her şeye saygı var insanlarda sabır var insanların derdi yok resmen. Bir ülke de herkes nasıl mutlu olabilir anlamıyorum. UMARIM FORUMDA GİTMEK İSTEYEN HERKESE GREEN CARD ÇIKAR VE GİDERİZ. Ne kadar erken gidersek o kadar hızlı insan olduğumuz hatırlarız. Alım gücü diye bir şey olduğunu orada öğrendim. ( Girerken sigorta bilet parama kalacak yer A dan Z ye her şeyime baktılar 5-10 arası soru sordular bildiğiniz üçünçü dünya ülkesi gibi muamele gördüm)

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ciddi ciddi artık son düzlüğe girdik. Herşey netleşmeden cok plan yapmak istemiyorum ama beraber ev tutabileceğimiz ev arkadaşı varmı 😅

@waterman çantamı hazırladım, ev arkadaşı olmaya hazır ve nazır bekliyorum 😅
    @Müberra-Dikici hoşgeldiniz ! 🙂
    @iremgk tamamen sizin yetenekleriniz, kalifiyeniz ve maddi gücünüz doğrultusunda eğer bu şartlar sizin için uygunsa LA sizin için güzel bir başlangıç olabilir. 🙂
    @tolgasatir Allah kolaylık versin, millet gözünü trafikte açıyor sanırım 😕
    @yenihayaletadam ''Bir ülke de herkes nasıl mutlu olabilir anlamıyorum'' Bu sözünüz o kadar çok duygu durumunu barındırıyor ki.. Bahsettiğiniz o medeni şartlara tüm forum ailesi olarak kazanıp gitmek nasip olur umarım inşallah lütfen 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ardaktas sosyal gençlik senin özelliklerine göre kurabilirsin. Herhangi bir spor yada yeteneğin varsa tüm eyaletler senindir

• istanbulll. kar yağacaksa yağsın güneş açacaksa açsın. Güneş var diye çıkıyosun yağmur , yağmur var diye çıkıyorsun güneş.
    haftalar sonra aracı yıkatıyorsun ardından yağmur felan , istenmiyoruz gitmek lazım buralardan ^^

• Günaydınlar güzel insanlar yepyeni bir haftadan herkese selamlar güzel bir hafta olsun :))

• ⭐⭐

Günaydınlar efenim güzel günlerimiz olsun

334835537_584636926945828_3296069161841971318_n.jpg

• Günaydın herkese

• Bu ileti silindi!

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK sabah 7 de Altunizadeye giderken trafikte kaldım ya sabah 7 ya sabah 7

O saatler daha karganın kahvaltısını yapmadığı saatler ne trafiğiymiş ki öyle

• @iremgk LA benim de gitmek istediğim bir yer ama başlangıç için pek uygun değil pahalı olmasından dolayı. 😢

• ⭐⭐⭐

@ErdalK cidden istanbulda artık trafiğin bir saati kalmadı ya, anlamadım bende saçma sapan bir andı bildiğin durdum kaza falan var herhalde dedim o da yokmuş 🙂

• @tolgasatir Gerçekten İstanbul'da trafiğin saati yok. 😁

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK cidden istanbulda artık trafiğin bir saati kalmadı ya, anlamadım bende saçma sapan bir andı bildiğin durdum kaza falan var herhalde dedim o da yokmuş 🙂

Çünkü herkes bencil ve trafik bilinci sıfır :)) Kalabalığı es geçersek bence İstanbul trafiğinin başlıca sebepleri bunlar... En ufak boşluktan araya girmeye çalışanlar mı dersiniz her türlü çeşit mevcut :))

• @berolika Kazalar çok oluyor bu sebeplerden dolayı o da trafiğin akışını engelliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |