Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmad DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells sizce bir sikinti yaratir mi? yalan beyana girer mi?

hayir girmez, belgeler ortada zaten 🙂 neden yalan beyana girsin. Telas edilecek bir durum degil.

• yani aslinda benim dogum sehir olmadigindan hep baskenti yazdim, ama dogum koyum , neigborhood ve distic yada region(il) var, ama cok karisiklik olacagindan her yere baskenti yaziyorum, baya bir telasa kapildim. umarim hersey guzel gecer.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmad siz dedigim sekilde duzenleyin cevaplari, bir sorun yasamazsiniz o sekilde.

• ⭐⭐

@roccorocco Geçmiş olsun. Peki bu olaydan sız mı bahsettiniz yoksa onlar case numberlerı current olanlar ıcın bır guvenlık sorusturması mı yapıyor basvurudan önce? cunkı bazı arkadasların hemen onaylanıyor görüşmede!

• 5 Ekim mülakat deneyimim bu arada 8 Kasım’da Amerika’ya gidiyorum takip etmek isteyenler Amerikan Rüyası (Tolunay Keskin) olarak YouTube bakabilir orada da anlata bildiğim kadar anlatmaya çalıştım süreci 🙏Ben sabah 7 de oradayım kapı 7.20 de açıldı sırada bekliyordum 8-8.45 randevusu olanlara öne gelsin dediler sonra herkes girdi içeri Tolunay keskin dedi elinde pasaportla geldi adam ben tabi bi tırstım sonra sizin randevu 9 da karşıda bekleyin biz çağıracağız dedi bu Arada randevusu 9 olan 3 kişiydik sonra 9 dakiler gelsin dediler girdik önce elindeki bi bez parçasıyla sağ el sol el ve üstüme o bezi sürdü sonra pasaportları verdik sonra tek tek sıradan alalım dediler kapıdan içeriye herkes tek girdi eşyalarınızı cihazdan geçiriyorsunuz üst sraması yapıldı eşyalar geçene kadar sonra eşyalarımı aldım içeriye bi kapı daha var oraya girdim orada pasaportu tekrar verdik ve sıra numarası verdiler 2 adet 13 numara banka fişi gibi sonra gidin karşıdaki duvsrım kenarındaki koltuğa oturun dediler 5 -10 dk sonra numaram yandı İstenilen evrakları verdim oturun çağıracağız dediler 10-15 dk sonra numaram tekrar yandı 330 dolar ödeme yaptım oturun dediler 20 dk sonra numara tekrar yandı mülakat için çok tatlı bi Türk hanımefendi vardı sağ elimi kaldırarak yemin etmemi istedi sonra önce sol 4 parmak sağ 4 parmak 2 baş parmak izi aldılar Amerika’da yazdığınız adres demi kalacaksınız dedi evet dedim bölge olarak nereye gidiyorsunuz dedi new jersey dedim ne iş yapıyorsunuz dedi şusn çalışmıyorum beden eğitimi öğretmenliğini kazandığımı söyledim orada ne iş yapacaksınız dedi arkadaşım orada bi telefon bayisinde çalışıyor onun yanında çalışmayı düşünüyorum dedim verdiğiniz ev adresi onun mı dedi evet dedim tebrikler kazandınız dedi benim yüzümde bi gülümseme oldu heyecandan kadında tebessüm etti başka birşey var mı dedim 5 iş günü içerisinde evragınız teslim olur dedi 😂🙏 umarım herkesin güzel geçer şimdiden başarılar...

• @tolunay DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

5 Ekim mülakat deneyimim bu arada 8 Kasım’da Amerika’ya gidiyorum takip etmek isteyenler Amerikan Rüyası (Tolunay Keskin) olarak YouTube bakabilir orada da anlata bildiğim kadar anlatmaya çalıştım süreci 🙏Ben sabah 7 de oradayım kapı 7.20 de açıldı sırada bekliyordum 8-8.45 randevusu olanlara öne gelsin dediler sonra herkes girdi içeri Tolunay keskin dedi elinde pasaportla geldi adam ben tabi bi tırstım sonra sizin randevu 9 da karşıda bekleyin biz çağıracağız dedi bu Arada randevusu 9 olan 3 kişiydik sonra 9 dakiler gelsin dediler girdik önce elindeki bi bez parçasıyla sağ el sol el ve üstüme o bezi sürdü sonra pasaportları verdik sonra tek tek sıradan alalım dediler kapıdan içeriye herkes tek girdi eşyalarınızı cihazdan geçiriyorsunuz üst sraması yapıldı eşyalar geçene kadar sonra eşyalarımı aldım içeriye bi kapı daha var oraya girdim orada pasaportu tekrar verdik ve sıra numarası verdiler 2 adet 13 numara banka fişi gibi sonra gidin karşıdaki duvsrım kenarındaki koltuğa oturun dediler 5 -10 dk sonra numaram yandı İstenilen evrakları verdim oturun çağıracağız dediler 10-15 dk sonra numaram tekrar yandı 330 dolar ödeme yaptım oturun dediler 20 dk sonra numara tekrar yandı mülakat için çok tatlı bi Türk hanımefendi vardı sağ elimi kaldırarak yemin etmemi istedi sonra önce sol 4 parmak sağ 4 parmak 2 baş parmak izi aldılar Amerika’da yazdığınız adres demi kalacaksınız dedi evet dedim bölge olarak nereye gidiyorsunuz dedi new jersey dedim ne iş yapıyorsunuz dedi şusn çalışmıyorum beden eğitimi öğretmenliğini kazandığımı söyledim orada ne iş yapacaksınız dedi arkadaşım orada bi telefon bayisinde çalışıyor onun yanında çalışmayı düşünüyorum dedim verdiğiniz ev adresi onun mı dedi evet dedim tebrikler kazandınız dedi benim yüzümde bi gülümseme oldu heyecandan kadında tebessüm etti başka birşey var mı dedim 5 iş günü içerisinde evragınız teslim olur dedi 😂🙏 umarım herkesin güzel geçer şimdiden başarılar...

hayırlı olsun, tebrik ederim.

• @tolunay videolarınızı izledim devamını bekliyoruz.bol şanslar

• @tolunay hayırlı olsun darısı başımıza

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolunay hayirli olsun, bundan sonraki surecte bol sanslar.

• @tolunay
    tebrikler, darisi basimiza 🙂

• @tolunay hayirli olsun. Kanali da inceledim abone oldum. Bundan sonrasi icin bol sans dilerim. Darisi basimiza..

• merhaba benim hesabımda 21 bin dolar var fakat o para bankadaki 4e bölünmüş şekilde vadeli hesapta duruyor.Yani biri 4 biri 8 bin biri 2 bin biri 7 bin şeklinde.Konsolosluğa bu 4 hesabı ayrı kağıtta versem sorun olur mu ?Yada 4 hesabı kapatıp tek hesapa mı dönüştürsem ama hesapı kapatırsam vadeden önce kapandığı için faiz parası alamayacağım tavsiyeniz nedir?

• merhaba sayın @mansfield1 ben sorun olacağını zannetmiyorum. neticede hesaplar sizin adınıza. saygılar.

• @HockeyUmpire2 merhaba. Ds260 formunda Önceki abd seyahati ile ilgili soru vardı vizemin olduğunu ama vizenin havalimanı girişinde iptali hakkında bilgi vermiştim. Mülakatta ise Memur, daha önce bir problem mi yaşadınız diye sordu. Evet dedim ve anlatmamı istedi özetle memura anlattım. Ve maalesef Ap sürecine dahil oldum. Hala beklemedeyim.ümidim de pek yok 😞

• @tolunay hayırlı olsun. Aynı gün ve saat diliminde mülakattaydık. Ben o şanssız kişiyim 😀 hani Ap ye kalan

• @roccorocco neden Ap kaldığınızı biliyormusunuz ?

• @birumut net söylemiyolar ama ben neden kaldığımı tahmin edebiliyorum. Forumda DV2019 Ap başlığında kısaca anlatmıştım o sebeptendir yüzde 99.99

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@mansfield1 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@redsat2000 teskrler fakat döküm evragi dediginiz hesapta son 6 ayda yapmis oldugum islemler mi yani harcamalar karta yatirdigim paralar filan mi?

evet, butun islemler.
    Resmi yonergelerde son 12 aylik isteniyor ama 12 ay olmasa da konsolosluk kabul ediyor.

biz yeni banka hesabı açıp bugün yatırabildik parayı mülakata da bir hafta kaldı, bunu sorun ediyorlar mı?

• @roccorocco abi nasıl oldu senin süreç geçmiş olsun üzüldük sana çıktıktan sonra dışarı 🙏

• @yboran teşekkür ederim hepinize darısı başınıza

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |