Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@denizci10 orda verdiğin ipucunu hatırlatmakta fayda var houston yerine miami california newyork gibi turistik yerlerden ülkeye girerken daha az sorgu olur muhtemelen turist olarak houston çok inandırıcı gelmediği için daha fazla sorguluyo olabilir demiştin özet olarak

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir evet bence öyle. New York ta hiç sormadılar çünkü

• ⭐⭐⭐

@denizci10 en mantıklısı o zaten düşününce 🙂 adamlarda haklı houston da ne turisti 🙂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir o yüzden miamiden girmeyi düşünüyoruz biz de 😰 geze geze Houston’a gideceğiz 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@dytmelek aynen o kadar gelmişsiniz bu noktaya kadar risk almaya gerek yok, arabayla geze dolaşa gitmekte eğlenceli olabilir etrafı görmek değişik olabilir

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir biz de @denizci10 ile konuştuktan sonra öyle düşündük, gitmişken çocukları da da doğumgünü hediyesi olarak orlandoda tema parklara götürürüz daha gerçekçi sebep olur dedik. İnşallah plânladığımız gibi olur herşey 🙏🏻

• Herkese merhabalar,

Vize başvuru sürecinde kimseden yardımını esirgemeyen @denizci10 yeni yaşamınız hayırlı olsun 🙂 biz de 28 Eylül'den beri Amerikada'yız.
    Yaşadığımız yere uzak kaldığı için E2 vizesine uygun olan kiosklarımızdan birini devretmek istiyoruz. İlgilenen olur ise ilanın linkini sizinle de paylaşıyorum.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6235/newark-delaware-de-avm-içinde-e2-vizesine-uygun-devren-satılık-candy-kiosk-u?_=1676652909401

Geçirdiğimiz süreçleri de müsait bir zamanda detaylı yazacağım sizlere inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@damladamla19 teşekkürler. Hayırlısı olsun sizin için de.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 şu tadımızın son derece kaçık olduğu dönemde bu haberi almak gerçekten beni mutlu etti abicim tebrik ederim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🫶🏼🫶🏼🫶🏼

• ⭐⭐⭐

@Alper-Bayram bey başınız sağolsun babacığınıza rahmet dilerim. Mekanı cennet olsun 🙏🏼

• ⭐⭐⭐

@daydreamer 10 ağustos vizeleri aldık. 7 eylülde girdik. Bende giremedim uzun zamandır siteye zaten 10 gündür yıkılmış vaziyetteyiz. Yakınlarımız iyiler ama ülkem için başına gelen bu inanılmaz felaket için aşırı üzgünüm. Bi siteye bakayım diye girince gördüm smdi bende 45. Sayfada kalmışım ordan sona doğru geliyorum.. sormak istedikleriniz varsa mesaj atabilirsinz 🫶🏼

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu çok teşekkür ederim. Beraber kutlamak nasip olmadı ama merak etme en kısa zamanda yine yan yana geleceğiz.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 paylaşımları okudum sonra gözüm abone ol tuşunu aradı normalde yemek yerken youtube bakardım ama postlarını okumakta öyle bir etki yaptı abicim👍🏼
    Sen zaten çok zeki bir insansın yaş tahtaya basmayacağını tahmin ediyordum ama bu hıza şapka çıkarmak lazım.. 👏🏻 yeni evinizde düzeninizde huzur mutluluk sağlık bol bol güzel anılar biriktirin inşallah 🙏🏼
    Bizde şuan 2500 olan kiramızı 2 tane bnmkiyle yaşıt cocuğu olan bi kız arkadaşımla eve çıkarak yarı yarıya indiriyoruz. Böylece kendimize daha çok vakit ayırabileceğiz, amerikada yaşayan sevdiklerimizin yanına gidip onları göreceğiz memleket hasretini böylece körleyeceğiz inşallah 🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu çok teşekkür ediyorum güzel sözlerin için. Daha güzelleri her zaman sizlerin olsun. Buralara da bekleriz yolunuz düşerse özledik sizle muhabbet etmeyi. Candaş a da çok selam söyle. Saygılarımla.

• ⭐⭐⭐

Kendimle alakalı güncellemeleri aktarmam gerekirse, yıl başından beri telefon notlarıma günlük yazıyorum. Yarın öbür gün bu acı tatlı günleri hem yad etmek için hemde kızımıza anı defteri gibi düşündüm. Change of başvurumuzu yaptık hayırlısıyla sonuçlarımızı bekliyoruz 🙏🏼 yukarıdada belirttiğim gibi culver bölgesinde bir kız arkadaşım kendisine ev tuttu 2+2 onun yanına çıkıyoruz. Biraz durumları ayarlayınca o bana cosigner olacak kend evimizi tutacağız ama yazı bulur diye düşünüyorum. Onun dışında hergun aynı şeyleri yapıyoruz henuz hollywood signi görmedim desem yalan söylemiş olmam. Bu yeni evle beraber elimiz daha da bollaşacak inşallah daha çok boş vakit yaratabileceğim kendime ondan sonra kafadaki planlarımıza yoğunlaşacağız diye düşündük eşimle beraber, bu 5 aylık süreçte inişli çıkışlı bir çok şey yaşadık her an her konuda destekçi olduğu için ne kadar şanslı hissettiğimi anlatamam, gelmeden önce çok zorlamıştı beni ama çok şükür sevdi buraları ve hızlıca adapte oldu yani şuan keyifler yerinde sadece 10-15 gündür şu olan felaketlere canımız sıkkın.. allahım bir daha böylesi bir felaketi esirgesin inşallah 🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu çok sevindim adınıza... not tutarak çok iyi yapmışsın ileride gülerek anacağız hep beraber inşallah.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 aleykumselam abicim sende burcu ablaya çok selamlarımı söyle, bebek görmeye geleceğiz inşallah insan elindeki büyüyünce minik bebek özlüyormuş bizmki artık 1 metre oldu 😂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu canım Ahsen dün seni düşündüm hep girip birşey yazdın mı diye bakıyordum özelden yazmak istemedim yoğunluk stres özlem karışık bir haldesindir diye
    Herşeyin yolunda olmasına ev işini çözmenize çok sevindim

• @ahsenaydgdu Ilk soklari yavas yavas ailecek atlatiyorsunuz. Bir sure sonra adaptasyon daha da gercekci bir hale donusecektir. Kendi evinize falan gecince daha fazla gelecege donuk adimlar atmaya baslarsiniz..

Bu arada simdiye kadar yasadiginiz zorluklari sadece size ozel diye algilamayin. Bircok insan ilk baslarda benzer durumlari yasamistir, yasiyorlar.

Bundan sonrasinda da kolayliklar dilerim! 😊

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu haydi geçmiş olsun 🙂 ilk şoklar atlatılmış biraz da olsa rahata kavuşulmuş ara ara gelip deneyimlerini aktar biraz olsun gündemden uzaklaşmak kendimizi sizlerin yaşdıklarını yaşarken hayal etmek herkese bir nebze de olsa iyi gelecektir. Hiç sevmediğim ama çok acı bir gerçek var maalesef kalanlara hayat devam ediyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |