Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

İzmir fuar alanındayım buradan 4 saatte en az 10 tır çıktı çalışıyoruz insallah insanlarin işine yarar

• Ülkenin her ferdi elinden ne geliyorsa yapıyor. Her İlçeden TIR lar dolusu yardım yola çıktı. Elinden bir şey gelmeyen Dua ediyor. Sıkıntı paylaştıkça aşılacak İnşallah
    Kalanlara Sabır Vefat eden Ümmete Rahmet Diliyorum

• Avukata curtis nasıl ulaşabilirim çünkü bu durumu yaşayanlar bize haber versin dış işleri bakanı iletecegim demis

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nfs741 bana özleden ulaşın lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

daha önce yazdım 2020 yılında kahramanmaraş pilot bölge seçildi diye. Bunun üzerine aşağıdaki linke tıkladıktan sonra dosyaya ctrl+f yaparak arama kutusunu açıp sadece "pilot" yazarsanız 2 adet bulundu sonucu çıkacak bu iki yazı hangi konuyu kapsıyor. Bilin bakalım

• ABD'nin hazirladigi kurtarma ekipleri Dover AFB, Delaware'den yola ciktilar.

• ⭐⭐

• Ya gerçekden çıldırmamak elde değil!! Şaka mı bunlar biz kimin eline düştük kimler bizi yönetiyor? Sinirden ağlıyorum şuan. Önce Twitter kapatıyorlar sonra Fatih Altaylı 3 kanal ile yardım toplayacağız diyor. RTÜK İZİN VERMİYOR?? Arkadaşlar bu hükümetin amacını anlayan var mı?? Gerçekten tek bana mı bunlar abartı geliyor? Bazı şahısların yok afad her yere ulaştı yok 10.000₺ vereceğiz demelerini hiç saymıyorum bile. Geçerken Milletimiz bunu hak edecek ne yaptı?? Çok üzülüyorum çokk. Allah başımızdan bunları eksik etsin. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Hem bunlarla hemde deprem ile uğraşıyoruz.

• Hangi yetki sahibi kim bu halkın parasını kendi menfaatleri, kendi çıkarları için kullandıysa Allah aynısı onlara da yaşatsın inşallah. Diyecek başka söz bulamıyorum resmen

• Utanç verici. Elin adamı bir çok yabancı firmalar Türkiye için elinden geleni yapıyor. Bizimkiler köstek oluyor. Böyle şanlı millete yakışmıyor

• İyi geceler yoksa daha sert konuşup sonu iyi olmayacak ne yazık ki. Malum Silivri bu havada soğuktur. 😢😥

• ⭐⭐⭐⭐⭐

insan goruntuleri kalbi sikismadan izleyemiyor...

Bu da Hatay'da yasanan dramin neden kaynaklandigini ve sorumlularini anlatan video... CHP'li Hatay Buyuksehir Belediyesi baskani Lutfu Savas'in iki hafta once katildigi bir programdan alinmis... CHP'yi neden vurguladigimi video'yu izleyince anlayacaksiniz zaten:

• ⭐⭐⭐

Instagramı da kapadı reziller ve bu öyle bişey ki vpn de çare etmiyor herkes sadece kendi paylaştığını görüyor

• @tolgasatir proton VPN var. Türkiye için ücretsiz yaptı. Hesap oluşturup girebilirsin. Ben aktif olarak kullanıyorum.

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam vpn kullanıyorum twitter da sorun yok ama instagram da yeni storyler düşmüyor herkes sadece kendi paylaştığını görebiliyor. Tüm storyler bitince yenileyin güncellerinin gelmediğini göreceksiniz

• @crazycells evet maalesef üzülerek bende izledim. Bunda kimin parmağı varsa. A partisinden Z partiye kadar. Hepsinin başına gelir ki o zaman anlarlar bu çağresizliği. Hani derler ya bir musibet bin nasihattan daha iyidir diye o misal tamamen.

• @tolgasatir evet fark ettim şimdi. Uyarın için teşekkür ederim 🙏

• Eksisozluk'e de ulasim saglanamiyor. Gozumuz aydin sansur basladi. Kendi acizliklerini saklamak icin her seyi yapiyorlar.

• @sigmoidalmammal hocam kolombiyadan baglanamiyorum şu an.
    büyük ihtimal çökmüştür sansürden ziyade.

• @charon bana çöktüğü pek inandırıcı gelmez. İki gündür çökmeyen site nedense bugün Twitter Instagram kapanınca kapandı. Bu işin içinde altında yine birisinin parmağı var gibi geliyor. Sitemim size değil lütfen yanlış anlamayın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |