Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77 iyilik allah rizasi yapilir verdikten sonra ise yaradi mi yaramadi mi veren kisiye kalmamis sen zaten onu yine kendin icin yapmis oluyorsun her halükarda kazanclisin dolayisiyla kednimi kazik yemek olarak görmüyorum ... ayrica ben git her yolda buldugun dilenciye ya da söyledigin gibi niyeti kötü olanlara para verilebilir diye bir sey demedim sizin hep uc örnekleriniz var bazi seyler de genellenmemeli diye yazma geregi duydum bakis acisi cok önemli ayni da düsünmek zorunda degiliz ben sizinkini de anliyorum 😃

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek ya o tek bankası hep sorun... hesabımdaki parayı benden koruyor salaklar rezil ettiler her seferinde beni amerikada... işim bu sürekli amerikadayım ve maaş hesabım teb de ve bunu banka benim maaşımın bağlı olduğu şube hepsi biliyor her seferinde bloke koyuyorlar sonra amerikalardan onları arıyorum diyorum telefon parasını size ödeticem yeter artık hemde öyle yüksek meblağlı falan birşey de değil starbuckslarda falan rezil oluyorum.. düşünün o yüzden o iş yaş teb mey olmaz o iş... bütün parayı buraya nasıl transfer ederiz biz onun yolunu bulalım ucuzundan 10.000 doları transfer için atıyorum ne kadar para kesiyorlar... bir de ben b unu anlamıyorum nedir o büyük meblağlar kesilen bir tuşa basmıyor mu bunlar eden bir uçak parası kadar para kesiliyor sanki kendileri getiriyormuş gibi elleriyle parayı:)))

Biz yüklü para transferini Enpara aracılığıyla yapmayı planlıyoruz, bütün paramızı Enpara’ya tutacağız, Amerika’ya gidince oradan banka hesap açıp enparasan transfer edeceğiz, kesintisi diğer bankalar kadar fazla olmuyormuş. Ama sanırım 50bin dolar üstü miktarlar için sebep belirtir bir açıklama yapılmasını istiyorlarmış. Bu işlerle eşim ilgileniyor umarım kendi paramızı sıkıntısız aktarabiliriz 🙏🏻

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu öyle derledi hep masa da biri rakı içmediğinde ya da içemediğinde ama üzerinize alınmayın tabi konusu geldi diye yazdım 😂

Yok yok hiç alınmadim ☺

• ⭐⭐

@goyro666 çok farklı yerlerdeyiz iyilik sorgulamadan yapılır tabi konu başka yere gidiyor anlatılmak istene şey farklı sizin başka türlü işliyor anlayışınız... allah rızası için yapılan yardımlar değil olay... çok farklı umarım yaşamazsınız üzücü olaylar konuyu kapattım ...

• florida.png eveettt cok az kaldi cok yakinda Florida daaa 😃 😃

• ⭐⭐⭐

Merhaba arkadaşlar, 4 gündür yokum 30 sayfa olmuş nasıl hepsini okuyayım😅Gözlerimi lazerle çizdirdirdim, ışığı olan herşey rahatsız ediyordu bugün bir parça daha iyiyim hemen foruma geldim umarım önemli bişeyler kaçırmamışımdır, bu gözlerle 30 sayfa okuyamıcam şimdi😬

• ⭐⭐

@goyro666 ayrıca yardımsa her gördüğümüze para da vermeliyiz içimizden geliyorsa neden allah rızası için işte... ver geç...

• @debbieLA77 hahahhah ya neyse milletin derdi bizi mi gerdi 😹 ciksin gc amerika da sizinle bi karsilikli kahve icip koyu bi muhabbet yapalim bu konu hakkinda 😃

• ⭐⭐

@goyro666 yaaa işte buuu:) biz forum insanları her zaman birbirimize yardım ederiz ama di mi? sen gelsen desen yardım et etmez miyim başımla beraber :)))

• ⭐⭐⭐

@goyro666 katılıyorum sadece sınırdan girenler değil turist vizesiyle gidip kaçak kalanlar yada iltica edenler içinde, öyle bir karar almak uygulayabilmek kolay bir şey değil. Uzun süre aileden uzak kalmayı göze alıyorlar.

• @debbieLA77 tabi ki forum arkadasligii forever kirmizi cizgimiz 😃

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş tövbe yaaa 🙂 yapmasınlar kardeşim öyle bir yol yok aslında bir iki güne bu sebeplerden ötürü lottery i kapatırlarsa görürüm bu acıma duygunuzu sizlerin... bakalım o zaman bu kadar hoş görülü olabiliyor musun? çünkü çok saçma... yapmasın kimse böyle birşey

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş ayrıca yanlış şeyler yapanın bu yolda göze aldığı hiç bir risk beni gerçekten ilgilendirmiyor beter olsun... illegal olan herseye karşıyım

• ⭐⭐

@goyro666 evet evet evet :)))

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar, 4 gündür yokum 30 sayfa olmuş nasıl hepsini okuyayım😅Gözlerimi lazerle çizdirdirdim, ışığı olan herşey rahatsız ediyordu bugün bir parça daha iyiyim hemen foruma geldim umarım önemli bişeyler kaçırmamışımdır, bu gözlerle 30 sayfa okuyamıcam şimdi😬

Çok geçmiş olsun 🙏🏻 Sohbet muhabbet her zamanki gibi kaçırdığınız önemli bir şey yok konu başlıklarımız hangi rakı daha kolay içilir, eyalet seçimi yapmak, sosyal medya 🙂

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 sizin o riskleri göze alacak cesaretinizin olmayışıda onları ilgilendirmiyor ne yazık ki. Yaptıkları doğru diyen bir kişi yok zaten gördüğüm kadarıyla burada ama yaptıkları yanlış yüzünden biz uğraşıyoruz onlar uğraşmadan gidiyor demek gerçekçi olmuyor. Uğraşmadan kastınız sadece her sene lotterye başvurmak mı mesela?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika cuma günü camii önünde mendil açıp en çok kim para toplayacak bu konuyu unutmuşsun.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 bu yorumunuzdan gördüğüm kadarıyla sadece lotterye odaklısınız, bir tek lotterye bel bağlayarak biz uğraşıyoruz çabalıyoruz diyorsanız kusura bakmayın ama bu konu hakkında söylediğiniz yorumları içtenlikten çok onlar yanlışda olsa bir yol bulup oraya gidebildiği için kıskançlıktan söylemişsiniz gibi bir ifade bırakıyor benim için

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika cuma günü camii önünde mendil açıp en çok kim para toplayacak bu konuyu unutmuşsun.

Evet bir de bu vardı doğru :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |