Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Simge-Kutlu vallahi delisi tam deli olduğu için seri katiller der susarım 😃 Amerika da korku filmleri yasaklanmalı bence😄 😄 😄

• Bayağıdır girmiyorum yeni isimler görmek güzel , başvuranlar foruma üye olunca daha sıcak bir ortam oluşuyor.

• @Simge-Kutlu benim bir rahatsızlığım var düzenli muayene olmam lazım ve düzenli ilaç kullanıyorum forumda sordum soruşturdum muayeneler icin 30-40 dolar bir ucret ilaclarda çok pahalı olmayan ilaçlarmis bakalim çıktığı taktirde ilk 2-3 ay yetecek ilaç stoğumu yapacak sekilde ayarlayıp gideceğim inşallah

• @Selly Geçen gün Arınma Gecesi: Monarşi'yi izledim aşırı gerildim deli dedinizde aklıma geldi 😅

• ⭐⭐⭐

Benim memleket 😕

• @hashirama çok geçmiş olsun. Ya özellikle çocuklar için ben de ilaç stoğu götürmek istiyorum ama uçağa sıvı alınmıyo diye biliyorum şurup alınıyo mu acaba siz dahil, bilen var mıdır acaba a dostlar

• @Selly pencerelerinde demir parmaklık olan bölgeleri secmiyceksiniz o zaman tabi biz de ☺️ Amerika'da bı mahalledeki ya da bölgedeki evlerin pencerelerinde parmaklık varsa o bölge güvenilir sayılmıyomus suç oranları yüksek oluyomus mantıken de öyle zaten düşünunce

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu korkmak değil de sorun olarak gördüğüm tek sağlık. onun dışındakilere dikkatli olmak gerek.

• ⭐⭐

@Selly katil diyince aklıma meşhur micheal myers geldi 😃

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu benim anlamadığım nokta madem parmaklık olan yerde suç var. bu suç işleyenler neden parmaklık olmayan bölgelere gidip icraatını orada sergilemiyor 😃 daha sıkı korunduğu için mi aklıma gelen bu.

• ⭐⭐

@hashirama gitmeden ilk 97 bölüm kurtlar vadisi sonra da pusuyu izleyin. daha önce izlediyseniz racon sahneleri falan iş görür 😃

• @Simge-Kutlu çok teşekkürler. İlk etapta orada sıkıntı yaşamamak adına çok iyi olur diye düşünüyorum. İlk defa sizden duyuyorum bilmiyorum maalesef😐

• @diablo_ercan hahah doğru söylüyorsunuz. Belli başlı racon kalıpları ve bu duruma komedi katmak adına Behzat Ç. de izlemek iyi olur diye düşünüyorum 😅

• Ben müstakil evde kesinlikle oturamam ,heryerden seri katil çıkacakmış gibi gelir bana,uyuyamam hiç

• @Simge-Kutlu kabin bagajına değil de normal bagaja vereceğin bavullara koyarsan sorun olmuyor. Bende gitmeden önce antibiyotik , ateş düşürücü , nezle - grip için bir kaç kutu ilaç koymayı planlıyorum. bir de bende ürtiker var onun için alerji ilaçlarımdan alıp alerji doktorumdan da hastalığımla ilgili Türkçe - İngilizce rapor isteyeceğim sorun olmaması adına. öbür türlü kabin içerisine evet maalesef sıvı hiç bir şey alınmıyor. Hatta makyaj çantası içinde bir araştırma yapmak lazım çünkü törpü vs yi de almıyorlar

• @Simge-Kutlu yaa evet ben ilk defa geçenlerde ev ilanlarında gördüm şok oldum Amerika'da da mı demir parmaklıklı evler varmış dedim. Buralardan uzak durmak lazım o zaman dedim doğru düşünmüşüm 😄

• @diablo_ercan aayyyyy içim titredi o nasıl bir karakter yaaa işte onlardan çok var Amerika'da. hatta ülkenin tek kötü özelliği bu bile olabilir. Florida'da timsah yılan , Amerika genelinde de katil riski 😕

• @diablo_ercan aslında bölge değiştirip suç işleyenler çok ama demir parmaklıklı yerlerde tahminimce hırsızlık , esrar vs olayları çok dönüyor herhalde. Hani standart Amerika filmlerinde şu kötü yola düşen siyahi gençlerin yaşadığı kasabalar gibi sanırım. Tabi bir bilgim yok tamamen tahmin.
    Bildiğim tek şey eyalet yada kasabalarda suç oranını düşük tutup güvenilir yer yapmaları o bölgedeki güvenlik güçleri vali vs için çok önemli. Geçenlerde sanırım TLC de bir programda polis görevlisi bunun önemini anlatıyordu ama kızdan dolayı dinleyemedim 🤭

• @diablo_ercan kim bilir belki de 😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |