Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2024-2025 yılında Houston Mangal Partisi Görev Dağılımı

@ibrahimasar baş konuk. Kafalar ondan sorulacak. Yetişkin içecekleri tedarikçisi. Liquor store uzmanı olarak kim ne ile serini hoş etmek isterse masaya hazır edecek (kısaca rakilar ondan :))
    @sencerium Sınırsız Et, En az 3 çeşit tatlı (yengeden) Mangal ve Organizasyon
    @Emrah-Borazan Mangal, Organizasyon, Ege Mezeleri, köfte ve sucuk
    @ckfamily El Yapımı Soslar ve Soğuk Mezeler, Yemek Sonrası Brownieler
    @lossantosdy Maklube, Kuru Fasulye
    @cdzdcd içeceklerin Efendisi 🎉
    @hadi-Be kahvenin yanına sade maden suları
    @goyro666 Yiyici. Nerede Beleş Oraya Yerleşçi. Bekar. Semaverde Çay Yapacak 🙂
    @Simge-Kutlu Tatlılar Ondan Sorulur.
    @adm İnegöl Köfte
    @tolgasatir Mezeler Ondan Sorulur. (Simge Kutlu : Şöyle yoğurtlu sarımsaklısı ayrı zeytinyağlı limonlusu ayrııııı Olacak şekilde Ona Göre :))
    @berolika keyif çayları ve kahveleri
    @debbieLA77 oraya buraya salça :)) sonra envai çeşit ekmek çeşidi (karnimiz doyacak şükür ekmek çıktı :))
    @ytrbilgisayar İtina ile Besmele ile kesilmiş, Kuru Yolum olarak Yolunmuş, Bitkisel beslenmiş vejetaryen, Helal Gıda sertifikası da yanında olan tavuklar :))
    @dytmelek Mersinli limoncu. Ev yapımı limonata (@Lossantosdy hadi iyisin yine kaptın limonatayi :)) ve eski Adanalı enistemiz buzlu muzlu süt (Adana'da çok ünlüdür 🙂
    @paşa kahvenin yanına Adana'dan cezerye
    @Erkand bici bici
    @Programmer Antep fıstıklı katmer lazım mı ? Ya da baklava? (Lazım Olmaz mı? :)) Hepsinden 5 er kilo yazalım :))
    @Mertoidvania buzzz gibi biralar
    @Selly Tarçın Hanım Kızımızın Hatırına Misafir :))
    @aemte LA'den Misafir.Muhlama yapacak. Sonra hep beraber LA'e ona misafir olacağız 🙂
    @hashirama künefe ve envai çeşit tatlı

Listede Değişiklik Oldukça Güncelleme Yapacağım..

Şimdilik Bu Kadar Sağlıcakla 🙂

@hashirama eklendi

• Selamlar herkese, nasılsınız?

• ⭐⭐

@zazozu teşekkür ederim Efenim sizler nasılsınız

• @Emrah-Borazan Teşekkürler, çalışırken arada foruma girip okuyorum. Bilmediğim bir şey öğrenirim belki diye. İşler hafiflesin muhabbete katılacağım beklerken ben de:)

• ⭐⭐

Biz buralardayız her zaman bekleriz 🙂

• @cdzdcd ah eşim de sizin gibiydi covid döneminde kendi tıraşıni da çocukların tıraşıni da kendisi yaptı. Hala da kendi tıraşıni kendisi yapiyo ama artık ben hiç memnun değilim bu durumdan çok pislik çıkıyo çünkü her ne kadar temizlese de tam anlamıyla olmuyo 🙈

• @aemte hiç öyle düşünme bence benim saçlar sarı ve evde kendim boyuyorum. hatta orda daha kolay kolacağını düşünmeye başladım çünkü artık burda bir kutu boya 120 TL olmuş

• @Simge-Kutlu deneye yanıla öğreniriz dert etme herkes en başta saçma sapan tırnaklar yapıyor yapa yapa düzgün yapmayı öğreniyor. bizde öyle öğreneceğiz. 😁

• @berolika süper buluşup kızlar günü yaparız 😁 forumdaki erkekler de eşlerimizle buluşur , bizde onların eşlerini bizim kızlar gününe dahil ederiz 😁 bekarlarda üzülmesin onlarda dahil olur bizlere veya beylere 😀

• @ErdalK benim eşim gibi sizin eşinizde sanırım. Eşim heveslenip çıkmama durumunda hayal kırıklığına uğramak istemiyor büyük ihtimalle, o yüzden bu konudan mümkün olduğunca kaçtığını düşünüyorum. benim eşimde yanaşmıyor izlemiyor mesafeli duruyor. greencard ı kazandığımız gün ikisi de bizden çok araştırmaya başlayacak bence. 😁

• @debbieLA77 ben açıcı kullanmıyorum direk boyayıp geçiyorum sadece 1 saat bekliyorum 😃 evet ya orada her şey de olduğu gibi boyalarda daha kaliteli bizdeki boyalardan

• @Emrah-Borazan süper. Tatlı işi bizden sorulur 😅

• @debbieLA77 bize en son elektrik faturası sadece 1000 TL geldi 😢 öyle fırınmış ütüymüş çok çalıştırmıyorum ütüyü en fazla 5 dk çalıştırıp hemen kapatıyorum tek parça en fazla iki parça ütülüyorum. genelde çocuğun okul kıyafeti ve eşimin iş kıyafeti ütüleniyor o kadar. fırın desen ayda 2 veya 3 kere kullanıyorduk hatta bazen hiç kullanmadığımız zaman oluyor. tv arada açıyoruz. Bu ay ise tam tersi fırın çok çalıştı yandık ne gelir bilmiyorum 😢

• @debbieLA77 ya birşeyler bulursan beraber paslaşalım olur mu? Bizim da Tarçın Hanım kız var bizde de aynı sorunlar mevcut. Sizin ufaklığın yaşı kaç bilmiyorum ama bizimki 11.5 yaşında. Hatta mümkün olsa buradan araba ile gitmek istiyorum ama maalesef o şekilde gidebileceğimiz bir yol mümkün değil sanırım. ben de bulamadım açıkçası. Arabalı feribot vs de yok arada okyanus olduğu için. En kısa yolculukla Amerika ya varmak bizler için en avantajlısı olacak. tabi her hava alanına iniş yapamıyor olmamız da en kötüsü😥

• @Selly umarım dediğini gibi olur çünkü Amerika da yaşamayı çok istiyorum. Ama birimiz orda birimiz burda süreç bizi çok zorlayabilir diye düşünüyorum umarım acemi şansı olarak ilk seferde çıkar da sizin eşiniz ve benim eşim de ikna olur 😅

• @Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 bize en son elektrik faturası sadece 1000 TL geldi 😢 öyle fırınmış ütüymüş çok çalıştırmıyorum ütüyü en fazla 5 dk çalıştırıp hemen kapatıyorum tek parça en fazla iki parça ütülüyorum. genelde çocuğun okul kıyafeti ve eşimin iş kıyafeti ütüleniyor o kadar. fırın desen ayda 2 veya 3 kere kullanıyorduk hatta bazen hiç kullanmadığımız zaman oluyor. tv arada açıyoruz. Bu ay ise tam tersi fırın çok çalıştı yandık ne gelir bilmiyorum 😢

1000 tl elektrik faturası demek ,elektrik nasıl çarpar sorusunun cevabı gibi olmuş🤣

• Hadi bi soru benim Amerika'da en korktuğum şeylerin başında sağlık geliyo sonra güvenlik siz nelerden endişeleniyosunuz ? Buyrunuz efendim başlayalım ☺

• @ErdalK hiç kuşkum yok bu konuda içiniz rahat olsun 😀 öbür türlü evlilikler için çok zor olur ama ben aksi olacağına inanmıyorum 😁

• @aemte hahahaha sorma bu ayda 1500 gelir herhalde 😄 🤦

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

200

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |