DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@melih-savdert ais de yapacaksınız.

• ⭐⭐

@historian Dün gece tekrar baktım ve Aralık ayına çektim 🙂

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Biz 16 Eylül'de ailece red almıştık ve vize durmumuzda ''refused'' yazıyordu.214b ile sarı kağıt ile red verilmişti bize. Şuan baktığımda ''Application Received'' ibaresi var. Bu ne anlama geliyor ?

• Ekran Alıntısı.PNG

• @BerryLisrap inşallah dediğiniz gibi olurda onaylanır.

• ⭐⭐⭐

@irem-begum öncelikle konsolosluğa pasaportun dönüp dönmediğini sorun. Eğer konsolosluktaysa zaten size geri postalanır PTT’den mesaj almadılar mı hiç?

• @waterman Teşekkür ederim cevabınız için almadılar hiç mesaj ptt den siteden kontrol edince vize onaylandı görünüyor sadece kargoya verildi felanda yazmıyor ptt den bilgi alınabiliyor mu?

• ⭐⭐⭐

@irem-begum konsolosluğa ulaşmakta fayda var o zaman eğer PTT’ye verilseydi mesaj muhakkak gönderilirdi

• Biz 3 kisi icin basvurmustik biri red aldi ikisi onaylandi vizelerini aldilar bu digerlerine ulkeye giriste sorun cikartir mi? @waterman @denizci10 @FiveHN

• @FiveHN Yani ben kendim gereken belgeleri el ile teslim ediyorum. O PTT olayı sadece vizem onaylanırsa oradan alıyorum sanırım . Teşekkürler yardım için.

• ⭐⭐⭐⭐

@lbsryts hayır

• @denizci10 ds160 forma beraber seyahat edeceklerini yazmistik?

• ⭐⭐⭐⭐

@lbsryts sorun olmaz

• @denizci10 tesekkur ederim cvpladiginiz icin

• merhaba b1-b2 vizesinde schengen vizesi almak mı daha iyi yoksa vizesiz 3-4 ülkeye giriş çıkış yapmak mı?

• Arkadaşlar biz Almanya'ya yeni yerleştik Türk vatandaşıyız. Almanya'da Çalışma ve oturma iznimiz var ileride ABD ye hemşire olarak gitme hedefimiz var. Bunun için nclex sınavını ve dil sınavını geçmek gerek ama öncesinde Turist vizesi ile önce bir gidelim bakalım abd mi almanya'mı hangisi bizim için daha uygun görmek istiyoruz ve bunun için turist vizesine başvuracaz. Mülakatta "ileride hemşire olarak ABD'ye geçiş yapmak istediğimizi" belirtmelimiyiz yoksa sadece gezmek için gidiyoruz mu demeliyiz.

• ⭐⭐⭐

@Joseph-İron bence ilerisi için göçmenlik planınızı hiç anlatmayım derim. Turistik amaçla gideceğinizi söylemeniz yeterli. Almanya’da oturum izninizin olması yüksek ihtimalle pozitif olacaktır.

• Arkadaşlar biz de dün sabah randevuya gittik. Sadece bir soru sordular, o da eşimin araştırma konusu ile ilgiliydi.
    Özel kapalı odada görüşmeye girdik. Sıkıntı olmadı.
    Yeşil pasaportumuz vardı ki bu konuda zorluk çıkardıklarına dair de düşüncemiz çürümüş oldu.
    Biz ds-2019 J1 Researcher scholar olarak belgemizi aldık üniversiteden, belki de bu yüzden kolay oldu süreç.
    Şimdiden herkese hayırlı olsun, insallah alamayan arkadaslar da en kısa sürede istedikleri gibi vizelerine kavusurlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Joseph-İron forumda sağlık dediğin zaman en yetkili kişi @knnrn sizlere dolu dolu bilgi verecektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@salih2825 siz, mülaklat sonrası size verilen bilgiyi dikkate alın lütfen.
    ceac bilgileri her ne kadar anlık güncellense de, en doğru bilgiyi göçmen vizelerde (IV) anlık olarak veriyor.
    bazı başvuru sahiplerinin ceac güncellemeleri ne yazık ki güncellenmeden o şekilde kalıyor, eğer vize başvuruları kabul edilmediyse.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.1k

| | | |