DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar yeni kimliklerde doğum yeri yazmıyor ya.. Eski kimliğimde ISKENDERUN yazıyordu.. Öyle mi yazmam lazım sizce.

• ⭐⭐

@travelleth e-devlet'ten öğrenebilirsiniz. doğrusunu yazın.

• @travelleth Emin değilseniz e-devlet üzerinden nüfus kayıt örneğine bakın.

• @travelleth arkadaşların belirttiği üzere e-devlet yardımı ile kimlik bilgilerinizi öğrenebilirsiniz, veya pasaportunuz var ise oradanda doğum yerinizi yazabilirsiniz.

• Yeri değil bu sorunun ama ilgili foruma bakamadım yoldayken. Sponsor olarak iş teklifi almanın şartları nedir? Teklif için değil de gittikten sonraki şartları nelerdir bilen var mı? Belirli süre orada çalışma, teklifi yapanda bir sorumluluk vs. oluyor mu?

• Forumdaki ilk saatlerim de yanlış yere yazıyo olabilirim şimdiden özür dilerim, başvurumu yaparken adres kısmında yanlışlıkla sadece bir kelimede Balcova yerine "Balçova" diye yazdım dalgınlığıma denk gelmiş. Sıkıntı yaratır mı daha önce yaşayan veya duyan var mı ?

• @ayvalik10 merhabalar ben fotoğraf için çok terettüdte kaldım evde nasıl denesem olmuyor gölge oluşuyor bu arka fon olayını denedim çok güzel bembeyaz yapıyor herhangi bir sıkıntı olmaz dimi bunla yapsak 🙂 kesin sonuç almak istiyorum ilk başvuru malum 🙂

• olası bir greencard kazanma durumunda kardeşlerim bu haktan yararlanabiliyor mu?

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@travelleth e-devlet'ten öğrenebilirsiniz. doğrusunu yazın.

evet sonradan benim de aklıma geldi.. oradan bakıp yaptım.

• yalnız bütün sosyal medya ve internet greencard diye çalkalanıyor.. herhalde en çok başvuru bu sene olacak.. açıkçası hiç umudum olmadan başvuru yaptım bu sene..

• ⭐⭐⭐

@travelleth bende valla öylesine sırf başvurdum kesin çıkmayacak gene

• Arkadaşlar selamlar. Ben henüz başvurumu yapamadım. Çünkü"The requested URL was rejected. Please consult with your administrator" böyle bir sorunla karşılaştım.
    Benim gibi bu sorunla karşılaşan arkadaşlar var mıdır? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Lefter29 evet fotoğrafın KB büyük bu yüzden oluyor siteler aracılığı ile kücültebilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@rashiee hayır siz vatandaş olduktan sonra yararlanabilirler

• @rashiee, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

olası bir greencard kazanma durumunda kardeşlerim bu haktan yararlanabiliyor mu?

Vatandaş olduktan sonra yararlanmaları da muallak çünkü senelerdir bekliyorlar 10 seneyi geçiyormuş sıra oluyormuş

• Merhaba arkadaşlar,
    Uzun yıllardır derinlemesine olmasada burayı takip ediyorum. Az çok sizleri tanıyor gibiyim çok samimi bir ortam var ve ben de pc başına geçtiğimde kendimi tanıtan bir mesaj atacagım.
    Fakat hem aklıma takılan bir konuyu uyarı olması açısından tekrar gündeme getirmek istiyorum.
    Yıllarca takip etmeme ragmen eger çıkarsa gidebilecegimi düşünmediğim için kimsenin de hakkına girmemek adına hiç basvuru yapmadım.
    Ama artık manevi durumların yanısıra maddi olarak da (eger çıkarsa) güçlü olarak gidebilecegim için basvuru yaptım.
    Sitede de paylaşılan bu youtuber ecem-ömür'ün tavsiyelerine uyarak (forumda da deneyimli kişileri dinledim tabii ki) basvuruyucyaptım fakat hiç kimse fotograf kb'ını düşürdügümüzde dpi'nin de düşecegini, dpi değerlerinin de min. 300 olacagından bahsetmemişti(resmi sitede de herhangi biyerde bu dpi mevzusuna rastlayamadım gerçi).
    Bu nedenlenisteyerek yaptıgım ilk basvurumda daha baştan elendim sanırım.
    Bu vesileyle bu konuda dikkatli olunmasını tavsiye eder, dogru yonlendirmelerle basarılı bir basvurudan sonra hayırlı olan sonucun çıkmasını dilerim.

• Yasaklı

Başvurusu ne kadarda kolaylaşmış pasaport bilgileri bölümü kaldırılmış😀

• fotoğrafçıdan fotoğrafın ham halini istedim phototoola yükledim ayarlaması için ama simetrik ayarlamıyor bu sorun çıkartır mı

• örnek.png

Merhaba arkadaşlar , fotoğrafı fotoğrafçıda çektirdim . Fakat özellikler kısmında böyle gözüküyor . Bir sıkıntı olur mu ? Photoshop kısmını kaldırmam gerekir mi ?

• Arkadaşlar tekrardan iyi akşamlar. Ben, eşim green card için. çocuk da pasaport için biyometrik foto çektirdik. Dv ye kayıt olurken hata alıyorum. Acaba sıfırdan vesikalık foto mu çektirmeliyiz? Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |