Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Bulliv hakkımızda hayırlısı. başvurular bitince sebebini yazın merak içinde kalmayalım 😃

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cycraft başvuru kılavuzunda yaş sınırlaması yok (kılavuzu okuyun derim ben yaş sınırı göremedim) eğitim seviyesi olarak en az lise mezunu şartı aranıyor. lise mezunu değilsen, bir işte 2 ya da 5 yıl olması lazım yanlış olmasın, çalışmıyorsan meslek sertifikan yoksa boşa çabalamış olursun.

Başvuru için değil onlar mülakat zamanı aranan şartlar baya bı 12. Sınıf başvuru yapıyor

• @Bulliv, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cycraft yukarıda cevap vermiştim.
    tekrar ileteyim

@Cycraft Merhaba o şekilde olmuyor, kimsenin kısmetini riske atmayın.
    Asıl talihli başta olmak üzere ve aile bireylerinin tamamının birlikte giriş yapması gerekiyor. Seçmeli değil.

Ek olarak başvuru anında lise mezunu değilseniz de olmuyor,
    Başvuru esnasında istenen şartları sağlamış olmanız gereklidir.

Ben Ali hocamdan yine teyit ettireyim garanti olsun önceki sene öyle yapanlar vardı çünkü

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cycraft başvuru kılavuzunda yaş sınırlaması yok (kılavuzu okuyun derim ben yaş sınırı göremedim) eğitim seviyesi olarak en az lise mezunu şartı aranıyor. lise mezunu değilsen, bir işte 2 ya da 5 yıl olması lazım yanlış olmasın, çalışmıyorsan meslek sertifikan yoksa boşa çabalamış olursun.

kılavuzda yazan madde.
    8. Is there a minimum age to apply for the E-DV Program?
    There is no minimum age to apply, but the requirement of a high school education or work experience for each principal applicant at the time of application will effectively disqualify most persons who are under age 18.

çevirisi
    8. E-DV Programına başvurmak için asgari yaş var mı?
    Başvuru için asgari yaş yoktur, ancak lise eğitimi veya iş deneyimi şartı vardır. başvuru sırasındaki her bir asıl başvuru sahibi için, çoğu kişiyi etkili bir şekilde diskalifiye edecektir. 18 yaşın altında.

• @Cycraft
    There is no minimum age to apply, but the requirement of a high school education or work experience
    for each principal applicant at the time of application will effectively disqualify most persons who are
    under age 18.   
    Çevirisi
    Başvuru için asgari bir yaş yoktur, ancak lise eğitimi veya iş deneyimi şartı vardır.
    başvuru sırasında her asıl başvuru sahibi için, 18 yaşın altında.

• @diablo_ercan pişti olduk :)))

• @Ping-PONG çok teşekkür ederim

• ⭐⭐

@Bulliv olsun 😃 hayat paylaştıkça güzel ahahahha

@Cycraft
    There is no minimum age to apply, but the requirement of a high school education or work experience
    for each principal applicant at the time of application will effectively disqualify most persons who are
    under age 18.   
    Çevirisi
    Başvuru için asgari bir yaş yoktur, ancak lise eğitimi veya iş deneyimi şartı vardır.
    başvuru sırasında her asıl başvuru sahibi için, 18 yaşın altında.

Ali hocamla konuştuk o konuyu teyit ettirdim 12. Sınıfta başvurup kazanıp giden var direk emsal niteliğinde

• @diablo_ercan

Ali hocamla konuştuk o konuyu teyit ettirdim 12. Sınıfta başvurup kazanıp giden var direk emsal niteliğinde

bir nedeni bu malesef.

örnek: adam nişanlı ama evli diye başvuruyor. Nasılsa mülakatta evleneceğim diyor. vb vb.
    ne evleniyor ne de gidebiliyor.

Diğer örnek;
    2 sene çalışma şartı. başvuruda 1 sene çalışması var, nasılsa mülakat 1 sene sonrası, çalışır şartı şağlarım diyor...

Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

@diablo_ercan

bir nedeni bu malesef.

örnek: adam nişanlı ama evli diye başvuruyor. Nasılsa mülakatta evleneceğim diyor. vb vb.

Emsal kararlar her zaman önemlidir ve forum çoğunluğu tarafından 12. Sınıfta başvurulmasinin sorun olmadığı biliniyor,ranklari yüksek herkes onayladı dediğimi ortalama 1.5 sene önce

@diablo_ercan

bir nedeni bu malesef.

Diğer örnek;
    2 sene çalışma şartı. başvuruda 1 sene çalışması var, nasılsa mülakat 1 sene sonrası, çalışır şartı şağlarım diyor...

Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

Ekstra yanlısı düzelteyim,mülakatta olumlu update verdiğiniz için sorun olmuyor o olumsuz update sorun çıkarır evlilik senin elinde değil süre cercevesinde okul da aynı şekil mezun değildim mezun oldum dersin olumsuz uodate olur ama yok mezun olacaktım kaldım dersen olumsuz update olur red yersin

• ⭐⭐

@Bulliv ben kılavuzda ne yazıyor ise ona uyarım adamlar kuralları koymuş. şahsen ben kuralların hepsini karşılıyorum. kılavuz dışındaki şeyler aman aman.

• @Cycraft hakkınızda hayırlısı,

2023 de başvuru yapmışsınız. imzanızdan belli ama sonuç değişmemiş.
    Kimseyi sağlamadığı koşulları varmış gibi göstererek yanıltıcı beyanattan hele ki açıkça yazılmışken kayırmazlar düşüncesindeyim.

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Bulliv ben kılavuzda ne yazıyor ise ona uyarım adamlar kuralları koymuş. şahsen ben kuralların hepsini karşılıyorum. kılavuz dışındaki şeyler aman aman.

Klavuz konusunda eğer çıktığı gün karşılanıyorsa sorun yok zaten en erken randevu Ağustos gibi her türlü mezunum sorun olmuyor

• @Bulliv Nasıl olacakmış başka şekilde?

@Cycraft hakkınızda hayırlısı,

2023 de başvuru yapmışsınız. imzanızdan belli ama sonuç değişmemiş.
    Kimseyi sağlamadığı koşulları varmış gibi göstererek yanıltıcı beyanattan hele ki açıkça yazılmışken kayırmazlar düşüncesindeyim.

Ben direk oraya açık yazıyorum mezun sıkkını isaretlemiyorum orada mezun değil yazıp kazandığın gün de mezun değilsen sıkıntı

• @Cycraft Başvuru için asgari bir yaş yoktur, ancak lise eğitimi veya iş deneyimi şartı vardır.
    Başvuru için diyor, çıkıtığında karşılamanız lazım demiyor.
    Herşey gönlünüzce olsun.

@Cycraft Başvuru için asgari bir yaş yoktur, ancak lise eğitimi veya iş deneyimi şartı vardır.
    Başvuru için diyor, çıkıtığında karşılamanız lazım demiyor.
    Herşey gönlünüzce olsun.

Benim kast ettiğim bı tık kılavuz formalite icabı,bu kuralların asıl etkisi mülakatta orada karsilamak gerekiyor

• ⭐⭐

@Bulliv, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan Çoğu iki kez başvuru olacağından gidecek. Nasıl olacak diye sormayın detay paylaşmayacağım ama bu olacak 🙂

aşk olsun ya hani biz bir aileydik,, insan söylemez mi ya 😕

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |