DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hasnotben mesela zümrüt cildi falan pürüzsüzleştiriyor hafif bişeyler yapıyor onlar sıkıntı yaratır mı? fark edilir tabi di mi foto da oynama olduğu bende bişrşey yokta ya yüzdeki yara izi falan gizlendiyse üzerinde photoshop olduğu anlaşılan az da olsa elenir mi acaba? ben fotoğrafçıya bu sefer diyim olduğum gibi koy beni sivilcemi bile kapama :)))

ya zaten bi sen bide görüşeceğin kişi görecek 😃 takılma bunlara 😃

• Bana pasaportsuz dönemde çıkmış ancak sıra gelmemişti, şans bakalım belki bu sefer de pasaportsuz bu başvuru döneminde çıkar 🙂

• @this-time89 hocam ne zaman başvurmuştunuz, yani kaçıncı gün?

• @this-time89 bu olay da çok daha kötüdür diye tahmin ediyorum, hangi yıl oldu bu olay

• ⭐⭐

kılavuz açıklandı mı?

• ⭐⭐

@Lossantosdy Dün FB gruptan bakmıştım açıklanmamıştı

• @Lossantosdy hayır açıklanmadı muhtemelen bu akşam 20.00 dan sonra açıklanacaktır.

• ⭐⭐

hala bi umut inşallah pasaport şartı kalkmaz diye bekliyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy

maalesef kalktı

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy

maalesef kalktı

banane banane inanmıyorum 😃 kılavuzda görücem ben 😃
    güldüğüme bakmayın içim paramparça 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Merhaba, foruma yeni üye oldum ve bu yıl ilk kez başvuru yapacağım.

Pasaportu olmayan birine green kart çıksa bile dv260 formunu çok geç yollayacağı için büyük ihtimalle randevu gelmeyecek. Süreci yanlış mı yorumluyorum ?

• @ömerek Aynen hocam sen pasaportunu çıkartman lazım öncesinden. Yılbaşından sonra zam gelecek. Şimdiden 10 yıllık almakta fayda var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ömerek bayağı yanlış alakası yok bence yeni üye oldun hoşgeldin diyelim ancak dışarıda başka başka sitelerden duyduğun öğrendiğin bilgileri gelip yalan yanlış burada yazma yorum yapma. Önce bir foruma göz at neler oluyor insanlar ne kadar bilgili işleyiş nasıl geçmiş yazılmış sayfaları okudun mu hemen zıplama son sayfaya hemen kendini ortaya atma rezil olursun. Bu forumu diğer forumlarla karıştırma burada biz aileyiz ve herkes birbirine yardım etmek için koşar. Bilgi olarak sadece vize basamıyoruz geriye kalan tüm soruların cevaplarını bulabilirsen. Önce DS260 nedir mülakat nasıl geliyor bu konuları tam olarak öğrendikten sonra yorum yaparsan seviniriz.

• Bu ileti silindi!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ömerek bayağı yanlış alakası yok bence yeni üye oldun hoşgeldin diyelim ancak dışarıda başka başka sitelerden duyduğun öğrendiğin bilgileri gelip yalan yanlış burada yazma yorum yapma. Önce bir foruma göz at neler oluyor insanlar ne kadar bilgili işleyiş nasıl geçmiş yazılmış sayfaları okudun mu hemen zıplama son sayfaya hemen kendini ortaya atma rezil olursun. Bu forumu diğer forumlarla karıştırma burada biz aileyiz ve herkes birbirine yardım etmek için koşar. Bilgi olarak sadece vize basamıyoruz geriye kalan tüm soruların cevaplarını bulabilirsen. Önce DS260 nedir mülakat nasıl geliyor bu konuları tam olarak öğrendikten sonra yorum yaparsan seviniriz.

Neden rezil olayım veya birilerinin beni rezil etme gibi bir derdi olsun ? Bu platform insanların bilgisi ile karşısındakini rezil etme isteğine mi yanıt veriyor ?

• @ömerek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Neden rezil olayım veya birilerinin beni rezil etme gibi bir derdi olsun ? Bu platform insanların bilgisi ile karşısındakini rezil etme isteğine mi yanıt veriyor ?

Bu platform belki para ile bile elde edilmesi zor olan bilgi isteğine yanıt veriyor.

• ⭐⭐

@Lossantosdy bende bir umut kılavuzu bekliyorum

• Bu Sene İlk Başvurum Olacak Herkese Başarılar

• ⭐⭐

@Klaxon Bu sene herkesin ilk başvurusu, geçmiş senelerdeki başvuruların bu sene için bir anlamı yok hiç yoktan sisteme daha önce yüklenen fotoğraf ve pasaport bilgileri hariç. ben öyle biliyorum 😃

Benzer Başlıklar

• 22189
  • 6
  • 234
  • 15214
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |