Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Bakalım kılavuz yayınlanınca ne olucak sosyal medyada 😂😂

• 55 binden 80 bine kapasite çıkarsa eğer çıkma ihtimali olarak bişey farkeder mi matematiksel ?

• pasaport zorunluluğu kaldırıldı mı gerçekten?

• @travelleth, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

pasaport zorunluluğu kaldırıldı mı gerçekten?

Öyle diyorlar.

• @travelleth kaldırıldığına dair belgeler ve youtube videosu mevcut ama tabiki hepimizin umudu resmi kılavuza bir türlü ulaşamadık, bir ümit pasaport devam etse hiçte fena olmaz 😁

• @diablo_ercan benim gerçekten ilk başvurum olacak

• Yasaklı

@ömerek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba, foruma yeni üye oldum ve bu yıl ilk kez başvuru yapacağım.

Pasaportu olmayan birine green kart çıksa bile dv260 formunu çok geç yollayacağı için büyük ihtimalle randevu gelmeyecek. Süreci yanlış mı yorumluyorum ?

Yanlış yorumlamıyorsun aslında. DV2022 de tamda bahsettiğin şey yaşandı. İlk defa yaşanan, örneği olmayan bir olaydı. Ancak; tekrarlamayacağının bir garantisi yok.

Ben her halükarda pasaport çıkartmanın ve DS260 ın talihli olunursa hızlıca doldurulması taraftarıyım.

Yaklaşımınız yanlış değil. Garantici olmak her zaman iyidir.

• ⭐⭐⭐

Bu yıl LÖSEVe bağış karşılığında başvurumu @crazycells ile birlikte yapmaya karar verdim. Hepimiz bence çıksın çıkmasın elimizden geleni yapmalıyız bu bağış konusunda. En yakın arkadaşıma 1.5 yıl önce lösemi teşhisi konmuştu. İlk günü aklıma getirdikçe hala tüylerim diken diken oluyor. Şansa bakın ki iliği benim iliğim ile uyumlu çıktı ancak buna gerekmeden tedaviye olumlu cevap verdi ☺️ Şükürler olsun ki şuan durumu cok cok iyi. Bu yıl beraber başvurucaz ilklerin olduğu bir yıl olmasını diliyorum. Benimle beraber bu zinciri başlatıp bu yıl güzel bi bağış toplamaya ne dersiniz?

• @waterman merhaba arkadaşımızın sağlığına kavuşmasına çok sevindim DV2024 belkide kaderinizde vardır ilik uyumu ile başlayan bu süreç case Number yakınlığı ile devam eder.

• Arkadaşlar, aracı firmalar biraz körüklüyor bence pasaport şartı kaldırıldı diye her yere yazıyorlar. Yani bakın artık başvurmak daha kolay gelin başvuralım diye. Klavuzu beklemekte yarar var. Umarım kaldırılmamıştır. (Hala umudunu koruyanlar tayfası) 🙂

• @enemy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan benim gerçekten ilk başvurum olacak

İmzalarımız da benziyor 🙂 hadi hayırlısı..

• @anlsenturk crayzcells daha önce pasaport şartının kaldırıldığını yazdı. Zaten pasaport şartı için 1 ay önceden bunu bültene koyup halka duyurmaları gerekli diye bir şey okumuştum. Şahsen benim umudum kalmadı, pasaport istemezler bu yıl

• @ömerek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ömerek bayağı yanlış alakası yok bence yeni üye oldun hoşgeldin diyelim ancak dışarıda başka başka sitelerden duyduğun öğrendiğin bilgileri gelip yalan yanlış burada yazma yorum yapma. Önce bir foruma göz at neler oluyor insanlar ne kadar bilgili işleyiş nasıl geçmiş yazılmış sayfaları okudun mu hemen zıplama son sayfaya hemen kendini ortaya atma rezil olursun. Bu forumu diğer forumlarla karıştırma burada biz aileyiz ve herkes birbirine yardım etmek için koşar. Bilgi olarak sadece vize basamıyoruz geriye kalan tüm soruların cevaplarını bulabilirsen. Önce DS260 nedir mülakat nasıl geliyor bu konuları tam olarak öğrendikten sonra yorum yaparsan seviniriz.

Neden rezil olayım veya birilerinin beni rezil etme gibi bir derdi olsun ? Bu platform insanların bilgisi ile karşısındakini rezil etme isteğine mi yanıt veriyor ?

Hoşgeldiniz.. Mayıs ayına kadar pasaport çıkartılır.. aciliyeti Mayıs ayında sonuç açıklandıktan sonrası için bence.. telaşa gerek yok. Eğer fazla ödemek istemiyorsanız yılbaşından önce başvurun

• ⭐⭐

@ayvalik10 evet doğru bence de

• ⭐⭐

@tolgasatir :))) yok ondan diil hani bilgisayarda otomatik bir sistem vardır photoshopun en miniğini gereksiz olanını bile algılar ve eler gibi düşündüm... ben detaylardayım yoksa sivilcem falan yok çok güzelim ben :)))

• @Özgür-Can 2014 yılında oldu bu olay güne gelince şu gün başvurunca çıkma ihtimali daha yüksek diye bir şey yok inanmayın öyle şeylere. kendi toteminiz varsa yapın tabi ama tamamen şans.

• @yenihayaletadam 2014 yılında oldu ve son 5, 10 yıl içerisinde bütün numaraların current olmadığı tek yıl yanlış bilmiyorsam. Gerçi bütün numaralar bültende current olsa bile sıra yine de sıra gelmeyebilir case no çok yüksekse.

• ⭐⭐

@this-time89 aslında merak ediyoruz totem olabilir başka bir çıkartma inancı olabilir en ince ayrıntıyı denemek istiyor insan. 😃

• Bugün farklı bir vize türü için fotoğraf çektirdim. Fotoğraf ölçüsü DV başvurusu için gerekli olan ölçülerde değildi. Fotoğrafçıdan ham cropsuz hallerini e-mailime atarmısınız dedim, onlarda sadece isteğiniz ölçüdeki dijital hallerini e-mailinize gönderebiliriz dedi. Biraz ısrar edince patronu aradılar tamam atacağız dediler. E-mail geldi ve tahmin ettiğim gibi çözürlüğü düşürerek göndermişler 😃 tekrar arayıp orjinalleri göndermelerini istedim,bu sefer orjinalleri gönderdiler. Şimdiden fotoğrafları halletmiş olduk.
    Bu benim 6.başvurum olacak yarışmacı arkadaşlara bol şans diliyorum 😃 . Umarım bu sene forumdan yüzlerce kazananımız olur.

• @Muhtaradana Bol şanslar. Bu sene o sene olması dileğiyle.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |