Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Mumbai konsolosluğu ile iletişime geçerek randevunuza gerekli belge ve izinlerin yetişemeyeceğini mümkünse randevunun 10 gün ertelenmesini rica edin. Bu süre zarfında vize işlemleri sağlık raporu vs halledilir diye düşünüyorum. Eliniz de 17 gün kadar bi süre olucak. @burakbarin

• @Oscar Merhaba benide hindistan telegram grubuna ekleyebilirmisinz

• merhaba beni de telegram grubuna dahil edermisiniz acaba? Gerekli bilgileri girip formu doldurmuştum.

• @burakbarin

Gruba dahil olmak icin lutfen Telegram'dan bana ulasin, kullanici adim berke_965

• @Stiff size ve sizin gibi bu vizeyi gerçekten isteyipte mağdur edilen tüm arkadaşlara bu gece dua edeceğim sayın @Stiff. Eylül ayı hepimiz için güzel sürprizlere vesile olsun inşallah 🙏🏻

• @gucarslan Yani bu demek oluyor ki hala bizlere mülakat mail'i gelebilir mi? 10 gün öncesinden geldiği olduysa hala umut var demektir🙄

• ⭐⭐⭐

Bana nedense Açılan konsolosluğun faydası olucak gibi geliyor. Boşa ümit vermek istemem kimseye asla ama bana özellikle sizin cn numarası gibi düşük olanların mülakat alabileceğini düşünüyorum. @koc2022

• @koc2022 elbette gelebilir. Buna burada kimse net cevap veremez. Her ihtimal var. Ama Ekim 2021'den beri gözlemlerim; Ankara şu ana kadar "vermek istese verir" modundaydı. Verir ama kaç kişiye verir ? Bugüne kadar olan istatistikler ortada. Mesela ben Excel'de 150'lere gelebildim. 200 verse "belki" bana gelir. 200 vermesi ne demek ? Kalan 20-25 gün için 200 dosya için muayeneye gidilecek, 200 slot ayrılacak. Çok olası gözükmüyor gibi. Ama 30-50 slot olur, üst sıralardaki arkadaşlara gelir mi ? Mümkün.

Tamamen tahminlerim ve mantık yürütmemdir. Umarım çok büyük sürpriz olur, bir çoğumuz alırız. (Gönül "hepimiz" demek istese maalesef çok gerçekçi bir beklenti değil.)

Bu arada çok teşekkürler. @Şeyda

• @waterman Ben de aynı şeyi ümit ediyorum. Umarım çok isteyen herkes bu vizeyi alır. İyi niyetiniz için teşekkürler.

• @Stiff Tam bu iş bitti derken tekrar ümitlendim. İnşallah dediğiniz gibi olur da mülakata gideriz. En azından çoğumuz. Teşekkürler.

• @koc2022 benim yazdıklarım yüzünden umutlanmanızı istemem elbette. Ama son ana kadar umutlu olacağız. İstemesek bile böyle olacak. Mayıs ayında 20 küsür mülakat dağıtıldığında foruma veda ettim. 2 ay sonra tekrar geldim. Elbette son güne kadar umudumuz olacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@myzey bana özelden telegram kullanıcı adınızı yazın lütfen.

• Arkadaşlar merhaba, en son Mumbai mülakatlarından sonra mülakat yerimi sorgulayan mail yolladım.

Cevap olarak Almaty dönüyorlar, mail atıp aynı cevabı alan var mı? İki kez cevap attılar ikisine de Almaty cevabını döndüler.

• ⭐⭐⭐

Mumbai’den mülakat alıp size Kazakistan’da mı olacağını söylediler? @HazelE

• @HazelE aşağıdaki linkten sorgulama yaptığınızda 'at NVC' sonucu ile mi karşılaşıyorsunuz?

• @datanist evet

• @waterman hayır, bana mülakat gelmedi. Dosya transferimi Montreal’e yapmak istediğim için sürekli mülakat yerimi sorguluyordum. İki gündür Almaty cevabı alıyorum.

• merhaba. Sorumu "greencard adrese nasıl ulaşır" konulu sayfaya yazdım ama henüz bir dönüş olmadı. Ve yazışmalar güncel değil. Burası daha aktif. Mayıs ayında ABD ye giriş yaptım. Kartın adrese gelmesini beklemeden Türkiye ye döndüm. Kart teslim süreleri uzun olduğu için çok önemsemedim bekledim. Adres yakın arkadaşımın. sürekli kontrol eder. Hep ona sordum. gelmedi dedi. Bugün kontrol ettim. kartım haziran 10 da adrese gitmiş görünüyor. Ama herhangi bir teslimat yok. USPS.com dan tracking nosuyla baktım. Teslimat adresi yarım görünüyor. Bütün yazışmalarda kullandığım adresin bir kısmı var ama sokak adresi vs yok. Posta da teslim edilmiş görünüyor sistemde.
    Ne yapmalıyım böyle bir sorun yaşayan var mıdır. Lütfen yardım edin. Özellikle @gucarslan , @crazycells arkadaşlar. Size çok zahmet verdik. Kusura bakmayın.

• ⭐⭐⭐

@Mirali-Doğan Merhaba şu başlık tam size göre. Burada elinize ulaşmama durumunda da I-90 formunu doldurmanız gerek diyor sn. @crazycells . İkinci paragrafa (noktaya) dikkat edin.

Green Card Yenileme ya da Degistirme

• 2022 süreci bitiş tarihi ne oluyor ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |