Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @evrimooloji Merhaba, USCIS sayfasında verify işlemi sadece asıl başvuru sahibi için mi yapılıyor? eş ve çocuklar içinde yapmalı myız yada onlara da ayrıca hesap mı oluşturmak gerekiyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dil bu ödeme green kartın kart olarak basılması için ödenen paradır. Sizler mülakata kaç kişi gittiniz o kadar kişi için ödeme yapılacaktır. İlk iletiye göz attınız mı acaba orada adım adım anlatım var zaten

"Step-4" Diger aile uyelerinizi birer birer girip "add" dugmesine tiklayarak kaydedebilirsiniz. Tum aile bireyleri asagidaki tabloda("Immigrant Payee Table") goruntulendiginde "continue" dugmesine tiklayabilirsiniz. Bir aile uyesinin bilgisi yanlis girildi ise "remove" dugmesiyle silip yukarida tekrar "add" yapabilirsiniz.

• @ayvalik10 Teşekkur ederim.

• Merhaba, ABD ye giriş yapalı 4 gün oldu greencard ve ssn in teslim edileceği adresteyim şuan ama yarın taşınmam gerekiyor. Greencard ve ssnin yeni taşınacağım yere gitmesi için AR-11 formunu doldurmam yeterli mi yoksa en yakın uscis ofisine mi gitmeliyim?

• Merhabalar ben greencard ücretini yatırırken kendi bilgilerimi girdim sonrasında ödeme kısmına geçince bilgilerimi site otomatik olarak ödeme kısmına da geçirmişti bende babamın kartından ödeme yapacağım için ödeme yerindeki bilgileri babamın kart bilgilerini yazdım. Bu sorun olur mu? Abdye geleli 5 gün oldu hala gelmedi posta. Bu durum normal midir?
    Saygılarımla

• ⭐⭐

@darkforce GC’nin beş gün içinde postalanmaması çok normaldir…

• ⭐⭐

@volkanesk Formu doldurun ama bu bir risk, mevcut adresinize de gelebilir buna hazırlıklı olun. Adres değişikliği kartlar in postalanma sürecinde her zaman yeterince hızlı guncellenmeyebiliyor.

• @lumos anladım, çok teşekkür ediyorum. Peki ücretini babamın kartından yapmam sorun olur mu?

• ⭐⭐

@darkforce o sorun değil.

• @lumos çok teşekkür ediyorum

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• Fee ( göçmen ücreti ) öderken hesabımdaki doları kullanamıyorum kart üzerinden. O doları TL'ye çevirsem TL ile ödeyebilir miyim? Bilgisi olan var mı?

• Daha önce Fee ödemesi yapan birisi yardımcı olabilir mi?

• @Meho35 merhaba. Green Card ücretini (220 USD) yatırmaktan bahsediyorsınız, o ücreti ABD'deki bir tanıdığınıza yatırtın ya da ülkeye girdikten sonra yatırın derim. Çünkü o ücreti ABD'deki bir banka hesabından yatırmanıź gerekiyor, Türk banka hesabına bağlı bir kartla ya da bilgilerle ödeme yapamazsınız maalesef.

• ⭐⭐

@Beykentli Türkiye’deki kredi (debit değil) kartlariyla sorunsuzca yapılır, yapıldı.

• @lumos merhaba. Ben geçen yıl yapamadım ve sonra baktım ki sitede de ABD'deki bir banka hesabından ödeme yapın diye yazıyor. Siz geçen yıl ödediyseniz o zaman bankadan bankaya da fark ediyor diyeceğim.

• @lumos banka kartıyla denedim o yüzden kabul etmedi demek. Amerikadaki arkadaşıma ödetsem parayı ona göndersem daha mantıklı o zaman ama burdan oraya ne kadar gönderim ücreti kesiyor acaba o da ayrı bir sorun.

• ⭐⭐

@Beykentli Bu sayfada başka deneyimler de göreceksiniz, kredi kartıyla sorunsuz ödeme yaparsınız. Belki sizin kredi kartınızla ilgili sorun olabilir, Debit zaten olmaz o uyari da debit kartı içindir.

• Merhaba.
    Eşim greencard kazandı. Ben ap sürecine kaldım. Eşim abd ye seyahat edecek. Bunun için uscis ödemesini yapacak. Ancak ödeme ekranında aile bireylerinin de eklendiği kısımla alakalı bir sorumuz olacak. Benim vizem henüz onaylanmadığı için ödemesini yapmıyoruz. Ancak daha sonrasında eşim üzerinden benim ödememi de yapabilir miyiz?

• Merhabalar, ödemeyi yapacaktım fakat pasaportta basılı vizemde A-Number bulamadım, başka bir belgedemi oluyordu teşekkürler

• @muydi sarı zarfla birlikte gelen kağıtları inceleyin üst tarafında yazıyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |