Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @baranelci hocam size ne kadar zamanda KCC dönüş yaptı?

• @aslanamca KCC bu aralar 2022 dosyaları için sorulara 2-3 güne dönüş yapıyor.

• @datanist acaba 2023 unlock taleplerini de bu kadar kısa sürede yanıtlar mı?

• @aslanamca dürüst olmak gerekirse bu kadar kısa sürede yanıt vereceklerini sanmıyorum. Bu aralar 2022 dosya işleme ve mülakat dağıtımı ile ilgileniyorlar diye düşünüyorum.

• @datanist peki hocam ne kadar devam eder zamanınızda?

• @aslanamca DS-260 işleme konusunda bu aralar hızlı gidiyorlar. Haziran ortasına kadar bitirirler diye düşünüyorum. Mülakat işlemleri için malesef yorum yapmam zor çünkü konsolosluk talepleri etkiliyor. Benim ki sadece tahmin 🙂

• @datanist Sizin formunuz onaylandı mı? Geri dönüş alabildiniz mi?

• @gamefry 9 Mayis aksami e-mail gonderdim KCC'ye ve 12 Mayis 14:30 civari da dosya islenmemis seklinde donus oldum. "Allow several weeks" seklinde olan cevap. Ancak, benden sonra gonderen daha buyuk CN' ler (25k) ise cuma gunu "DS-260 has been processed"seklinde cevap aldilar. Buyuk ihtimalle zamanlamadan dolayi farkli e-mail aldigimi dusunuyorum. Onumuzde ki hafta anlayacagim 🙂

• @datanist Aynı şekilde ben de 9 Mayıs’da sorduğumda aynı gün cevap aldım ve onaylanmamıştı. 3 gün önce 24 binlerin onayını gördüm ve sordum, cevap gelmedi henüz.

• @datanist Sonucu paylaşırsanız sevinirim.

• ⭐⭐

@braveheart-34, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@EzgiLera Anlıyorum fakat kcc nin belirli bir standartının ne yazık ki olmaması ya da bu sene yeni bir standarta geçmesi ( o bile gelecek günler için belirsiz) ister istemez geriyor insanları çünkü varsayımlardan olasıılıklardan dahi bahsedemez olduk. Durum ortada. mülakat bekleyen en az %70 lik bir dilim. Vakit 70 küsür iş günü. Şu ana kadar günlük max. asıl talihli vize görüşme sayısı 8. Hayırlısı diyorum.Cevabınız için teşekkürler.

Yanılıyorsunuz. Günlük yaklaşık 40 mülakat yaptıkları oluyor.
    Mayıs ayı eu mülakat sayısına bakın mesela. Hepsi aynı gün.

• @Megatron
    Bir bankacı olarak fikrim , rayiç değerinden ziyade g.menkul üzerinde bir takyidat (ipotek,şerh, haciz vs) olup olmadığını göstermek yeterli olabilir. Bunu da expertiz yaptırmadan, kendiniz(mülk sahibi) tapuya giderek, 'gayrimenkulunuzun takyidat raporunu ' talep ettiğinizi belirterek temin edebilirsiniz. Sanırım artık E-devletten ya da TKGM 'nin sitesinden de alınabiliyor.

• @EzgiLera çok heycanli ne güzel yaaa🥰Mülakatta su gibi aksın inşallah.Gün geçmiyor ki yapılması gereken yeni bisey ögrenmeyeyim sağlık muaynesinden önce pcr bunu not alıyorum 😂Asilarinizin tamamını olmuşmuydunuz?Ben 2 doz biontech oldum hatrlatma dozunu olmadım ama o şart değil bildiğim kadarıyla bi ara aşı kartı oluşturup pasaporta islemiştim çünkü. dijital yani 3.dozu olmak lazım mı?Ve 17 ile 9 yaşında 2 oğlum var aşıları yok şimdi şunu düşünüyorum belki seneye aşı yapılmaya devam edilmeyecek şimdiden yaptırsam mi ben bu aşıları acaba🤪

• ⭐⭐

@Tugba54, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@EzgiLera çok heycanli ne güzel yaaa🥰Mülakatta su gibi aksın inşallah.Gün geçmiyor ki yapılması gereken yeni bisey ögrenmeyeyim sağlık muaynesinden önce pcr bunu not alıyorum 😂Asilarinizin tamamını olmuşmuydunuz?Ben 2 doz biontech oldum hatrlatma dozunu olmadım ama o şart değil bildiğim kadarıyla bi ara aşı kartı oluşturup pasaporta islemiştim çünkü. dijital yani 3.dozu olmak lazım mı?Ve 17 ile 9 yaşında 2 oğlum var aşıları yok şimdi şunu düşünüyorum belki seneye aşı yapılmaya devam edilmeyecek şimdiden yaptırsam mi ben bu aşıları acaba🤪

Hatırlatma dozu zorunlu değil.
    Seneye umarım PCR testi de, aşı zorunluluğu da, maske zorunluluğu da kalkar. İnsan geriliyor.
    Şimdiden yaptırmayın, 1 ayda aşılar tamamlanıp aşı kartı çıkartılıyor zaten. Sürecin gidişatına göre başlarsınız aşılara.

• @EzgiLera Teşekkür ederim inşallah ya ne güzel olur tamamen kalksa bi de aşı artmasınlarda bize 😅

• Arkadaşlar daha önce ds260 ı doldurup, mülakat tarihi aldıktan sonra evlenip, mülakata gidenler var mı? Çok ikilemde kaldık

• @ffurknkara dv2022 surecinde bunu yapan var. Tecrübesini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/78/abd-yolunda-evlilik/794?page=40

• çok sağolun

• @Eren-0

Evin değeri tapudaki değerin 10 katı

O yüzden gerçek değerini gösteren bir belge ile mülakata gitmemin daha iyi olacağını düşünüyorum.

• merhabalar arkadaşlar 2022 talihlisiyim case number 10xxx hala hiç bir mail yada kontrol ettiğimde visa check statusta hala at NVC olarak goruluyor , ds form yollama tarıhım 5 hazıran 2021 , oncelıkle randevu ve vızelerını alan arkadaslara hayırlı olsun . benden daha yuksek alan arkadaslara sıra numarası nasıl gelmıs bılgılendırırsenız mınnettar kalırım hayırlı gunler o/

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |