Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @uurse kullandığınız noktalama işaretlerini ve ingilizce olmayan karekterleri düzeltin bu uyarıyı bende de çok verdi

• Arkadaşlar doğum yerim ds260'a sığmıyor. 😞

Yardımcı olabilecek var mı?

• @ahmet_ hocam ne yapmanız gerektiğini bilmiyorum da

nerede doğduğunuzu merak ettim özelden de yazsanız olur 🙂

• @uurse Özelden yazdım size. Son ik karakter açıkta kalıyor.

Sığdığı kadar yazıp, sonra bir yere bildirmek mi gerekiyor?

• ⭐⭐

@b2cberrak, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar günaydın🙂,herkesin amerikada tanıdığı varmı,hoş benimde vardı ama fos çıktı 🙄bana adresini vermek istemiyor anladığım kadarıyla greencard ve ssn'lerin gelmesi için ,sizler nasıl yaptınız formda amerika adresini?

PDF'te gösterildiği şekilde boş doldurabilirsiniz. Mülakata kadar güvenilir bir adres bulursunuz.

Case numberınız ve süreciniz yazacak şekilde imzanızı güncelleyin lütfen.

• ⭐⭐

@bestonway, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@b2cberrak ben bir videoda address generator ile oluşturup fake bir adress yazdıklarını dinlemiştim. Greencard kargolanacağı zamana kadar en kötü ihtimal hiç bir adres bulamazsanız bile amerikada olduğunuz yere ship etmelerini isteyebilirsiniz kargo şirketinden. Tabi ekstra ücret ödeyerek.

Kesinlikle sahte ya da güvenilir olmayan adresler vermeyin, forum üyelerini de buna teşvik etmeyin.

• @EzgiLera merhabalar ds20 doldururken ne yazacağımı bilemediğim bir iki yer var
    çalıştığım yerler konusunda e devletten sigorta geçmişime ulaştım oradan çalıştığım şirketlerin adını , giriş -çıkış tarihlerime ve o tarihte bulundukları adreslere ulaştım fakat telefon numaralarına ve süpervayzer bilgilerine ulaşamadım adres, giriş-çıkış tarihi ve adreslerini yazdım fakat telefon numarası kısmını boş bırakamıyoruz ne yazmam gerektiği konusunda yardımcı olabilecek var mı?

ayrıyeten açık lise mezunuyum diplomam yanımda gerekli bilgilerden sadece kayıt tarihi eksik bulamadım başlangıç tarihi kısmına ortalama bir tarih mi yazayım siz ne önerirsiniz

• Merhaba,

KCC mail atarken DV Lottery başvurusunda verdiğimiz mail adresine mi atıyor yoksa DS-260'ta verdiğimize mi ?
    DV Lottery başvurusunda verdiğim maili hatırlamıyorum.

• dün formumu submit edip yolladım. ikamet ettiğim adresleri girerken sadece edevlette resmi olarak gözüken ikamet adreslerimi yazdım. 2018 eylül- 2020 şubata kadar yurtta kalmıştım onu beyan etmedim pandemiden sonra da direkt ikamet ettiğim eve dönmüştüm zaten. sizce bu bir problem teşkil eder mi? yardımcı olursanız çok mutlu olurum

• @mresit teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@tohma31, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells haftaya nikah yapmayı düşünüyoruz. Nikah yaptığımız gün ben kendi adıma formu doldurup , medeni durumunu evli yaparak submit edeceğim. lakin e devlete 10 gün sonra düşüyormuş evli olduğumuzun kaydı, evlilik tarihimiz o gün olacağından sorun olmayacaktır sanırım. eşimin forum dolumunu sonra yapsak ,doldurma sırasında talihli ben olduğum için benim dolduruğum tarihmi baz alınıyor ?

E-devlete hemen düşmese de sizin aile cüzdanınızda o günün tarihi yazacak zaten. E-devlete düştüğünde de aynı tarih yazacak.
    Bence formu şimdiden doldurup hazır edin ama submit etmeyin. O günü, nikah ve eş bilgilerinizi girip kendiniz için submit edersiniz.
    Soyadı, kimlik, pasaport bilgileri güncellenince eşiniz için form oluşturup, onun için de doldurup submit edersiniz.

İlk submit edilen form tarihi baz alınıyor.

• @caht-sdal evet telefon konusunda benim de sorunum var.

• ⭐⭐

Varsa diğer soyadınız bölümüne yes dedim 2 kutucuk açıldı soyadı ve isim diye ,bekârkenki soyadımı yaziyorum tamam diyorum kabul etmiyor illaki ikinci isim kutusunuda doldur diyor.neyapıcam ikinci ismim yokki.sadece kızlık soyadım var.

Kızlık soyadınızı kullanırken adınız neyse onu yazın 🙂
    Soyadınızı isimsiz kullanmıyordunuz değil mi? Tam ad olarak düşünün. İsim soyisim ayrı değil de full name olarak soruyor olsalar sadece soyadı mı yazacaktınız?

None yazmayın.

• ⭐⭐

@b2cberrak sanırım pasaporta göre doldurduğum için orda kızlık soyadı yok ,bu yüzden ben no deyim demi?doğrumudur?

No demeyin. Sonuçta geçmişte başka bir tam adınız vardı. No derseniz yalan beyan olur.

• @pinkycsm bilgili kişiler cevap verebilir mi sizce bu eksik geçici adres beyanından dolayı dosyamı açtırmam tavsiye edilir mi?

• ⭐⭐

@ayşebirkadın, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba. Ben formu doldururken “…. unıversıtesı”
    “… lısesı” olarak yazdım. Düzelttirmem gerekir mi?

Ankara'da mülakata girecekseniz hayır gerek yok.

• ⭐⭐

@atacan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhabalar ds260 doldurduk ama herhangi bir confirmation maili falan gelmedi. normal midir? @crazycells

Son aşamada kendinize mail gönderilmesini seçmediyseniz mail gelmemesi normal.
    İsterseniz şimdi sisteme girip kendinize mail gönderilmesini isteyebilirsiniz.

• ⭐⭐

@Jiyan-Zoroğlan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Ds 260 formu sonrası mülakat tarihi açıklanmadan önce ve sonrası için ne tür hazırlıklar yapmalıyız cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler 👋🏻😄

Bu başlığın ilk iletisine ve o iletideki sonraki basamaklar için yönlendirilen başlıklara bakınız.

• ⭐⭐

@BKeG, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

arkadaşlar merhaba 1.5 yaşındaki kızımın formunu doldururken passaportu gelmedi halen en sonda kendi passaport numaramı yazsam olur mu ? Birde telefon numarası gibi iletişim bilgilerini email bunları kendiminkini mi yazmalıyım.

Pasaport bilgisi girmeyen kişilerden sonra pasaport numarası istenmiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |