Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yeterki usulsüzlük yapmak isteyin bir çözüm bulunuyor. Bu sebeple memlekette dürüst insan olmak kadar zor birsey yok.

• @justozkan @birisi Ben KCC nin sitesinin linkini atmıştım ama ilgili makam kcc olmadığından postu düzenledim. DOS üzerinden mail atılabilir.
    Madem insanların hakları korunuyor, madem ki 2 kişinin talebi dava sebebi oluyor ve washington karar alıyor. Bunu da taşısınlar. Şu sitede 20 yıldır başvuran adam biliyorum ya. Yazık günah..

• @birisi forumda başlığı bile var lise mezunu ve meslek olmadan vize alma diye.adam bana ulaşın nasıl yaptığımı anlatayım diyor. Diploma bölümünü değil meslek işini halletmiş.hayır SGK kayıtlarının mı sahtesini gösterdin.şimdi kazanmış bir ev hanımı var.buna şansını dene git mülakata deniyor.var mı bu kadının vize alma ihtimali.yalan dolan olmadan görevlinin insiyatifi ile alabilirmi vize. Alabilirse hiçbir şartın önemi yok herkes başvurabilir

• Ben sahte diploma ile alınır diyorum ve çok basit bir yolunu ben biliyorum.

• @istanbuladami inceliyeyim hocam konuya geri döneceğim.

• Bahsedilen konu üzerinde farklı bilgisi olan, elçilik ya da KCC'ye ulaştırılabilecek bir talep için bir kanal bulan arkadaşlar buraya paylaşırsa cok güzel olur

• ⭐⭐

• Bu ileti silindi!

• Yerimizi alalım.

• @istanbuladami Green Card Başvurusunda Pasaport Şartının Kaldırılması Kararı
    Bu başlığın altında toplanmamız ve forumda akıl verebilecek bilir kişilerden akıl almamız daha mantıklı olur ne yapılacağına dair akıl verebilirler ayrıca bu konunun ne kadar mühim olduğu forumdaki insanlar tarafından da anlaşılır.

• @mustf201 Güzel yönlendirme teşekkür ediyorum

• Bu ileti silindi!

• @justozkan Bu yorumu Green Card Başvurusunda Pasaport Şartının Kaldırılması Kararı (Şubat 2022) konu başlığına da yazabilir misin? Ben site adminlerinden @gucarslan 'a konuyu danıştığım bir yorum yazdım

• @istanbuladami Ne demek hocam nihayetinde aynı gemideyiz ayrıca @gucarslan yazmanız iyi olmuş bu konunun takipçisiyim kafayı pasaport ile bozdum desem yeridir. Bu başvuruda çeşitli sayfalarda çok fazla trol başvuru yapan insanın yorumu ile karşılaştım.

• Şimdiden 2024 Hepimize hayırlı ve ugurlu olur.

• ⭐⭐

Bu sene başvurumu ve fotoğrafımı foruma bağış karşılığında yaptırmak istiyorum. İnşallah gelecek sene kazanırız. Bol bol dua edelim birbirimiz için ve inşallah hayırlısıyla Allah gelecek sene kazanmamızı nasip etsin bize de 🙂 Umudumuzu yitirmek yok. Kazanırsak ne ala kazanamazsak da Allah ne güzel vekildir. Elbet bizim için hayırlı olanı bilir.

• ⭐⭐

@Atlantis00 yaaa abi deme. birisine 4 defa art arda cikmis. nasil olabilir... kader, evren, ilahi adalaet??... allah ne derse oluyor gercekten. bol sanslar insallah isteyen herkese cikar.

• @ahsenaydgdu öyle valla dolar bir arttı ticaret durdu mal pahalı almaya elim gitmiyor ben aldım diyelim bu sefer de satarken müşterinin eli almaya gitmiyor sürekli para harcıyoruz kepçeyle dağıt kaşıkla topla allah yardımcımız olsun. şimdi bakıyorum haberlere 1 günde 300k artmış ev fiyatları neden konut kredisi açıklaması yaptı erdoğan diye. hadi bu adamlar yönetemiyor ya bizim insanımız onları ne yapcaz herkes fırsatçı güya müslüman ülkeyiz ama adam bulmak, insan bulmak zor. gelde bu ülkede çocuk büyüt. Allah yardımcımız olsun böyle insanların içinde çocuklarımızı büyütmekten bizi korusun inşallah 😢 herkese fırsatların eşit olduğu bir memlekette yaşamayız bize nasip et allahım 🤗

• @enemy evet onu gördüm teşekkürler 😊

• ⭐⭐

@byn_dogan aminnnn aminnnn. musluman diye gecinen cakma munafiklar gencleri dinden de soguttu, ocagimiza incir agaci da dikti, hukuk adaleti de oldurdu, turk kimliginide oldurdu hayat birakmadi. tepemize bomba yagdirmayan ucak ve harabe binalar eksik. insallah biran once dreamland amerigaya gideriz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

39

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |