Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@dytmelek Melek hanım bunlar için erken bence benim üzerime düşmez ama tavsiye olarak düşünün. Siz hayallerinizden bahsedin sonra gerçekleri de anlatın örneğin 100 kişiden 1ine bile zor çıktığından ya da çıksa bile sıraya girdiğinizden sıra bile gelse mülakatta elenebilecek olduğunuzdan onlarca yıldır başvuranların olduğundan tabii dinlerlerse

• @denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek ay o kötü olmuş 😯 çıksın da bir orta yol bulunur sıkmayın canınızı. Allah sağlık versin hepsine bir şekilde ikna edilirler diye düşünüyorum. Sonuçta torunlarının geleceği hassas nokta ben hep oradan yürüyorum 🙂

Annemin tepkileri beklediğim gibi hep uç noktalarda, tabi ikna etmeye çalışacağım ama onayına ihtiyaç duymuyorum sadece gönül rızasıyla gidersek içim daha rahat olacak. Ama torunlar kısmında haklısın oradan yürürüz biraz da 😂

• ⭐⭐

@gariban buradan birilerinin invite url si paslamasi lazim ham haliyle bombos uygulama

• @celica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek dv 2023 sohbet odasinin sesli iletisimi olarak dusun melek abla 😂

Hmm anladım ama benim gibi konuşma yerine mesajlaşma insanına göre değil gibi o zaman 😅

• ⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban buradan birilerinin invite url si paslamasi lazim ham haliyle bombos uygulama

• ⭐⭐⭐

@rupica ahahaha sol elle daha iyi manikür yapıyorum kendime kafa aşırı karışık neyi neyle yaptığım belli değil😂😂

• ⭐⭐⭐

@cordelia ah evet sağ sol elle eşimin amcası kullanabiliyor aynı zamanda bir arkadaşımız hem sağ hem sol ayakla top oynuyodu bursaspora gitmişti çocuk ama kulislere dayanamadı yediler garibi 😂 bende sol el yazı var ama çook yavaş ilk okul 1e giden çocuklar daha hızlı yazar o derece 😂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG istanbulda yaşarken 1 sene kadın futboluyla ilgilendim o zaman fark ettim sağ ayak dışıyla vuruyorum top fizana gidiyor, sol ayak içi daha kontrollü 😂 bilardodan hiç anlamam 🥺

• ⭐⭐

@dytmelek bende oyleyim forumdan devam edicem katildim ama cok kullanmam 😃

• ⭐⭐⭐

@dytmelek ahah melek hanım olsun daha iyi işte 2 çocukla amerika kanal adı bile hazır insanlar en çok çocuklar var nasıl olacak endişesinde zaten kanalınız olursa çok faydalı olur diye düşünüyorum. Bende kendime bir kanal adı buldum bakalım kendimizi usa sınırlarına bi şekilde atabilirsek başlayacağım çekmeye, youtube ekipmanları için kaç gün çalıştık ilk videomuz 😂

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek Melek hanım bunlar için erken bence benim üzerime düşmez ama tavsiye olarak düşünün. Siz hayallerinizden bahsedin sonra gerçekleri de anlatın örneğin 100 kişiden 1ine bile zor çıktığından ya da çıksa bile sıraya girdiğinizden sıra bile gelse mülakatta elenebilecek olduğunuzdan onlarca yıldır başvuranların olduğundan tabii dinlerlerse

Teşekkür ederim tavsiyeniz için🙏🏻 Doğru diyorsunuz daha erken bu konular için, şimdiden birbirimizi kırmaya gerek yok. Önceleri sürekli gitmek istediğimizi söylüyordum, baktım çok sinirleniyor konusunu açmaz olmuştum epeydir ama bayramda toplanınca kardeşler yeğenler derken konu çekiliş ne zaman olacak konusuna geldi mecbur konuşuldu. Sonradan da üzülüyorum anlamaya çalışıyorum ama bu kadar sert olması hem kendine hem bize zarar veriyor. Hayallerimize anlam veremiyor, açıkcası anlamak da istemiyor sanırım😢 Neyse şu 7 mayısı atlatalım bir şekilde orta yol buluruz umarım 🙏🏻

• @Don-t-Worry-Be-Happy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@cordelia, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu bende de var bundan 🙂 cross-dominance deniyor sanırım, sağ sol eller arası bir iş bölümü var. bir de aynı işleri hem sağ hem sol eliyle yapanlar var, apayrı bir boyut, özeniyorum biraz 😅

Hem sağ hem sol elini kullanabilenlere ambidextrous deniyor. Cross-dominance’ı ilk kez duyuyorum. Şanslısınız, kesin beyinde bir merkeziniz sadece sağ elini kullananlara göre daha gelişmiştir.

evet doğru söylüyorsunuz. ben uzunca bir süre kendimi ambidextrous sanmıştım ama onlar her iki elini her işte sorunsuz kullananlarmış, misal yazmada. beyinle de ilgisi kesin vardır. ama bir de çocukluk zamanı şu sol elle yeme, yazma muhabbeti de etkiliyor olabilir 😁

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek ahah melek hanım olsun daha iyi işte 2 çocukla amerika kanal adı bile hazır insanlar en çok çocuklar var nasıl olacak endişesinde zaten kanalınız olursa çok faydalı olur diye düşünüyorum. Bende kendime bir kanal adı buldum bakalım kendimizi usa sınırlarına bi şekilde atabilirsek başlayacağım çekmeye, youtube ekipmanları için kaç gün çalıştık ilk videomuz 😂

Yaa çok seviyorum bu forumu, ne güzel bir fikir verdiniz bize 😍 2 Çocukla Amerika 👍🏻

• ⭐⭐⭐

@dytmelek @gariban bi abi vardıya gerekirse tabutla giderim gene giderim diye onu örnek gösteriyorum ben 😂

• ⭐⭐

greencard before life

alt metni

greencard after life

alt metni

• ⭐⭐⭐

@dytmelek a a lardan kafiye bilem yaptık😂 ben mesela şeyi çok merak ediyorum ücretsiz kreşlere kayıt için neler gerekiyor kaç yaştan itibaren ücretsiz verebiliyoruz diye bunlara bi cevap bulsam hiç fena olmaz 😂

@dytmelek @gariban bi abi vardıya gerekirse tabutla giderim gene giderim diye onu örnek gösteriyorum ben 😂

😂😂😂 harika ya 😂 ben de en son ‘anne ülkemiz harika bakma sen bize, biz Macera Dolu Amerika demek için gideceğiz, bakarsın hevesimizi alır döneriz’ dedim belki biraz yumuşar diye ama Nuh diyor peygamber demiyor 😬

@dytmelek a a lardan kafiye bilem yaptık😂 ben mesela şeyi çok merak ediyorum ücretsiz kreşlere kayıt için neler gerekiyor kaç yaştan itibaren ücretsiz verebiliyoruz diye bunlara bi cevap bulsam hiç fena olmaz 😂

Benim kızlarım 5 ve 9 yaşında gittik deyinceye kadar biri ilkokul biri ortaokul olur diye kreş konusunu hiç araştırmadım ama dediğiniz gibi çok bilgi yok daha küçük yaş için. O zaman kreş konusu sizde ilkokul ortaokul konusu da bizde 💪🏻

• ⭐⭐⭐

@dytmelek turist vizesinde annem içinde başvurduk görüşmeye hep beraber gidicez anca beraber kanca beraber diye ikna ettim gc çıkarsa pek sanmıyorum ama gidene kadar ona da turist aldırıp o uçağa beraber binmek istiyoruz, kendisinin lezzetli eliyle yapacağı yemekler üzerine e2 düşüncemiz var 😂 rüyalarıma giriyo kadın isyanda yeterrr kollarım koptu yapamıyorum diye ağlıyo bende anne sabret 10. Şubenin açılışını yapayım söz eleman alıcam diyorum 😂😂

@dytmelek turist vizesinde annem içinde başvurduk görüşmeye hep beraber gidicez anca beraber kanca beraber diye ikna ettim gc çıkarsa pek sanmıyorum ama gidene kadar ona da turist aldırıp o uçağa beraber binmek istiyoruz, kendisinin lezzetli eliyle yapacağı yemekler üzerine e2 düşüncemiz var 😂 rüyalarıma giriyo kadın isyanda yeterrr kollarım koptu yapamıyorum diye ağlıyo bende anne sabret 10. Şubenin açılışını yapayım söz eleman alıcam diyorum 😂😂

Ahhahahaha çok güzel ya rüya😂 biz 1 köşe kafeye bile razıyız 🙏🏻 Harika bir fikir E2 olmasa bile büyük destek yanımızda aileden birbirlerinin olması. benim annem gelmek istemez ama ben çalışırken kızlarıma bakan canım ablam var kendisinin çocuğu yok o da çok tepkili beni kızlarımdan nasıl ayıracaksın diyor. Ben de dün dedim sana da vize alacaz biletler bizden yılda 3 4 ay Amerika’da kalacaksın bizimle tam senlik dedim. Sanki biraz daha yumuşadı 😂

Benzer Başlıklar

• 906
  • 12835
  • 29931
  • 22394
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

171

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |