Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @Berkan-Duru tabiki

• @MYusuf çok teşekkür ederim, umarım sizinki de biran önce sonuçlanır

• @bologna merhaba az önce 7 Şubat onaylanan gördüm sizde kontrol edin belki onaylanmıştır

• @projeon ben danışmanlık firması diye bir şey duymadım yanlız bugune kadar başvuranlardan ya şahsen ya abd de baroya kayıtlı türk yada amerikalı göçmenlik avukatıyla çalışanlar var. Belkide ben duymadım.

• @sertas gözünüz aydın tebrikler

• @ecom Teşekkür ederiz darısı size olsun en kısa zamanda

• @sertas, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@MYusuf çok teşekkür ederim, umarım sizinki de biran önce sonuçlanır

Hayırlısıyla inşAllah. Bekliyoruz.

• Avukatımdan dönüş aldım bizim evraklarıda hem Türkçe hem ingilizce yüklemiş rahatladım umarım sorun çıkmıyıcak

• Mertdzkr vardı 6 sında ozaman onunda onaylanmıştır

• Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katılıyorum. Forum u saatlerce okudum kafam epey karıştı. Eşimle evleneli yaklaşık 6 yıl oldu. Amerika'da yaşarken greencard a başvuru yapmıştık ama elimizde olmayan sepeblerden dolayı Türkiye ye döndüm. Bir önceki greencard başvurum denied. Uzun süreden sonra tekrardan green card a başvuracağız. Sanırım sistem online olmuş. Sizce bir avukata veya danışmana ihtiyacımız var mı? Eşim Amerika'da ben Türkiyedeyim. Online olarak i-130 doldurduktan sonra sanırım belge eklemesi gerekiyor. (Nikahımız Amerika'da oldu)

1. O belgelerin arasında benim göndereceğim belgeler varmıdır? (Türkiye'den)

2)ben i 130a doldurduktan sonra. Online olarak sisteme upload edebiliyor muyum? Yoksa eşime scan edip göndermeliyim o kendi sistemi üzerinden mi yüklüyor?

1. En hızlı şekilde nasıl halledebiliriz yol gösterirseniz çok sevinirim.

Cevaplayan cevaplanmayan herkes e çok teşekkür ederim.

• @sertas, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@MYusuf çok teşekkür ederim, umarım sizinki de biran önce sonuçlanır

Sizin de tüm işlemleriniz bir an önce güzel bir şekilde biter, vizenizi hayırlısıyla alırsınız inşAllah.

• @cokbekledik86 hala bekliyorum mail gelmedi

• @sertas 7subat onaylandiysa benimki neden bakilmadi enterasan bi durum

• @mertdzkr ilerleyen saatlerde gelir inşallah daha mesai bitmedi bir hafta sonu bekleme stresi yaşatmazlar size öyle inanın 🙂

• @cokbekledik86 mesainin bitmesine 2-3 saat var 😅hafta sonuna girecekler onaylayip tatilini yapsinlar iste 😂

• @mertdzkr benim onay mailim Türkiye saati ile gece 03:00 te gelmişti

• @sertas ozaman beklemeye devam

• @RoBiNc merhaba neden red oldu belkide bu sebepten dolayı bi avukatla çalışsanız daha doğru olabilir

• İyi hafta sonları bu hafta da umit keisildi umudumuz haftaya

• @mertdzkr Mert bey ben hep 4 Şubat gördüm birkaç kişi de salı size sıra gelir bize de Çarşamba .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |