Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Green Card çekilişini kaçıncı başvurunuzda ve kaç yaşındayken kazandınız?

• ikinci başvuruda kazandık, kazandığımızda 28 yaşındaydım.

• one successful attempt,
    yas 31 iken kazandim, 36 da permanent olarak geldim.

• geldikten sonra burada e2 vizesiyle calisan basvurusunu yapmistim. Ona da cikti. Ama malesef adjustment of status yapacak ingilizcesi yoktu ve green card alamadi. Sonradan isyeri sayesinde green card aldi. Talih boyle birsey iste...

• ⭐⭐⭐⭐

@hasbelkader E2 vizesi ile çalışan başvurusu derken? biraz açıklar mısınız?

1. Başvurumda çıkacak 🙂

• @denizci10 is yerinden bir arkadasti. e2 vizesiyle calisiyordu.

• ⭐⭐⭐⭐

@hasbelkader yani kendisi E2 ile yatırım yapıp vize almadı. E2 yi çalışarak mı hak etmiş? tam orasını anlamadım. biraz açarsanız sevinirim. teşekkürler.

• 29 yaşında 2. Başvurumda çıkmıştı bana. Hiç beklemiyordum böyle bisey. Sanki gercek birsey degilmis gibi geliyordu 🙂

Bir de buraya gelirken evli ve çocuksuz gelmek bir tik avantajlı olabilir.

• @denizci10 bildigim kadariyla e2 vizesi ile buraya gelen yatirimcilar Turkiye den yine e2 vizesiyle isci getirebiliyorlar. konunun detaylarini bilmiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@hasbelkader teşekkürler.

• Dördüncü başvuru, 32 yaş.

Gidebilirsem 33'te gitmiş olacağım. Gönül isterdi ki; 20'li yaşlarda kazanmış olayım. Ancak forumda güzel büyüklerimiz var, her zaman teşvik edici yorumlar yapıyorlar. 20'li yaşlarda oraya gidip yerleşecek imkanım da olmayacaktı muhtemelen. Mantıken bakınca çıkabilecek en iyi yılda çıktı bana. Bir de şu süreç normale dönse harika olacak.

• Konuyu hortlatayım.

2017'de ve 2020'de başvurmuştum. İkisinde de çıkmadı.
    2017'de çok hevesliydim, 2020'de öylesine başvurmuştum.
    Bu sene yeniden başvuracağım.
    Bu sene çok motiveyim bakalım.
    Evrene mesajlar yolluyorum.:)

• 28 Yaşında 3. başvurumda kazandım. Çocukluktan beri "American Dream" ile yaşayıp ciddi anlamda kafayı 2016 da bozup gitmek istememle beraber bu zamana kısmetmiş diyorum. Hayırlısı ile vizemizi alıp mülakat deneyimi ve oradaki deneyimlerimizi buraya yazmayı planlıyorum.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

7 kere başvurdum hepsi karavana :))

İlk seferde çıkan insanlar o kadar şanslılar ki. Onlar adına çok mutluyum. Bana ilk seferde çıksa şimdiye yerleşmiş düzenimi kurmuş belki de vatandaş olmaya yaklaşmıştım. Çıkmayınca orta doğuda sürünmeceye her sabah kalkınca dolar kaç oldu diye bakmaya devam.

• ⭐⭐⭐

@Chromium Ben de öyle düşünmüştüm. Beşinci başvuruda çıktı. Ne gidebildik ne de gerisini yapabildik. Mülakat bile alamadım. Yani bazen hayat sana istediğin gibi seçenekler sunmuyor.

• ⭐⭐

@Programmer Sizin daha önceki mesajlarınızı görmüştüm gerçekten çok üzücü bir durum olmuş inşallah bir daha çıkar da mülakat alırsınız bu sefer.

• ⭐⭐⭐

@Chromium Bu güzel dileğiniz için çok teşekkür ederim. İnşallah siz de kazanırsınız.

• @Programmer ilahi adalet varsa ki var. Kazanıp mülakat alamayanlara tekrar çıkar. Bikaç örneğini gördüm forumda

• ⭐⭐⭐

@enemy Ne diyeyim. İnşallah bana güzel temenni ve dileklerde bulunan sizlere de çıkar. Evet öyle örnekler var ve inşallah ben de onlardan biri olurum. Öncekinin olmaması ağır geldi gerçekten.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |