Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 2 nisandan beri güncellenmeyen ceac da bügün güncelleme olmuş, acaba herkese mi oldu? yalnız hala ap😥

• @emrenaz emre bey başta size olmak üzere (bu kadar ay belirsizlikte yaşamak büyük sabır gerektiriyor) diğer tüm ap'de kalanlara dün çok dua ettim, inşallah kabul olmuştur. 🙂 15 gün sonunda bizim ap bitti nihayet. pasaportları dün gönderdik, ama mail çıktısını eklemeden gönderdik aceleden, inşallah bir şey olmaz. Herkese Allah'tan sabır diliyorum inşallah herkes için hayırlısı olur.

• @emrenaz eğer soru sormadıysanız kendi kendine güncelleme oldu ise iyiye işaret önümüde ki günlerde sürekli caec ve mailleri kontrol edn. Geçen senelerde kendi kendine güncellemeler başladıktan sonra genelde 1 - 15 gün içinde geri dönüş yaptılar. Bazen 1 güncellemeden sonra ertesi gün idari işlem bitti. Bazen 5 6 güncelleme oldu. İyi haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

• @orhanvegs DV2018 Administrative Process ( AP durumu ) ( İdari İşlem ) içinde söyledi:

@emrenaz eğer soru sormadıysanız kendi kendine güncelleme oldu ise iyiye işaret önümüde ki günlerde sürekli caec ve mailleri kontrol edn. Geçen senelerde kendi kendine güncellemeler başladıktan sonra genelde 1 - 15 gün içinde geri dönüş yaptılar. Bazen 1 güncellemeden sonra ertesi gün idari işlem bitti. Bazen 5 6 güncelleme oldu. İyi haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

2 hafta falan önce mail atmıştım ama daha yeni değişmiş bilmiyorum inşallah gereksiz bi heyecan değildir

• @emrenaz bende guncelleme yok bayadir. Size ozel bir guncelleme belli ki 🙂 Kisa surede surecinizin son bulmasi temennisiyle...

• ⭐⭐

Hocam en kötü sizi bekletir bir sonuç alamazlarsa süresiz hak kaybı olacağı için son hafta verirler vizelerinizi.

• Arkadaşlar bugün sevinçli mail geldi, processing completed 25 August a kadar diye

çok şükür bu süreci atlattık
    hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkürler

• ⭐⭐

Hadi hayırlı olsun @emrenaz. Eğer bu isim Emre Naz sizin ve sadece bu kadarsa muhtemelen bundan dolayı beklemiş olabilirsiniz. Ama neyseki geride kaldı.

• @arnblt DV2018 Administrative Process ( AP durumu ) ( İdari İşlem ) içinde söyledi:

Hadi hayırlı olsun @emrenaz. Eğer bu isim Emre Naz sizin ve sadece bu kadarsa muhtemelen bundan dolayı beklemiş olabilirsiniz. Ama neyseki geride kaldı.

yok ismim daha uzun 😄 teşekkürler

• @emrenaz tebrikler. gelmis gecmis olsun. kolay degil aylarca beklemek...

• @emrenaz cok sukur, uzuluyordum senin adina da ama bitti. Bizim yildan uzun ap lerden alamayan kalmadi sanirsam, gelecekte kalacak arkadaslarada bol sabirlar simdiden.

• @emrenaz Hadi hayırlısı olsun çok sevindim 🙂 uzun süre beklemek anlatılmaz yasanır 🙂 en zor süreci atlattınız. Sırada amerikaya geldikten sonra greencard ve ssn bekleme süreci olacak. yeni yasantınızda mutluluklar dilerim.

• @emrenaz offf çok süper,tebrikler . Aylarca beklemek inanılmaz gerçekten. 23 günde şekilden şekile girdim:)
    Yeni hayatınızda başarılar .

• Arkadaşlar, mailimiz sonunda geldi ve süreç bizim için de olumlu olarak sonuçlandı

• @hadrathus tebrikler 🙂

• @hadrathus tebrikler 😊

• Bekleyiş sonrası vizelerini alan tüm arkadaşları kutluyorum. Bundan sonraki ABD'deki yaşantılarında başarılar diliyorum. 🙂

• Benim de esimin CEAC update oldu bugun. Onun statusu zaten ready idi. AP `de olan benim. Bende update yok simdilik 😕

• @emrenaz cok tebrikler, baya sevindim. Darisi herkese.

• 13 temmuzda ap ye kaldım.durumu öğrenmek için mail gönderdim aynı gün dönüş yaptılar durumunuz pending olarak güncellendi diye bilgi verildi fakat ceac ta halen bir güncelleme yok

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |