DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Levent-Akay Hayırlı olsun hocam, süreci kazasız belasız tamamlamanız dileğiyle...

• @gucarslan Cevap için teşekkür ederim.
    ABD'deki adres sahibinin başına C/O ekleyeceğim sadece. Bu talep herhangi bir sıkıntı yaratır mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@civilengineer sıkıntı yaratmaz zaten c/o senin o evde oturmadığını sadece bu evle bağlantın olduğunu gösteren simgedir. Başka türlü bu evde oturanlar senin kargonu alamazlar yasak

• @ayvalik10 Ben C/O yazmamışım daha sonra mülakatta düzeltiliyor mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Uğur-Aydemir bunu düzeltmek için iki kere daha şansınız olacak.
    mülakat ve abd'ye giriş.

• @Levent-Akay Tebrikler, Darısı hepimizin başına.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

abd'ye g

Teşekkür ederim @gucarslan

• Ben ds 260 da adres belirtirken C O yazmadım.

Bi tanıdığımın evine gelecek.

Sıkıntı olur mu ?

Düzeltmeli miyim ?

• Arkadaşlar pasaportumuzun suresi aralik 2022 de bitiyor.mulakata giderken kcc ye gonderdigimiz pasaport yerine yeni psaportla gitsek olur mu acaba?

• ⭐⭐⭐

@mia Evet yeni pasaportunuzu konsolosluğa götürmeniz yeterli. Ancak yanınızda mutlaka onay aldığınız pasaportunuz da olsun.

• Arkadaşlar 2022 greencard talihlilerindenim. Askerlikten 24 eylül geldim. Anca 26 eylülde ds-260 formunu doldurup gönderebildim. Şuan KCC'den e-mail gelmesini bekliyorum. E-mail ne zaman gelir? Çok mu geç kaldım süreç için? Süreç benim için olumlu devam eder mi? Yoksa hakkımı kaybetmiş miyimdir?

• @Matkap Merhaba, elçilik mülakatınızda ekleyebilirsiniz.

• @POLARBEAR25 Bu ds 260 da co yazın diye herhangi bi talimat var mıdır ? Var ise nerededir ?

Hiç görmedim ondan soruyorum.

• @Matkap, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@POLARBEAR25 Bu ds 260 da co yazın diye herhangi bi talimat var mıdır ? Var ise nerededir ?

Hiç görmedim ondan soruyorum.

DS-260 ile ilgili bir talimat değil bu. ABD'deki adres/posta sistemi ile ilgili bir detay. ABD'de yerleşik olan arkadaşlar sorunsuz en kısa sürede kartın elimize ulaşması için ideal adres yazma şeklini öneriyorlar. (C/O, in care of) dan benim anladığım budur.

• @Matkap Ds 260’da bu konuyla ilgili bir bilgi yok. ABD’de posta kutularının üzerinde aile isimleri (soyad) yazar. Sizin isminiz o soyadı ile uyumlu olmadığı için postacı mektubunuzu ilgili adrese bırakmayabilir. Bunun önlemek içim, mülakatta In Care of ya da C/O eklenmesini rica edin, böylelikle sıkıntısız ulaşır.

• Merhaba @gucarslan ) Ds260 formunu pasaport güncellemesi yapmak için açtırıp yeni pasaport bilgisini girip submit ettim şuan aklıma takılan bir soru var Ds260 formunu submit ederken online imza atıyoruz ve pasaport bilgiside giriliyor .Bu aşamada pasaport numarası yazdığımız bölüme eski pasaport numarası girip mi submit ediyoruz yoksa güncellediğimiz yeni pasaport numarasını mı giriyoruz ? Şuana kadar mayıs ayı ortasına kadar Ds260 dolduranlar evrak talebi geldi bana henüz gelmedi , acaba imza bölümüne yeni pasaport numarası değilde eski pasaport numarası mı girilmeliydi ?

• Merhaba. Bana henüz evrak talebi gelmedi ama numaram current olmuş olarak gözüküyor. KCC'nin mail atmasını beklemeden göndermek herhangi bir problem oluşturur mu ? Birde istenen evrakların olduğu linki atabilme şansınız var mı ? Teşekkür ederim..

• @gumuspsy Merhaba, numarası current olanlar, KCC den evrak talebi beklemeden evraklarını gönderiyor. Genel tavsiye bu şekildedir. Evraklar ile ilgili bu linki inceleyebilirsiniz. https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri?page=1

• @firatbartin geç kalmış değilsiniz , daha net bilgi almak için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın

• @xbens bununla ilgili olduğunu sanmam büyük ihtimalle açtırdığınız için mail gelmemiştir ama yakında gelir inşallah.
    Summit ederken eski pasaport numarasını yazsaydınız büyük ihtimalle olmazdı diye düşünüyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

171

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |