DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@TUNCAHM Saatlik 18-20$ güzel rakamlar benim için , 5 yıl boyunca özel şoförlük yaptım günde 12-15 saat çalışarak , Haftalık izin desen günü bile belli değildi , Orada iş kesilmesin sipariş sürekli gelsin aynı performansı göstersem ciddi paralar kazanılır diye düşünüyorum

• @Haydar-Belge Elektrikli bisiklet ile yapmak istesem ehliyet şart mı ?

• Çağlar merhaba, Elektrikli bisiklet için ehliyet şart mı ?

• Elektrikli motorsiklet ve ya bisiklet ile ehliyet olmadan yapabilir miyim? Yani kayıt kabul ederler mi?

• @buragh, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Elektrikli motorsiklet ve ya bisiklet ile ehliyet olmadan yapabilir miyim? Yani kayıt kabul ederler mi?

Benim bulunduğum bölgede motorlu tasıt harici bir secenek cıkmadı. Örneğin daha kabalık veya yerleşimin restoranlar ile bırlıkte yogun oldugu bölgelerde bu secenek olabilir.

• Merhaba Kıymetli Arkadaşlar.
    Bir arkadaşım resmi olarak Greencartlı kendisi Doordash açacak fakat Dasher sayısı kapasitesi dolduğu için bekleme listesine alındığını boşluk olunca başlayabileceğini bildirdi.
    Hangi bölgeyi seçse daha kısa zamanda alır ya da başka bir seçenek var mı bunu çözmek için bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok makbule geçer teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba
    Doordash hesabını kiraya vermek illegal bir şey midir? Yoksa verilmesinde bir sakınca yok mu
    Teşekkürler

• Yasaklı

@ikose merhaba, bu tarz uygulamalarda hesaplar kişiye özeldir ve başkasıyla paylaşmak yasal değildir.

• Amerika çok sayıda ilan görüyorum,valelik, garsonluk,food runner lik gibi ve hepside tip li işler Uber bunlardan çok mu kazandırıyor,Farklı ufak işlerde çalışan arkadaşlar da kısa bilgiler paylaşsa kıyaslama yapabiliriz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozkan-akbulut herşeyden önce uber ve lyft için 1 yıl amerika ehliyetin olması gerkiyor. Ondan dolayı senin gibi yeni gidecek kişiler zaten uber ve lyft yapamayacak. Şu anda yemek delivery işleri patladı herkes o iş sektörüne saldırıyor. Bahsettiğin işler için de aç kalmamak için gidiyorlar. Bir de gideceğin lokasyonda gelen müşteri kalitesi iyi olsun ki seni geçindirsin. Çünkü garsonluk gibi işler de sabit maaş yoktur. Tip üzerinden kazançları olur.

• @ozkan-akbulut Kazanç çalıştığınız yere göre değişebilir fakat her insan hizmet sektöründe çalışmayı tercih etmeyebiliyor. Gerek hızlı iş temposu gerek insanlarla uğraşmak olsun. Biraz da kendi işimin patronu olayım düşüncesiyle delivery işleri yapmayı tercih edebiliyorlar başlangıçta.

• @ozkan-akbulut Uber ve lyfte bir yıl şart arıyorsa zormuş,tüm eyaletlerde mi bu şart var yoksa bazılarında mı,b1-2 seviyesinde İngilizcem var, mühendislik yapmam için biraz dil sorununu aşana kadar geçici işlerde çalışırım diyordum da Uber ve lyfte kapısınin kapalı olması kötü oldu

• @ozkan-akbulut Uber-Lyft her yerde 1 yıllık ehliyet istiyor. Gittiğinizde ehliyetinizi alınca yapabileceğiniz işler UberEats, Doordash, Grubhub gibi kuryelik uygulamaları.

• ⭐⭐

@ozkan-akbulut uberde 1 sene konusu var, lyft te eyaletteki ve şehirdeki ihtiyaca göre bazen hemen başlayabiliyorsunuz.Örnekleri mevcut forumda var bazı arkadaşlar yazmıştı.

• @mehmett çalışma izni beklerken yapabilir miyim ? sorduğum kişiler yasak diyor riske atmayın diyor ama çalışma izni beklerken evlendikten sonra yapanlar ve video çekenler var

• Doordash vb işler için çalışma izni gerekli mi? ehliyet olmask yeterli mi ?
    Bir kaç kişiye sordum riske atmayın dediler.
    Çalışma izni beklerken bunu yapıp video çekenler var çok garip neye göre haraket etmeliyim

• ⭐⭐

@Emir-1 Ehliyet ve SSN gerekli hesabınızın açılması için.

• @achillesoag Nişanlımın ssnini kullanırsam aorun yaşar mıyım ehliyetim varsa

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emir-1 kayıt olurken hem ssn hem de ehliyet isteniliyor. Eşin adına hesap açıldı. Tamam da hiç olmadık bir zamanda resim çekiyorlar hesap sahibi ile kullanan kişi aynı mı diye. O anda nasıl nişanlının şekline gireceksin. Ondan dolayı bu kadar yasal olmayan işlere girmeyin.

• @ayvalik10 teşekkürler en iyisi çalışma iznini beklemek ve günlük işlere gitmek sanırım,
    bi videoda kamyonetin arkasına eski eşya sahiplerinden ücretsiz eşyalar alıp satan birini görmüştüm bu tarz şeyler yapılır sanırım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

233

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.5k

| | | |