Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mechta22 evet. ama bu konuda sn. @crazycells'in yorumunu da bekleyelim lütfen.

• Sayın @crazycells @gucarslan greencard kazandiktan sonra evlendim. Evlilik cuzdaninda kendi soyadim+esimin soyadı var. Eşim Türk vatandaşı ben ise yabanci uyrukluyum. Peki allias kisminda bu yeni soyadimi yazdim. İleride bu soyad icin de sabika kaydi istenilebilirmi? Cunku vatandaşlık surecine girmemis durumdayim ve sadece evlilik cuzdaninda bu soyad yer almaktadir.

• ⭐⭐⭐

DV2022'nin ilk evrak talebi dosya numarası 4xx @Yekta-Olgun arkadaşımıza geldi. DV2022 süreci yavaştan hızlanmaya başlıyor diyebiliriz.

Tüm talihlilere süreçte bol şans dilerim.

• @Sono merhaba evrak talepleri sira numarasina gore mi geliyor
    ?

• ⭐⭐⭐

@sezcek Ekim'de mülakata girmesi planlanan talihlilerden DS260'ı işlenmiş olanlara evrak talepleri CN numarasına göre gelir. Genel olarak DS260'ın işlenmesi de doldurma tarihiyle bağlantılıdır.

• @Sono Süper haber, umarım sıkıntısız bir süreç olur herkes için 🙂

• @Sono tesekkur ederim, ben de formu ilk zamanlarda doldurup benzer sira numarasina sahip oldugumdan heycanlandim simdi

• @Yekta-Olgun tekrar hayırlı olsun, Excel'i güncelleyin de o alan motivasyon olsun hepimize 🙂

• @Sono bu arkadaşımız nerden bilgi veriyor acaba telegramdan mı? Sitede bulamadım çünkü ben. Diğer numarası düşük arkadaşlar da talep gelince burdan paylaşırlarsa iyi olur. Bu arada size de çok rteşekkürler paylaştığınız icin.

• @Sono ds 260 ı erken göndermenin evrak veya mülakat için bir katkısı yok diyorlardı ama var mıydı bir katkısı acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayla-can elbette paylaşacak. bu tür bilgilerin an be an foruma aktarılması çok mümkün olmuyor. sn. @Sono bu cn aralığındaki kişiler maillerini kontrol etmesi amaçlı yazdı zaten.

• evet benden de evraklar istendi an itibari ile, herkese iyi sanslar dilerim

• ⭐⭐⭐

@sezcek Hayırlı olsun, sürecinizde bol şans 🙂

• ⭐⭐⭐

@Enes-Kartal Hayır yok; tüm işlemler dosya numaralarına göre ilerliyor. Ama her ay için belirlenen belli dosya numaraları var, bu dosya numaraları arasındaki işlemlerde (evrak talebi ve mülakat tarihi verilmesi) tarihler belirleyici oluyor.

Örnek vermek gerekirse;

Ekim ayı içerisinde ilk 1000CN mülakat alacaksa, evrak onayı alan 4xx'lik bir arkadaş, kendisinden daha sonra onay alan 1xx'lik bir talihliden daha önce mülakata girer.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sezcek tebrik ederim. evraklarınızı en kısa sürede gönderip onay mailinizi almaya çalışın lütfen.
    bol şans..

• @Mert-Karayılan 2 agustosta atmıştım.

• @Sono, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

DV2022'nin ilk evrak talebi dosya numarası 4xx @Yekta-Olgun arkadaşımıza geldi. DV2022 süreci yavaştan hızlanmaya başlıyor diyebiliriz.

Tüm talihlilere süreçte bol şans dilerim.

DS-260 formunu ne zaman doldurmuştu acaba ? Talihlilerin olduğu google link'i(Excel) vardı ordamı yazıyordu? Bulamadımda şimdi.

• @Sono anladm şimdi teşekkür ederim

• @osman-1 Şu an 3 kişiye evrak talebi geldi. 8-9 Mayıs'ta doldurmuşlar. Sıra numarası 9klarda olan bir arkadaşımıza da geldi. O da 9 Mayıs'ta doldurmuş. Güzel bir başlangıç oldu hepimiz için, umarım bu hızda devam eder.

İlk sayfadaki Excel'den bakabiliyorsunuz bu arada.

• Evrak talebi gelmesi durumunda başka ülkeden almam gereken sabıka kaydını göndermem gerekiyor mu? Yoksa mülakata mı götürecem ? Güney Afrika'dan cevap gelmedi henüz.Güney Afrika yetkilileri şu an evrakların üstünde gevrek bile yiyor olabilirler 🙂 Daha önce başka konularda evraklarımı kayıp etmişlerdi de .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |