Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan harika haberler inşallah herkes sorunsuz kavuşur vizesine 🙌

• Herkese tekrar merhaba arkadaşlar . Ben berivan asıl talihli eşim Ayhan.
    İlk olarak dış kapıda covidden ilgili yes no seçenekli bir anket doldurduk. Randevumuz 8:15 idi
    8:00 içeri alındık üst taramasından geçtik. İlk girişte bir hanfendiden numara aldık. Mülakatı heycanlıyız Türkçe istiyoruz dedik

• ilk numara yanma*numara hemen yandı bize bir kağıt uzattı buradaki evrakları hazırlayın dedi 11 numaralı gişe (resmini atacağım size) hazırladık verdik
    • ikinci numara yanma* 7 numaralı bankodan vize ücreti ödeme 660 (iki kişi) tekrar oturup beklememizi istedi
    • üçünün numara yanma * veeee mülakat önce yemin sonra parmak izi çok tatlı çok kibar Amerikalı bir çalışan yanındada Türkçe çeviri yapan bir hanfendi vardı. Çok kısa sürdü
      📌 mülakat sırasında sorulan sorular
    • Çocuğunuz var mı?
      Kaç yıldır evlisiniz?
      Üniversite bölümünüz ne?
      Amerika’da nereye gideceksiniz
      Ne iş yapacaksınız? Nasıl iş bakacaksınız?
      Orada arkadaş aile var mı?
      Çok uzun süre yurt dışında yaşadınız mı?
      📌 geldik dolaresss kısma
      Biz iki kişi 18.500 usd, 35.000 TL gösterdik. Dolar ortak hesab, TL benim hesabım asıl talihli olmaması problem olmadı.
      ( eşim yazılımcı , Houston a gideceğiz dedik , mülakat sırasında adres değişikli yaptık )
      🥰 tekrar herkese çok teşekkür ederiz. Herkese nasip olur inşallah tez vakitte …
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@beryyyy gözleriniz aydın, çok ama çok sevindim.
    uzun süredir çektiğimiz çilenin meyvesini ilk yiyen siz oldunuz, darısı hepimizin başına inşallah

yeni hayatınızda mutluluklar ve sağlık dilerim.
    gün de sizin yarın da, yolunuz açık olsun..

• @gucarslan selamlar, benide ekleyebilirsin 😉 çok şükür sizlerin ve sayın @crazycells'in destekleri ile bu süreci son derece kolay gerçekleştirdik, hakkınız ödenmez, bundan sonraki en büyük mutluluğum sizlerin güzel haberlerini almak olacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TR35 tebrikler, çok sevindim sizin adınıza 🙂
    en kısa sürede deneyiminizi burada okumak dileğiyle.

yeni hayatınızda mutluluklar ve sağlık dilerim.
    gün de sizin yarın da, yolunuz açık olsun..

• @gucarslan çok teşekkür ederiz. Sizlerede ayrıca teşekkürler her türlü soru sorun sıkıntı vs ilgilendiğiniz için ve diğe yönetici tüm arkadaşlar teşekkür ederiz ☺

• @beryyyy Hayırlı olsun. Tebrik ederim. Umarım Amerika'ya alışma, iş bulma süreçleriniz de mülakat gibi kolayca hallolur.. Şimdiden iyi yolculuklar 🙂

• @TR35 Gözünüz aydın. Tebrik ederim. Amerika'daki yeni yaşamınızda başarılar dilerim. Şimdiden iyi uçuşlar 🙂

• 6 yaş altı çocuklar sağlık muayenesinde aşı oluyorlar mı? çocuklarımın aşılarını yaptık aile hekimliğinde zamanında. yani hepsini.

• Mülakata girip vizesini alan herkesi tebrik ederim. Yolunuz açık olsun, yeni hayatınızda başarılar dilerim. Darısı bizlerin başına olsun. 🙏

• ⭐⭐⭐

@beryyyy DV2021 ailesi bu mesajı okumayı aylar aylar önce haketmişti. Biraz gecikmeli de olsa sonunda perdeyi açtılar ve mesajı okumak nasip oldu 🙂

Yeni hayatınızda bol şans @beryyyy, vizenizin size ve eşinize mutluluklar getirmesi dileğiyle.

• Tebrikler. Yeni yasamınızda başarılar dilerim. Yolunuz açık osun...

• KCC'nin evrak onaylarında yavaş olmasının sebebi davalar olabilir mi? Eğer davalar olumlu sonuçlanırsa sadece davacılara evrak onayı verip eylül mülakatlarını dağıtabilirler.

• @beryyyy tebrikler, darısı bütün mülakat bekleyenlere. Yeni hayatınızda mutluluklar ve başarılar 😊

• Vizesini alan arkadaşları tebrik ediyorum. Amerika’daki yeni yaşamlarında bol şans diliyorum. Hayırlı olsun 🙏

• Cevap alamadım, şimdiye kadar mülakata giren çocuklu aile var mı acaba? aşı olayını soracaktım, 6 yaş altı çocuklara zaten olabilecek bütün aşıları yaptırmış durumdayız. muayenede 6 yaş altı çocuklara aşı vuruluyor mu?

• ⭐⭐⭐

@saravakos, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Cevap alamadım, şimdiye kadar mülakata giren çocuklu aile var mı acaba? aşı olayını soracaktım, 6 yaş altı çocuklara zaten olabilecek bütün aşıları yaptırmış durumdayız. muayenede 6 yaş altı çocuklara aşı vuruluyor mu?

Asi kartini yaninizda goturun. Eger eksik asisi varsa yaparlar, yoksa yapmiyorlar.

• Yeni hayatınız mutluluğunuza mutluluk katsın. Darısı da bizlere olsun***

• @beryyyy tebrikler yeni hayatınızda her şey hakkınızda hayırlısı olsun 💐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@beryyyy tebrikler, bundan sonraki surecte bol sanslar 👍

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |