Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@aydın-t Aramızdan bir dostumuzun aylardır, belki yıllardır hayalini kurduğu vizesine kavuşması ne kadar da mutluluk verici. 🙂

Yeni hayatınızın size ve ailenize mutluluk getirmesi dileğiyle.

Darısı diğer bekleyen DV2021 talihlilerinin başına inşallah 🙏

• ⭐⭐⭐

Bir 2021zede daha mutlu sona ulaştı. Tebrikler, hayırlı olsun.

• @aydın-t Adınıza çok sevindim, yeni hayatınızda başarılar 🙂

• @gucarslan hocam siz ve muhtaradana gibi değerli arkadaşlar başta olmak üzere tüm grup yöneticileri ve gruptaki diğer tüm arkadaşların bu süreçte çok büyük yardımları oldu inanın sizler olmasaydınız bu süreci belki tamamlsyamayacaktim yılmadan sorularımızı cevapladiniz.. Allah herkesten razı olsun vede umarim gruptaki herkes vizesini alır ve bu sevinci yadar tekrardan iyiki varsınız:)

• @Sono tesekkurler darısı başınıza tez zamandı 🙂

• @ErayG Allah razi olsun darısı başınıza tez zamanda 🙂

• @aydın-t Vizeniz hayırlı olsun. Çok sevindim, darısı bizlerin başına. 🙂

• @aydın-t Sizin adınıza çok sevindim tebrik ederim hayırlı olsun.

• Tebrikler yeni hayatınızda başarılar dilerim 👏👏👏

• @aydın-t tebrikler, darısı türüm bekleyenlere

• @Uğur-Pusat tesekkurler darısı başınıza:)

• @iremkalın aynı sevinci yaşamanız dileğiyle 🙂

• @sakaryalı93 teşekkürler sizinkiler erkenden olur inşallah:)

• @Orhan-Cabarov darısı başınıza hemşehrim tesekkurler 🙂

• @smartcells aynı sevinci yaşamanız dileğiyle tesekkurler 🙂

• @aydın-t tebrikler, darısı isteyen herkesin başına. Umarım deneyim paylaşımlarının devamı tez zamanda gelir

• ⭐⭐

@aydın-t Hayırlı uğurlu olsun, çok sevindim sizin adınıza. Bundan sonraki hayatınızda da bol şans diliyorum.

• Tebrikler,bundan sonrası istediğiniz gibi olsun. Bize de nasip olsun 👏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aydın-t hayirli olsun, tebrikler... Uzun bir sureden sonra AOS disinda, ABD disinda alinan bize DV vize mulakati okuyabilmek oldukca sevindirici 🙂 Bundan sonraki surecte bol sanslar.

• Merhaba ben yeni üye oldum umarım doğru yere yazıyorumdur ben DS2022 talihlisiyim haftalardır kafama takılan bir soru var.

Green card başvurusunda kullandığım pasaportumun süresi doldu daha sonra yeni bir pasaport çıkardım ve DS260 formuna bu yeni pasaport bilgilerini girdim. Eski pasaportum delgeçle delinmiş bir şekilde hala bende duruyor şu anda ne yapmam gerekiyor? KCC'ye mail mi atmalıyım, vize mülakatına eski pasaportu götürsem yeterli olur mu yoksa Ds260ta yeni pasaportu girdiğim için bunların hiçbirine gerek yok mu? Bilenler varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |