Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sıkıntıdan dil öğrenenler burada mı 🙂 Rusça öğrenmeye çalışıyorum 😂 ne zormuş 😵

• @justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@ers1ns umarım en çok sizler gibi çocuklarını düşünen insanlar için çıksın istiyorum onlar dünyamızın geleceği bol şans diliyorum

Teşekkür ederim. Herkesin hayalleri var elbette . Gönülden isteyen herkese çıkabilse keşke.

• @justm sonuç açıklandığından beri dil pratiği yapıyorum 😃

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@enesbaba @Ramazan fotoğraf ya da başka sebeplerle elenen çok olur da kota dolmazsa, mevcut yüzdelik dilim için ikinci kez havuzdan çekiliş yapılabiliyor. Daha önce yapıldı. Bu sene için de öyle bir durum olursa anca o zaman olabilir. Ya da Biden'ın dediği 80 binlik kota 2022 için de onaylanırsa 25000 kişi için tekrar bir değerlendirme çıkabilir ama bunların hepsi çok çok zor ihtimaller tabi

Heh canını sevdiğim insan öğrenmek istediğim bu idi. Zaten malumatım var idi fakat tam emin değildim sende düşüncelerime açıklık getirdin. Ya bir de bu forumda çok boş adam var. Bilgisi olmadan biliyorum diye yorum yapan. Yav arkadaşlar bilginiz yoksa bilgim var diye ahkam kesmeyin veyahut keskin konuşmayın. Böylelikle diğer arkadaşları da yanıltmayın, yanıltmayayım.

• @istanbuladami kolay gelsin yeni bir alfabe ile dil öğrenmek ne zormuş boş zamanım çok birkaç ay böyle değerlendireyim dedim 😂 bir kere başladım mı kendime de yediremiyorum bırakmayı devam ediyorum mecbur 🤭

• Ankara anlaşması ile İngiltere vizesi ile hiçbir alakam yok ama paylaşayım, gov.uk sitesine baktığında Turkish Worker ve Turkish businessmen vizeleri var, bunlar Ankara anlaşması vizesi değil mi?

• @justm Rusça baya bir iddialı olmuş yalnız 🙂

• @denemelik, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Ankara anlaşması ile İngiltere vizesi ile hiçbir alakam yok ama paylaşayım, gov.uk sitesine baktığında Turkish Worker ve Turkish businessmen vizeleri var, bunlar Ankara anlaşması vizesi değil mi?

Hayır değil Ankara Anlaşması UK için bitmiştir Ama Almanya Hollanda için halen geçerli

• ⭐⭐⭐

@justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Şöyle bir cümle gördüm az önce "Başvuru yapanların 3/4 gibi büyük çoğunluğu fotoğraf veya başka sebeplerle kural ihlali yapabilmekte ve bu takdirde diskalifiye olmaktadır. Yani gerçekte çekilişe dahil edilmedikleri için kazanma şansı hiç olmamaktadır." belki ben dahil bile edilmedim 🙂

Muhtemelen bu cümleleri yazanlar danışmanlık şirketleri. İlk başvuru için müşteri arıyorlar. Bu forumu takip ettiği sürece insan her şeyi eksiksiz yapabilir.

• ⭐⭐⭐

@depresif, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Bir şey soracağım bu Ankara antlaşması ile İngiltere ye gidenler ya da tanıdığı olanlar var mı kardeşim o yola yönelmek istiyor

Aralık 2020 tarihinde İngiltere AB den ayrıldığı için bitmiştir.Bende son başvuranlardanım maalesef ret yedim

Ben de Hemide 2 kere 😂
    İşin beni daha da üzen tarafı ise, 1-2 sene önce başvuru yapsam elimi kolumu sallayarak gidebilecek olmam. Sona kaldık, dona kaldık 😕

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@depresif, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Bir şey soracağım bu Ankara antlaşması ile İngiltere ye gidenler ya da tanıdığı olanlar var mı kardeşim o yola yönelmek istiyor

Aralık 2020 tarihinde İngiltere AB den ayrıldığı için bitmiştir.Bende son başvuranlardanım maalesef ret yedim

Ben de Hemide 2 kere 😂
    İşin beni daha da üzen tarafı ise, 1-2 sene önce başvuru yapsam elimi kolumu sallayarak gidebilecek olmam. Sona kaldık, dona kaldık 😕

Aynen öyle oldu

• ⭐⭐⭐

@Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@enesbaba Yılda 1 kere çekilir ve 2.si olmaz

Sanırım 2018'de ek çekiliş yapılmış. Mesela benim ondan hiç haberim olmadı. Belki de kazanmıştım /

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Sanırım 2018'de ek çekiliş yapılmış. Mesela benim ondan hiç haberim olmadı. Belki de kazanmıştım /

Evet hata yaptıkları için tekrar çekmişlerdi ve 1 kere yaşandı bu olay

• ⭐⭐⭐

O sebepten de küsüp forumdan tamamen gitmemek lazımmış. Ara ara güncel bilgileri almak lazım. Sağlık olsun

• ⭐⭐

O sebepten de küsüp forumdan tamamen gitmemek lazımmış. Ara ara güncel bilgileri almak lazım. Sağlık olsun

ilki 3 Mayıs 2016 açıklamışlardı. 6 Eylül 2016 tarihinde yeni bir çekiliş daha yapıldı Buna göre 2017 kurası için yeni kazananlar ortaya çıktı

• ⭐⭐

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@enesbaba @Ramazan fotoğraf ya da başka sebeplerle elenen çok olur da kota dolmazsa, mevcut yüzdelik dilim için ikinci kez havuzdan çekiliş yapılabiliyor. Daha önce yapıldı. Bu sene için de öyle bir durum olursa anca o zaman olabilir. Ya da Biden'ın dediği 80 binlik kota 2022 için de onaylanırsa 25000 kişi için tekrar bir değerlendirme çıkabilir ama bunların hepsi çok çok zor ihtimaller tabi

fotoğraftan hatalıysa zaten çekilişe dahil olmuyor direk diskalifiye oluyor farklı nedenlerden elenen olursa diye mülakata ona göre alım yapıyorlar

• @justm fransızca.kanada ya yatırım.kanadanın 2.dili ve göç aşamasında önemli oranda ek puan sağlıyor.ama çok zorrr 😬

• @panaroyak, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hascerob bakabildiniz mi sonucunuza 🙃

Bakmaz olaydım 🥺

• @hascerob yaa üzülmeyin lutfen benimde yapmadigim totem lalmadi kesin bize cikacak dedim ama olmayinca olmuyor. Seneye hep beraber tekrar deneriz sansimizi bebişinize sarılıp uyuyun dert tasa kalmaz üzerinizde 🤗

• ⭐⭐⭐⭐

@panaroyak şu kadarını söyleyeyim 100 bin kişi başvursun 99 bin kişi alsınlar ben o bin kişi içine girmeyi başarırım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |