Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @akmaz21213434 yeni giriş yapan birisi olarak söyliyim sadece zarfımı verdim belgeleri kontrol etti sonra pasaportum mühür basıp onayladı. Bunların hepsini gişede önümde yaptı..
    Belki bu şeyler eyaletine göre değişebilir..
    Extra bir şey istemedi

• @Cancan bazı eyaletlerde polis agresif bir tavır sergiliyormuş greencard ile gelenlere (vloglarda izlediğim kadarıyla). Siz hani eyalete gittiniz?

• @Cancan tesekkür ederim.

• @akmaz21213434 sana verilen belgeleri götür yeter. diplomalarının orijinallerini yanına al. bu nu istemiyorlar ama kendin için götür. San francisco havalimanında ayrı bir odada belgeleri kontrol ediyorlar. genelde bu böyle olur ama bazı havalimanlarında değişiyor sanırsam. onlar seni yönlendirecek zaten

• @mresit teşekkür ederm

• arkadaşlar cok acil bir sorum olcak. green card için sinovac kabul ediliyor mu?

• @akmaz21213434 ben de benzer durumdayım henüz giriş yapmadım ocak sonunda girmeyi düşünüyorum. Giriş yaptığınızda bir problem olup olmamasıyla ilgili buradan bilgi verebilirseniz sevinirim.

• @Cancan nereden giriş yaptınız paylaşabilir misiniz?

• Arkadaşlar oldu ki Trump başa geldi. Hali hazırdı green card kazanıp ülkeye girmiş göçmenleri ülkeden gönderebilir mi? Yoksa sadece düzensiz göçmenlerden mi bahsediyor?

• @mresit Lottery ile kazananlari hele gecmise donuk hicbirsey yapamaz. Ama lottery'i kaldirdim baska bir sistem getirdim diyebilir. Lottery ile kazanip ulkeye giris yaparsan bir daha cikaramazlar.

• @Majezik umarım dediğiniz gibi olur

• @kutaykc
    Tabiki evet.covid sanirim 2 doz asi olduysan turu farketmez kabul ediliyor.

• @Movistar74
    Slm biz atlantadan giris yaptik gayet kibar bir sekilde bir odaya aldilar sonra ismimizi soyleyip cagirdilar adres vs para sormadilar.hisgeldiniz diyip sari zarfi arkaya dogru yolladilar bukadar.sizinde sorunsuz olur umarim

• @uraz-mert teşekkürler

• @uraz-mert çok teşekkür ederim 🙏

• Merhaba, 3 ocak tarihine greencard mülakat tarihi verildi fakat o tarihte maalesef mülakata giremeyeceğim, ais sisteminden de henüz kayıt da yapmadım. Mülakatı ertelemek için ne yapabilirim, forumda gitmezseniz yeni randevu talep edebilirsiniz yazıyor, fakat ait sistemine kayıt olmam gerekiyor mu yoksa ona da kayıt olmamalı mıyım. Teşekkürler

• @Ömer-Akalın öncelikle sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen, daha doğru ve yönlendirici cevapları bu şekilde alabilirsiniz forum yöneticileri ve kullanıcılarından.

Sürecinizi imzanıza taşımak için https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1623761125532

DV2024 kazananısınız zannederim, sorularınızı https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları?page=1 bu başlık altında sormanız gerekiyor.

• arkadaşlar dv23 talihlisiyim henüz ilk girişi yapmadım. 2 covid aşım var ocak sonunda ilk girişimi yapmayı düşünüyorum. yeni yıl ile birlikte değişecek herhangi bir kural dikkat edilmesi gereken bir husus var mıdır ya da yakın tarihte ilk girişini yapıp dikkat edilmesi gereken bir şey yaşayan var mı?

• @kutaykc oluyor 2 doz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |