Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sevinc-Veyisova, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Salam. Mene bu gün zeng edib melumatlarimı aldilar. Lakin qalib olmadığımı dediler. Bu ne anlama gelir

Salam. Kim zəng etmişdi ki?
    Ümumiyyətlə DV 2021-ə müraciət etmisiniz, yoxsa 2022-yə? Müraciəti hansı sayt üzərindən etmisiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Şehriyar-Aslan, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Merhabalar. Ben Azerbaycan vatandaşıyım. Türkiyede yaşadığım süre ile ilgili adli sicil belgesini e-devletden almam yeterli olurmu yoksa ıslak imzalımı gerekli? (Not: belgeyi e-devletden alırsam zamanında bana verilmiş geçici tc numaram yazıyor pasaport numarası yazmıyor.) Veya KKC ye ilk e-devletden aldığım adli sicil belgesini gönderirsem ve sonra vize mulakatına giderken ıslak imzalı adli sicil belgesini götürürsem olurmu?

Mulakata nerede gireceksiniz?

E-devletten alabilirsiniz, islak imzali olmasina gerek yok.

• @Sevinc-Veyisova, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Salam. Mene bu gün zeng edib melumatlarimı aldilar. Lakin qalib olmadığımı dediler. Bu ne anlama gelir

Ümumiyyətlə şəxsi məlumatları heç kimə verməyin, case number, confirmation number heç kimə vermək lazım deyil. DV 2022-yə müraciət etmisinizsə onun cavabları açıqlanmayıb hələ, may ayında bilinəcək, qalib olub-olmadığınızı bilə bilməzlər. DV 2021-ə müraciət etmisinizsə, onun cavabını özünüz yoxlaya bilərsiniz. Greencard.az saytı vasitəsilə müraciət etmisinizsə, onlar sizin üçün müraciət edirlər, gələn bilgiləri də özlərində saxlayırlar, qalib olsanız pul qarşılığında bilgiləri sizə verirlər.

• @crazycells Azerbaycanlılar Tiflis konsolosluğunda yapılıyor mulakat. Normalde adli sicil belgesini şahsın kendisine veriyorlar. Pandemiden dolayı Türkiyeye gelmek pahalıya mal oluyor. Onun için sordum. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Şehriyar-Aslan, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

@crazycells Azerbaycanlılar Tiflis konsolosluğunda yapılıyor mulakat. Normalde adli sicil belgesini şahsın kendisine veriyorlar. Pandemiden dolayı Türkiyeye gelmek pahalıya mal oluyor. Onun için sordum. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Bu durumda Turkiye'den alacaginiz belgeleri ingilizceye cevirtmeniz gerekiyor. E-devletten alacaginiz belgeleri ingilizceye cevirtebilirsiniz.

• Salam. Şimdiye kadar aranızdan Tiflis konsolosluğundan mülakat tarihi alan oldu mu ?

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Salam. Şimdiye kadar aranızdan Tiflis konsolosluğundan mülakat tarihi alan oldu mu ?

Benim tanıdığım bir arkadaş aldı. 15 Nisan tarihinde karısıyla mülakata girdiler, ok verdiler, bu gün vizeyi alacak. Azerbaycan'a dönsün, gidip görüşeceğim.

• @Ruslan-Aliyev Arkadaşınıza xeyirli olsun. 🙂 Case numarası kaçtı ? O gün olsun hamımız vizeyi alaq.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ruslan-Aliyev, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Salam. Şimdiye kadar aranızdan Tiflis konsolosluğundan mülakat tarihi alan oldu mu ?

Benim tanıdığım bir arkadaş aldı. 15 Nisan tarihinde karısıyla mülakata girdiler, ok verdiler, bu gün vizeyi alacak. Azerbaycan'a dönsün, gidip görüşeceğim.

Hayirli olsun, kendisini tebrik ederiz. Firsatiniz oldugunda ogrendiklerinizi bu basliga da aktarir misiniz?

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

@Ruslan-Aliyev Arkadaşınıza xeyirli olsun. 🙂 Case numarası kaçtı ? O gün olsun hamımız vizeyi alaq.

Muhtemelen 800-lerde.

• @Masda sağ ol Masda. 🙂

• Evet, doğru, case 8yüzlerde. Vermemişler bu gün vizeyi, yetiştiremedik söylemişler. Yarın -birigün vereceğiz demişler. Adam uçak biletini iptal ettirmek ve yeni ev bulmak zorunda kalmış. Gürcistan'a giderken bunları gözaltına almak gerekir.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

@Ruslan-Aliyev, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Hayirli olsun, kendisini tebrik ederiz. Firsatiniz oldugunda ogrendiklerinizi bu basliga da aktarir misiniz?

Tabii ki. Bu forumu çok seviyorum, her kese de çok saygılarım var. Tüm emeği geçenlere teşekkürler. Buradan öğrendiklerimin karşılığında küçücük de olsa bir bilgi vere biliyorsam, çok sevinirim

• Yeni haber var Gürcistan konsolosluğundan. Mülakattan 15 gün önceden Gürcistan'da yaşamak talebi 10 güne indirildi.

• @Ruslan-Aliyev Bizi bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. 🙏

• Haziran ayına Eu all current oldu

• Qeyd 1: Azərbaycan vətəndaşları üçün immiqrant vizaları ABŞ-ın Gürcüstandakı Tiflis konsulluğunda verilir. Təəssüf ki, Azərbaycanda Amerika konsulluğu immiqrant viza ərizələrini qəbul etmir. Buna görə də həmin qalib yoldaşlar müsahibə üçün Gürcüstana getməlidirlər.

Salam. Bu ne zamandan beri böyle ? Hep mi böyleydi yoksa yeni bir şey mi ? Öylesine merak ettiğim için sordum. 🙂

Qeyd 1: Azərbaycan vətəndaşları üçün immiqrant vizaları ABŞ-ın Gürcüstandakı Tiflis konsulluğunda verilir. Təəssüf ki, Azərbaycanda Amerika konsulluğu immiqrant viza ərizələrini qəbul etmir. Buna görə də həmin qalib yoldaşlar müsahibə üçün Gürcüstana getməlidirlər.

Salam. Bu ne zamandan beri böyle ? Hep mi böyleydi yoksa yeni bir şey mi ? Öylesine merak ettiğim için sordum. 🙂

Mən bildiyim qədər həmişə belə olub.

• @Ruslan-Aliyev Teşekkürler ruslan.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Qeyd 1: Azərbaycan vətəndaşları üçün immiqrant vizaları ABŞ-ın Gürcüstandakı Tiflis konsulluğunda verilir. Təəssüf ki, Azərbaycanda Amerika konsulluğu immiqrant viza ərizələrini qəbul etmir. Buna görə də həmin qalib yoldaşlar müsahibə üçün Gürcüstana getməlidirlər.

Hep boyleydi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

156

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |