Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bekleme Odası kendine geliyor. Kavgalar, fikir ayrılıkları ama en güzeli sonunda saygı ve hayallere devam.
    Bir de çok umutlanmayın yazsa birisi tam olcak 🙈 Hayatınızı buna bağlamayın filan 🙈

Aslında haklısınız bu kadar büyük beklentilere girmemek lazım. 🙂
    Umut fakirin ekmeğidir. Açsanız bir çorba koyalım. 😃

Umur olmasa olmaz @Ping-PONG. Beklenen gün gelecekse çekilen çileler kutsaldır diyor ve bekliyoruz ✈

Eğer talihli olursanız hangi şehirde olduğunuz önemi yok. Sizi aileniz ile birlikte alıp havaalanına seve seve bırakırım. Umarım hayallerinize kavuşursunuz. 🙂

@Ping-PONG hep öyle hayaller kurduk da forumdaki çıkan kişi sayısı bizi üzüyor 😞
    Hep bana çıktı öylesine başvurmuştum napcam diyenler geliveriyor biz daha şoku atlatamadan 😁

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller 😂😂😂

Hayaller loading demi be ya 😁 @bidünya

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller Gerçekten işte özlediğimiz bekleme odası 🙂

@nevzatyildizz nazar değdirmeyelim. 3 günlük dünya 😁 böyle devam

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller dobarlanmışsın abla iyi gördüm seni 😃

@Rhonster sen dede mi oldun oğlum kediler nasıl... Ay ne tatlıdırlar şimdi.
    Kaldığımız yerden devam yıkılmadık ayaktayık 😁

• Yasaklı

Bekleme Odası kendine geliyor. Kavgalar, fikir ayrılıkları ama en güzeli sonunda saygı ve hayallere devam.
    Bir de çok umutlanmayın yazsa birisi tam olcak 🙈 Hayatınızı buna bağlamayın filan 🙈

Aslında haklısınız bu kadar büyük beklentilere girmemek lazım. 🙂
    Umut fakirin ekmeğidir. Açsanız bir çorba koyalım. 😃

Umur olmasa olmaz @Ping-PONG. Beklenen gün gelecekse çekilen çileler kutsaldır diyor ve bekliyoruz ✈

Eğer talihli olursanız hangi şehirde olduğunuz önemi yok. Sizi aileniz ile birlikte alıp havaalanına seve seve bırakırım. Umarım hayallerinize kavuşursunuz. 🙂

@Ping-PONG hep öyle hayaller kurduk da forumdaki çıkan kişi sayısı bizi üzüyor 😞
    Hep bana çıktı öylesine başvurmuştum napcam diyenler geliveriyor biz daha şoku atlatamadan 😁

Abla benim tipim biraz atık suratta da bir karış sakal. Görüntüye aykırı duruyor. Yoksa; evrene olumlu enerjiler gönderelim diyeceğim ama bu tiple böyle cümleler kurunca biraz tuhaf oluyor. 😃

Aslında çok güzel sözler söylerim böyle kalbinizi fethedecek ama deniz manzarası semaver bide kokan ceket lazım. Şimdi bulamam onları, ben ayarlayınca döktürür gelir buraya paylaşırım. 😃

• ⭐⭐⭐

@Hyller off hem de nasıl her gün kazandığımda neler yapmam gerektiğini kafamda düzenliyorum😀😀😀

• ⭐⭐⭐

@Hyller off hem de nasıl her gün kazandığımda neler yapmam gerektiğini kafamda düzenliyorum😀😀😀

@bidünya Bu ara YouTube da "Amerika Depo Savaşları" diye bir kanal var bir çocuk depoları alıyor ve açıyor içinden ne çıkarsa bahtına 😁 Ben rüyamda depo filan açıyorum bu aralar son 1 ay kalınca böyle oluyor anladım ben yapacak birşey yok 🙈

• ⭐⭐⭐

@bidünya Bu ara YouTube da "Amerika Depo Savaşları" diye bir kanal var bir çocuk depoları alıyor ve açıyor içinden ne çıkarsa bahtına 😁 Ben rüyamda depo filan açıyorum bu aralar son 1 ay kalınca böyle oluyor anladım ben yapacak birşey yok 🙈

Puhahaha😂iyice delirdik bizi bu hallere düşürenler utansın ne diyim

• ⭐⭐⭐

@Hyller onları devamlı izliyorum uzun videolar iyi oluyor forumda takılırken arkadan sesini duymak bazen iyi depolara denk geliyor bence şanslı biri 😂

• @Hyller Abii çok iyi yaa 🙂 Aslında çok güzel bir iş ama gerçekten eşyalardan anlamak ve piyasayı iyi bilmek gerekiyor. Bazen benim çok beğendiğim iyi para eder diye aklımdan geçirdiğim şeyin beş para etmediğini, hiç beğenmediğim, beş para etmez dediğim bir şeyin ise değerli olduğunu görünce çok şaşırıyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

Puhahaha😂iyice delirdik bizi bu hallere düşürenler utansın ne diyim

@bidünya Bir gün biz de Bekleme odasından terfi edeceğiz ben inanıyorum 🙏

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller onları devamlı izliyorum uzun videolar iyi oluyor forumda takılırken arkadan sesini duymak bazen iyi depolara denk geliyor bence şanslı biri 😂

@ahsenaydgdu tabi ne çıkacak diye beklerken kapatamıyor da insan 😁 var bi hayalimiz

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller Abii çok iyi yaa 🙂 Aslında çok güzel bir iş ama gerçekten eşyalardan anlamak ve piyasayı iyi bilmek gerekiyor. Bazen benim çok beğendiğim iyi para eder diye aklımdan geçirdiğim şeyin beş para etmediğini, hiç beğenmediğim, beş para etmez dediğim bir şeyin ise değerli olduğunu görünce çok şaşırıyorum 🙂

@nevzatyildizz evet artık usta olmuş çantanın içini tahmin ediyor 🙈 geçen bir bozuk paralar buldu 200 doları geçti çil çil

• Biden 2022 için green card kontenjanını 65.000 e çıkarmış haberiniz oldu arkadaşlar ?

• ⭐⭐⭐

@Hyller benim de inancım tam ama çok beklemek istemiyorum😀

• ⭐⭐⭐

@bidünya vakit daraldı, şafak sıkıştırıyo çok fena..
    geçen seneki gibi hüsrana uğramak istemiyorum😭nolur nolur nolur olmasın 😢olumsuz olursa zaten bi süre yine girmem heralde buraya ya ben kazanmışım napcam şimdi diyenleri görünce moraller iyice düşüyor

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya vakit daraldı, şafak sıkıştırıyo çok fena..
    geçen seneki gibi hüsrana uğramak istemiyorum😭nolur nolur nolur olmasın 😢olumsuz olursa zaten bi süre yine girmem heralde buraya ya ben kazanmışım napcam şimdi diyenleri görünce moraller iyice düşüyor

Bu yıl ben de öyleyim 🙁geçen yıl olursa olur olmazsa yola devam kafasındaydım çok takmadım ama artık dayanamıyorum tahammül limitlerim doldu galiba😭bu yıl olmazsa çok üzülürüm
    Neyse olumsuz konuşmiyim şimdi, kızlar bile her “gc çıktığında”diye başladığım cümlemi, anne gc bize çıktı zaten bilmiyormusun diye düzeltiyorlar🤗şu kadar pozitif olsam yetecek aslında😀

• ⭐⭐⭐

@bidünya ayy minnoşlar umarımm çıkar çok mutlu olsunlar 🧡 benimde kızım 1.5 yaşında daha konuşmuyor mu diyolar o direk ingilizce öğrenicekmiş ondan konuşmuyo diyorum😂😂

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu şanslı kuzucuk🥰iki ana dille hayata bir sıfır önden başlayacak inşallah🙏

• ⭐⭐⭐

@bidünya inşallahh🙏🏼Gerçekten çocuğum türkiyede büyüsün istemiyorum nankörlük gibi değil ben çocukken güzeldi herşey ama şuan ne biliyim içim baya huzursuz gitsek sanki daha iyi olacakmış gibi, olmayadabilir bunu bilemiyorum yaşayıp görücez 🥰 hayırlısı olsun sizin içinde umarım 8 mayısta şanslıların tarafında oluruz telegrama girmek için bilgi isteriz 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |