Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sigmoidalmammal, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@el-nino-9 antijen kabul edilmiyor sedece PCR kabul ediliyor.

Teşekkürler. Nişanlım iş nedeniyle şehir dışında ve pazar sabahı şehre dönecek. salı akşamıda Türkiyeye uçuş var. Araştırıyoruz ama aynı gün veya 24 saatte pcr sonucu veren bir yer bulamadık. Bu arada yaşadığı yer indiana. Son çare bide buraya danışayım dedim baya stres bir durum

• @el-nino-9 48 saat icinde sonuc veren labaratuarlar var ama 24 saat icinde veren ben rastlamadim. bulundugunuz yerdeki imkanlari arastirip bir iletisime gecin bence.

• Covid sinirlamalarini kaldiran eyaletler:

• @el-nino-9 ayni durumdayim hala arastiriyorum.

• Maryland maske haricindeki tum covid sinirlamalarini kaldiran bir diger eyalet oldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea Johnson & Johnson 'in yeni asisi sagolsun 🙂 Defansa yetisti 🙂

Su an ABD'de 2 doz Pfizer-BioNTech ve 2 doz Moderna asisinin yanisira tek doz Johnson & Johnson asisi da yapilmaya baslandi.

• ⭐⭐⭐⭐

Bugün itibariyle Johnson & Johnson Covid 19 aşısını oldum. J&J için yaş limiti Floridada 50 yaşa indi . Moderna ve Pfizer için limit hala 65 de isteyenler bunun için beklemesi gerekecek . Şans eseri Mahallemize kurulan seyyar hastaneyi fark ettim. Markete alışverişe giderken aşı işini de aradan çıkardım. Aşı tek dozluk .Aşı sonrası Aşı kartını teslim ediyorlar. Umarım herkes şifa bulur ve bu dertten kurtuluruz.

• Geçmiş olsun @redsat2000 abi. Ben de geçen hafta Moderna’nın ilk dozunu oldum ilk gün kol ağrısı dışında bişeyim yoktu lakin ilerleyen 2 gün ateş ve halsizlik belirdi ve evde dinlenmek zorunda kalarak atlattım.Yan etkilerinin ben de bu kadar ağır olmasını daha önce covid geçirmiş olmama bağladılar.İkinci dozun yan etkilerinin daha ağır olduğunu belirtiyorlar. Merak ettiğim siz de J & J den sonra herhangi bir yan etki olup olmadığı nasıl hissediyorsunuz ?

• ⭐⭐⭐⭐

@Rookie Teşekkürler Bende kol ağrısı halsizlik ve baş ağrısı yaptı ilk gün . Aşının etkilerine baktım Bu normal tepkilerimiş

• @redsat2000, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Bugün itibariyle Johnson & Johnson Covid 19 aşısını oldum. J&J için yaş limiti Floridada 50 yaşa indi . Moderna ve Pfizer için limit hala 65 de isteyenler bunun için beklemesi gerekecek . Şans eseri Mahallemize kurulan seyyar hastaneyi fark ettim. Markete alışverişe giderken aşı işini de aradan çıkardım. Aşı tek dozluk .Aşı sonrası Aşı kartını teslim ediyorlar. Umarım herkes şifa bulur ve bu dertten kurtuluruz.

Iki haftadir bana da mesaj gonderiyorlar asi olmam icin ama ben su an icin dusunmuyorum. Faz 3 tamamlansin, kalan saglari gorelim, o zaman asi oluruz dusuncesinde hareket etmekteyim 🙂

Yan komsularimiz da J&J asisi oldular 2 hafta once, birisi 65 digeri 69 yaslarindalar. Asiyi olunca ikisi de hastalanmislar, kas agrisi, burun akmasi, halsizlik ve biraz ates falan. Anneleri ile beraber yasiyorlar, kadin 91 yasinda, "guvenmiyorum, ben arastirma denegi olmayacagim" diyerekten asi olmadi. 🙂

• Georgia'da aşı olan var mi? Burda bize sira hic gelmedi çünkü hala 65 yas ve kronik hastalar yaziyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Texas'ta 29 Mart'tan itibaren yaş-hastalık şartı olmaksızın tüm yetişkinler aşılanmaya başlanacak.

• Houston için buradan bekleme listesine kayıt olunabilir.

ReadyHarris.org

• Bugun doktor kontrolüm vardi astim için onumuzdeki hafta aşı olmak için müsait olduğum söylendi:) turkiyeye gitmeden aşı olmak benim için çok iyi olacak

• ⭐⭐⭐⭐

Florida Governor Message
    ALERTFL: Gov. DeSantis: All Floridians 18+ will be eligible to receive vaccine beginning April 5. 40+ eligible beginning March 29. bit.ly/3cluvNr

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 who.int sitesinde gerekli tüm bilgileri vereceklermiş dün instagramda duyurmuşlardı

• @knnrn asi olduğu için bende oldum bugün...

Bana bir şey olursa sorumlusu odur...

Chip mip taktilarsa Allah onları bildiği gibi yapsın 🙂 dinimiz amin 🙂

• Merhaba arkadaşlar biz north carolina raleigh de yaşıyoruz perşembe günü Covid olduğumu öğrendim ve evde karantinadayım çalışamayacağım iki hafta kadar bu süreçte işsizlik maaşına başvuru yapabiliyor muyum veya maddi yardım alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz

• @tugbafurkan, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Merhaba arkadaşlar biz north carolina raleigh de yaşıyoruz perşembe günü Covid olduğumu öğrendim ve evde karantinadayım çalışamayacağım iki hafta kadar bu süreçte işsizlik maaşına başvuru yapabiliyor muyum veya maddi yardım alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz

Issizlik maasi icin Department of Labor sitesinden basvurmaniz gerekiyor. Linki asagida. Cok gecmis olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |