Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Biden yonetiminde gorev alacak olan 3 Turk asilli kadin:

• Trump ikinci impeachment oylamasindan da aklandi.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: ABD'den Haberler

Trump ikinci impeachment oylamasindan da aklandi.

@MySea 67 kişi toplamaları için bir çok Cumhuriyetçinin Trump ‘ı satması lazım Sadece 7 Cumhuriyetçi fire verdi Demokratların lehine karar verdi.

• @redsat2000 Trump'i satsalardi, cumhuriyetcilerin onumuzdeki secimi kaybetmesi kesinlesirdi. Trump her ne olursa olsun 70 milyon uzerinde oy aldi. Covid olmasaydi, tekrar secilmesi kesindi. Cumhuriyetciler bu oy potansiyelini karsilarina almak istemezler.

• Bu yüzden bu hafta biden pp10014 ü ve 15 i kaldırıp vatandaşlığı 3 yıla düşürerek demokratların oy oranını arttırmak için fırsatcı politik hamle yapmalı. Gerçi amerikada opportunistic politik tezim geçerli olur mu bilemem.biraz itin duası kabul olsa gökten rescind proclamation yagardı durumuna da dönebilir:)

• Teksas neden bu kadar kötüye gitti...Gerçekten çaresi yok mu ?

• ...........................

• ⭐⭐⭐⭐⭐

kötülemek için herkes yarış halinde iken sistemin içinden BİLİNÇLİ bir kişinin açıklaması

• Bir aciklama da asagidaki linkte:

• Bence dunyanin neresinde olursak olalim, elektrik, su ve dogalgaz kesildigi zaman kendimizi 15 gun idare edebilecek sekilde onlemler almaliyiz. Konum itibari ile Texas' ta yasananlar, her yerde yasanabilir. Su, konserve, kucuk bir gaz ocagi ve kucuk bir gaz sobasi bulundurmak bizi buyuk sikintilardan kurtarir. Evinde yer olan herkese bu onlemleri almasini tavsiye ederim. Cunku her gecen sene anormallikler artmaya basladi. Istanbul Buyukcekmece'de E5'in kenarinda hortum gorunce sasirmayacak duruma geldik.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea Buradan herkes olayların vahimliğini acizliğini paylaştı hadi ozaman green kart çıkıpta bu kadar rezil kepaze bir yere gitmem diyebileceklermi ki merak ediyorum özellikle resim haber paylaşanlar el kaldırsın

• ...........................

• ⭐⭐⭐⭐⭐

haberin doğruluğunu başka ajanslardan teyit edemedim dedim şimdi haberin doğruluğunu buldum ancak işte neden amerika neden hayransın buyrun haberi okuyun. Bir de bu haberi Türkiyeye göre kendinizce uyarlayın bakalım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

texasta yaşanan olumsuz olaylar için yorum yapacak insan kaldı mı acaba. Şimdi Türkiye dönüp bakın 16 saat su kesintisi ege bölgesinde yazlık yerlerde 36 - 48 saat kesintiler sonuç ne oluyor. Ondan klasik Türk milleti gibi hemen b..k atmayın önce kendi önünü süpür sonra başka komşulara karış

• @Ryback, içinde söyledi: ABD'den Haberler

Bence dunyanin neresinde olursak olalim, elektrik, su ve dogalgaz kesildigi zaman kendimizi 15 gun idare edebilecek sekilde onlemler almaliyiz. Konum itibari ile Texas' ta yasananlar, her yerde yasanabilir. Su, konserve, kucuk bir gaz ocagi ve kucuk bir gaz sobasi bulundurmak bizi buyuk sikintilardan kurtarir. Evinde yer olan herkese bu onlemleri almasini tavsiye ederim. Cunku her gecen sene anormallikler artmaya basladi. Istanbul Buyukcekmece'de E5'in kenarinda hortum gorunce sasirmayacak duruma geldik.

Bu konuda cok haklisiniz. Imkaniniz varsa ve storage mumkunse, mutlaka hazirlikli olmak lazim. Nerede yasiyorsaniz yasayin farketmez. Dogal bir afet olma ihtimali heryerde var.

• ⭐⭐⭐

Texas ve Mississippi eyalet valileri, isletmelerin 100% kapasite ile calisabilecegini ve ayrica maske takmanin artik zorunlu kilinmayacagini acikladi.

Artik is kisisel sorumluluga kaldi gibi gorunuyor. Bu iki eyaletin karari sonrasi, bizim yasadigimiz NC gibi diger guney eyaletleri de takip eder diye tahmin ediyorum. Is benden gecti, gerisi tanrim sana emanet hesabi.

• Hani diyorlar ya bindik bir alamete gidiyoz kiyamete...

• ⭐⭐⭐

doğal seçilime geçtiler sanırım, sağlam olanlarla yola devam edelim kafasına girdiler muhtemelen.

• Zaten Biden onceki hafta CNN deki programda Noel zamanina kadar covid ABD'de bitecek diye ongorude bulundu. Bu durumda bu yaz tamamen normallesme baslar. Zaten bircok yer simdiden acildi. Tek aksesuar maske su an icin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |