Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@IbrRuslan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Selam DS 260 formunu doldurduğum zaman geçerlilik tarihini uzun vadeye almak için pasaportumu deyişdirdiysem KCC-ye evrakları yollarken eski pasaportumun kopyasınıda skan edib yollamammi lazım ? Lazımsa onu yollarken nasıl adlandıriyim ve pasportla ilgili aciklamada yazıp yollamak lazımmı ?

Evet, iki pasaportu ve aciklamayi gonderin.

old_passport olarak yazabilirsiniz, aciklamayi da passport_explanation olarak belirtebilirsiniz.

• @crazycells merhaba, benim doğum belgem azericeydi (kiril alfabesi ile) onu istanbulda tercüme yaptırdım ama belge once azericeden turkceye cevrilmis ardindan ingilizce tercumesi turkce tercume uzerinden yapilmis. ceviri ofisi 3. bir yabanci dilden butun cevirilerini bu tarzda yapiyormus. bu yuzden su an ingilizce tercumesi yapilmis dogum belgesinin ustunde asli olan turkce belgeden cevrilmistir yaziyor, turkce belgede ise asli olan azericeden turkceye cevrilmistir yaziyor. bu durumda sizde kcc icin orjinali azerice ile birlikte 2 ceviriyi koyup gondersem sorun olur mu yoksa bunu direkt azericeden ingilizceye cevrilmistir seklinde hazirlatip mi gondereyim. simdiden tesekkur ederim yardiminiz icin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gunelll, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells merhaba, benim doğum belgem azericeydi (kiril alfabesi ile) onu istanbulda tercüme yaptırdım ama belge once azericeden turkceye cevrilmis ardindan ingilizce tercumesi turkce tercume uzerinden yapilmis. ceviri ofisi 3. bir yabanci dilden butun cevirilerini bu tarzda yapiyormus. bu yuzden su an ingilizce tercumesi yapilmis dogum belgesinin ustunde asli olan turkce belgeden cevrilmistir yaziyor, turkce belgede ise asli olan azericeden turkceye cevrilmistir yaziyor. bu durumda sizde kcc icin orjinali azerice ile birlikte 2 ceviriyi koyup gondersem sorun olur mu yoksa bunu direkt azericeden ingilizceye cevrilmistir seklinde hazirlatip mi gondereyim. simdiden tesekkur ederim yardiminiz icin

Ben de bilemiyorum maalesef, KCC'ye belgeyi gonderip cevabini bekleyin isterseniz. Normalde direkt Ingilizce'ye cevirmeniz gerekiyor, ama belki bu sekilde de kabul gorur.

• @Gunelll Salam mende de eledi. Orjinali kiril alfebesinde yazılıp. Onu ingilizceye tercüme eledim. Hem orjinalini hem de ingilizcesini kcc ye gönderdim. Onayladılar.

• Merhabalar 2021 talihlisi olur yakin zamanda evrak onay maili almisnolanlar var mi varsa kizisel ve case bilgilerinizi kapatarak ekran goruntusunu gonderebilir misiniz? Atilan tarih belli olsun yeterli

• Merhaba,visa bulletin aciklandimi?

• Bu ileti silindi!

• @crazycells Bu arkadaslara ulasmamizin baska bir yolu var midir bir yardimci olabilir misiniz? Metin Guner, azadkpin bu 2 arkadas onay emaili almis. KCC ile 5 Eylulden sonra evrak gonderin emaili alanlar da var , onlar da yardimci olursa harika olur.

• Arkadaşlar merhaba,
    Şu yorucu süreçte hepimiz başka başka konulara başka başka noktalara odaklandık, düşündük, ilgilendik, yorumladık. Hem 2020 hem de 2021 sürecini, hem EO hem de davayı takip eder olduk ☺
    Benim aklımda şöyle bir soru var, 2021 talihlilerinden hem numarası Current olup hem de evrak onayını alanlar içinden hiç randevu alma kısmını kontrol eden oldu mı? Eğer olduysa da ne gibi bir ekran ile karşılaştı?
    Teşekkürler,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozlemc, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar 2021 talihlisi olur yakin zamanda evrak onay maili almisnolanlar var mi varsa kizisel ve case bilgilerinizi kapatarak ekran goruntusunu gonderebilir misiniz? Atilan tarih belli olsun yeterli

dün gece DV2021 telegram grubuna da bu talebi paylaştık ve ilgili arkadaşların maillerini sizlere iletmeleri için bilgi verildi. DV2020'den bir abimize ilgili talihliler maillerini paylaşacaklar. bol şans..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@egunevi, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,visa bulletin aciklandimi?

henüz yayınlanmadı. bu siteden takip edebilirsiniz..

bu arada sürecinizi imzanıza taşımayı unutmayın 🙂

• Günaydın @crazycells Telegarm grubu nedır acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BelmaSarvan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Günaydın @crazycells Telegarm grubu nedır acaba ?

merhaba. telegram grubuna dahil olmak için bana ulaşabilirsiniz.
    telegram: gucarslan

• @ida, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba,
    Şu yorucu süreçte hepimiz başka başka konulara başka başka noktalara odaklandık, düşündük, ilgilendik, yorumladık. Hem 2020 hem de 2021 sürecini, hem EO hem de davayı takip eder olduk ☺
    Benim aklımda şöyle bir soru var, 2021 talihlilerinden hem numarası Current olup hem de evrak onayını alanlar içinden hiç randevu alma kısmını kontrol eden oldu mı? Eğer olduysa da ne gibi bir ekran ile karşılaştı?
    Teşekkürler,

Güzel düşünülmüş bir soru. Tebrikler olabilir neden olmasın. Var mı ?

• ⭐⭐⭐

@cenkduzum, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@ida, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba,
    Teşekkürler,

Güzel düşünülmüş bir soru. Tebrikler olabilir neden olmasın. Var mı ?

Current olan arkadaşlarımız baktılar, henüz bir gelişme yok olumlu anlamda. Beklemeye devam 🙂 @ida

• Pekı bu grup ne ıcın bızım ıcın gereklı mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Pekı bu grup ne ıcın bızım ıcın gereklı mı ?

sn. @BelmaSarvan telegram grubu talihlilerin deneyimlerini paylaştığı bir uygulama. (whatsapp minvalinde) merak ettiklerimizi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. zorunlu bir şey değil katılmanız, sadece bilginiz olsun diye yazıyorum.

• Şuan ki forum gıbı yanlız daha hızlı olanı yani.
    Bende bu forumun baglantısı gıbı dusundum.Tesekkur ederım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Şuan ki forum gıbı yanlız daha hızlı olanı yani.
    Bende bu forumun baglantısı gıbı dusundum.Tesekkur ederım.

Forumun grubu zaten. DV2021 talihlileri arasindaki iletisimi guclendirmek icin kuruldu ama katilmak elzem degil, istege bagli; zaten surec icin gerekli bilgiler forumda mevcut.

• 2021 talihlerinden KCC den gelen mail biri ekran görüntüsü atabilir mi? Nasıl bir mail geldi merak ediyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |