Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Dscrt tr nin her yeri cennet

• Bu DV-260'da sorulan aşı sorusunda evet dememiz için eskiden verilmiş aşı karnesi yeterli olur mu? O zamanlar bilgisayar sistemleri olmadığı için benim aşı karnem gayet ufak bir defter gibi ve üzerinde sayılar ve benim adım yazıyor sadece. Birde anlamadığım ve muhtemelen aşı kodları olduğunu tahmin ettiğim alanlar var 🙂 Bu durumda soruya evet mi hayır mı demeliyiz?

• @north orası öyle ama sinop memleketim ayrı güzel:) gerek insanı gerek modernliği karadenizin incisi özledim valla

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Keremsah sahsen bu soruya, edevlette kayıtlı aşı karnem olmasina rağmen "hayir" cevabi verdim. çünkü doktor randevusunda okuduğum ve araştırdığım kadarı ile siz edevletten aldığınız aşı belgesini verseniz dahi yine de aşı yapıyorlar şeklinde. yine de karar sizin elbette. o belgeyi kanit olarak kullanabilirim derseniz (ne tür bir belge bilmiyorum) "evet" diyebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Keremsah, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Bu DV-260'da sorulan aşı sorusunda evet dememiz için eskiden verilmiş aşı karnesi yeterli olur mu? O zamanlar bilgisayar sistemleri olmadığı için benim aşı karnem gayet ufak bir defter gibi ve üzerinde sayılar ve benim adım yazıyor sadece. Birde anlamadığım ve muhtemelen aşı kodları olduğunu tahmin ettiğim alanlar var 🙂 Bu durumda soruya evet mi hayır mı demeliyiz?

Hayir maalesef 🙂
    Asi kartiniz var mi diye sormuyor o soruda. Sorularin turkceleri icin Imzamdaki paketten yararlanabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar; ds 260 formunu doldurdum. eşim ve 2 çocuğum var. Onlarada pasaport çıkarttırdım. şu an tüm aile bireylerinin karşısında incomplete yazıyor. eşim veya çocuğumun formunu submit etmek istediğimde KCC numarası ve pasaport numarası istiyor. buradaki pasaport numarası kısmına benim mi yoksa ilgili aile bireyinin mi pasaport numarasını girmem gerek?

• Merhaba arkadaşlar. ds 260 formunu doldurdum ama submit etmedim daha. eşim ve çocuğumda var. onlarada pasaport çıkartmıştım. şuan tüm aile bireylerinin karşısında incomplete yazıyor. eşimin ve çocuğumun formunu submit ederken pasapot numarası kısmına benim mi yoksa ilgili aile bireyinin mi pasaport numarasını girmem gerekli?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@KADİR, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar. ds 260 formunu doldurdum ama submit etmedim daha. eşim ve çocuğumda var. onlarada pasaport çıkartmıştım. şuan tüm aile bireylerinin karşısında incomplete yazıyor. eşimin ve çocuğumun formunu submit ederken pasapot numarası kısmına benim mi yoksa ilgili aile bireyinin mi pasaport numarasını girmem gerekli?

merhaba. eğer formunuzu submit etmediyseniz zaten incomplete yazacaktır. her aile bireyinin kendi pasaport numarasını girmeniz gerekli, sizinkini değil. bu arada formunuzu bir an önce doldurup göndermeniz sağlıklı olacaktır. case numberınız düşük bir numara, evrak talepleri 1 ay içinde size de gelecektir. bol şans.

• Yasaklı

Arkadaşlar merhaba. KCC ye gönderdiğimiz evraklar onaylanınca bize onaylandı diye bir mail gelecek mi ? Eğer geliyorsa tahminen kaç güne geliyor. KCC'ye evrakları gönderdiğimde şöyle bir mail geldi bana. Yani 3-6 hafta içinde onay maili mi alacağım ? Eğer almazsam onaylanmış mı sayılacak tam anlamadım da.

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents. This email address, [email protected], is only used for applicants to provide the Kentucky Consular Center (KCC) with documents required to continue processing Diversity Visa applications. [email protected] does not respond to inquiries. If you have any Diversity Visa related questions, please email [email protected] with your case number, complete name, and date of birth, as entered on your original entry.

You should expect an email from KCC in the next 3-6 weeks. If you do not hear from KCC after 6 weeks, please contact [email protected] to confirm all of your documents have been received, and you are ready to be scheduled for an interview.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov merhaba. evet evraklarınız onaylandığında onay maili alacaksınız. case numberınız 3000lerde olduğundan yakın zamanda onay alacaksınızdır. şuan çünkü 4binlere yaklaştı.tahmini bir zaman söylemek çok doğru olmaz. numaranız current olduğunda -ki önümüzdeki ay kesin current olacaksınız- hala almadıysanız KCC'ye mail atıp bilgi alabilirsiniz.

kişisel fikrim, KCC'ye telefon açıp durumunuzu anlatın ve onay maili isteyin. zaman kaybetmeyin.

• ⭐⭐⭐

@gucarslan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Orhan-Cabarov merhaba. evet evraklarınız onaylandığında onay maili alacaksınız. case numberınız 3000lerde olduğundan yakın zamanda onay alacaksınızdır. şuan çünkü 4binlere yaklaştı.tahmini bir zaman söylemek çok doğru olmaz. numaranız current olduğunda -ki önümüzdeki ay kesin current olacaksınız- hala almadıysanız KCC'ye mail atıp bilgi alabilirsiniz.

kişisel fikrim, KCC'ye telefon açıp durumunuzu anlatın ve onay maili isteyin. zaman kaybetmeyin.

Merhaba

Evrakları gönderirken mailin içeriğine bir şey yazmak gerekiyor mu?

• Yasaklı

@gucarslan Teşekkür ederim. Geçen hafta gonderdım 1-2 hafta daha bekleyelım bakalım. Gelısmelerı buraya yazarım zaten.

Edit: 15 dakika sonra KCC den onay maili geldi. Tesadüfün böylesi. 🙂

• Yasaklı

Şaka gibi az önce KCC den onay ne zaman gelecek diye sordum ve şimdi onay maili geldi. 😃
    Gelen mailin ekran görüntüsünü buraya koyuyorum, ingilizcesi iyi olanlar bundan sonra ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi lütfen ?
    alt metni

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov forumdaki asamalari takip etmeniz yeterli.

Su an surecin durdurulmus oldugundan bahsediyor, sizin yapmaniz gereken tek sey mulakatlarin baslamasini beklemek ve dolayisiyla bir mulakat tarihi almayi beklemek 🙂

Bol sanslar...

• Yasaklı

@crazycells Çok teşekkür ederim hocam. Üstümden bir yük kalkmış oldu böylece, artık oturup bekleyeceğim. Herkese bol şans dilerim umarım herkes hayallerini gerçekleştirebilir bu hayatta.

• Yasaklı

@Sono Merhaba mesajınızı yeni gördüm. Mailin içine hiçbir şey yazdım sadece istediği evrakları pdf yaparak gönderdim.

Mail başlığına ise sadece case numaramı yazdım .

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Şaka gibi az önce KCC den onay ne zaman gelecek diye sordum ve şimdi onay maili geldi. 😃
    Gelen mailin ekran görüntüsünü buraya koyuyorum, ingilizcesi iyi olanlar bundan sonra ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi lütfen ?
    alt metni

Hayırlı olsun kardeşim 😃 Darısı bizlerin başına 😃

• @Orhan-Cabarov hayırlı olsun, bundan sonra yapmanız gereken tek şey beklemek.

• @Orhan-Cabarov hayırlı olsun kardeşim, darısı başımıza.

• @Orhan-Cabarov Sizin dilediğiniz oluyor gibi , rica etsem Trump'ın vizelere tekrardan onay vermesini dileyebilir misiniz? 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

136

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |