Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kingocali Sabırla Beklemek lazım. o şansı birkere yaratmışsınız, bundansonra beklemek ve süreci takip etmek gerek. Herkesin mülakara çağırılacağından ümitliyim. Hepimize bol şans.

• @newyorker Son derece zarif, bir o kadar da gerçekçi bir temenni olmuş. Teşekkür ediyorum. Hepimiz için inşallah. @DORUK Sizde 20 sene önceki heves ve enerjimi görüyorum. Allah gönlünüze göre verir inşallah.

Kimsenin, hele ki içinde bulunduğumuz belirsizlik ortamında, sıranın 38.000'e gelip gelmeyeceğini öngörmesini bekleyemeyeceğimin farkındayım; o sebeple, sorumu düzeltmek ve biraz daha somutlaştırmak isterim: Forumda, geçmiş yıllarda, dosya numarası 35.000 ve üzerinde olup, başvuru sürecini zamanında tamamlayarak, Green Card'ını cebine koymuş tanıdığı, bildiği olan var mıdır? Bir de şansımı öyle deneyeyim. İlginize teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@DORUK uygundur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kingocali, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@newyorker Son derece zarif, bir o kadar da gerçekçi bir temenni olmuş. Teşekkür ediyorum. Hepimiz için inşallah. @DORUK Sizde 20 sene önceki heves ve enerjimi görüyorum. Allah gönlünüze göre verir inşallah.

Kimsenin, hele ki içinde bulunduğumuz belirsizlik ortamında, sıranın 38.000'e gelip gelmeyeceğini öngörmesini bekleyemeyeceğimin farkındayım; o sebeple, sorumu düzeltmek ve biraz daha somutlaştırmak isterim: Forumda, geçmiş yıllarda, dosya numarası 35.000 ve üzerinde olup, başvuru sürecini zamanında tamamlayarak, Green Card'ını cebine koymuş tanıdığı, bildiği olan var mıdır? Bir de şansımı öyle deneyeyim. İlginize teşekkür ederim.

Ocak ayindan sonra bu sorunuzu bir daha sorabilirsiniz. Belki o zaman yorum yapmak mumkun olur... Ama daha once 40.000'li numaralarda olup da alanlar da olmustu... Her yil birbirinden farkli, direkt kiyaslama mumkun olmuyor maalesef

https://yesilkartforum.com/bulten/

• @crazycells Ben yalnızca, somut verilere dayanarak, bir ihtimal olup olmadığını öğrenmeye çalışıyordum. Cevabınız beklentimi fazlasıyla karşıladı. Çok teşekkür ediyorum.

• arkadaşlar merhaba, pasaport sürem bitmek üzere, dv-260 ı yeni pasaport geldikten sonra mı doldurayım yoksa şuan doldursam sorun teşkil eder mi? ayrıca --Electronic Diversity Visa Confirmation Number-- dediği numara hangisi? anlatılanlarda böyle bir bölüm yok ama bende direk başlangıç kısmında çıkıyor? bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum iyi günler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrexhn merhaba, eğer pasaporta başvurdaysanız yeni pasaport ile yapmanız daha sağlıklı olur. çünkü sonrasında değiştirmek işiyle uğramamış olursunuz. malum 2-3 güne geliyor yeni pasaportlar, daha sağlıklı olur dediğim gibi.

"Electronic Diversity Visa Confirmation Number" dediği numara da sizin dvlottery sitesinde çekiliş sonucunu kontrol ettiğiniz numara. 2021... şeklinde devam eder.

unutmadan, sürecinizi imzanıza taşırsanız forum kullanıcıları size daha kolay yardımcı olacaktır.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

• @crazycells Merhaba umarım yanlış konu altına sorumu yazmıyorumdur. Forumda pasaport yenileme olarak arattım ancak cevabı göremedim maalesef. Benim sorum şöyle. 2021 talihlisiyim. Mart ayında pasaport sürem bitiyor. DS 260 doldurup gönderdim. Bu ay içinde yeni pasaportu alacağım. Yeni pasaport bilgimi kcc ye bildirmek için evrak açtırmam gerekiyor mu? Açtırmaz isem sorun olur mu? Ya da kcc evrak maili gönderdiğinde ek bir jpg dosyası olarak yeni pasaportumun varlığından söz ederek maile eklesem daha mı doğru olur? Bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ebru-Sahin, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Merhaba umarım yanlış konu altına sorumu yazmıyorumdur. Forumda pasaport yenileme olarak arattım ancak cevabı göremedim maalesef. Benim sorum şöyle. 2021 talihlisiyim. Mart ayında pasaport sürem bitiyor. DS 260 doldurup gönderdim. Bu ay içinde yeni pasaportu alacağım. Yeni pasaport bilgimi kcc ye bildirmek için evrak açtırmam gerekiyor mu? Açtırmaz isem sorun olur mu? Ya da kcc evrak maili gönderdiğinde ek bir jpg dosyası olarak yeni pasaportumun varlığından söz ederek maile eklesem daha mı doğru olur? Bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler,

Daha DV2021 sureci baslamadi, o nedenle eger simdi yeni pasaport size ulasirsa hemen hizlica bilgileri degistirmeniz iyi olur...

• @crazycells Çok teşekkür ederim. Pazartesi gelir muhtemelen. O zaman dosyamı açtırıp yeni numaramı eklemem gerekiyor değil mi? Formu doldururken böyle bir yere rastlamamıştım yeni pasaport numaranız vs gibi. Yoksa formu açtırmadan sadece email ile mi gönderin demek istediniz. Çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ebru-Sahin, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Çok teşekkür ederim. Pazartesi gelir muhtemelen. O zaman dosyamı açtırıp yeni numaramı eklemem gerekiyor değil mi? Formu doldururken böyle bir yere rastlamamıştım yeni pasaport numaranız vs gibi. Yoksa formu açtırmadan sadece email ile mi gönderin demek istediniz. Çok teşekkürler

Evet, KCC'ye email gonderip formu actirin.

Sonra formdaki pasaport bilgilerinizi guncelleyin.

• @crazycells çok çok teşekkür ederim.

• @crazycells Merhaba, DS260 formunu gönderdik ve ileriye dönük düşününce Vize onaylandıktan sonra şu soruyu sormak istiyorum. Eşimden önce ilk girişi ben yapsam ev tutma olayları için sonrasında 6 ay dolmadan Eşim benden ayrı tek başına giriş yapabilir mi? Teşekkürler 🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BenTanerGÜNDOĞDU, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Merhaba, DS260 formunu gönderdik ve ileriye dönük düşününce Vize onaylandıktan sonra şu soruyu sormak istiyorum. Eşimden önce ilk girişi ben yapsam ev tutma olayları için sonrasında 6 ay dolmadan Eşim benden ayrı tek başına giriş yapabilir mi? Teşekkürler 🙏🏻

talihli kisi ABD'ye girmeden digerleri giris yapamaz. Eger talihli kisi sizseniz dediginiz mumkun...

• @crazycells Çok teşekkür ederim 🙏🏻👍🏼

• Merhabalar, Ds260 formunda anne bilgilerinde soyadını şuanki soyadını girmiştim, yani kızlık soyadını girmedim. Bunun formu açtırıp düzeltmeye gerek varmıdır? Teşekkürler

• Merhaba 2021 kazanıyım.ds260 formunu 13/06/2020 de doldurduk.ama halen KCC’ den halen evrak istek maili gelmedi.Bu normal bir durum mu? Çünkü 2021 tablosunu inceledim çoğu başvuruya evrak isteği gelmiş. Teşekkür ediyorum

• ⭐⭐⭐

@akdeniz, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba 2021 kazanıyım.ds260 formunu 13/06/2020 de doldurduk.ama halen KCC’ den halen evrak istek maili gelmedi.Bu normal bir durum mu? Çünkü 2021 tablosunu inceledim çoğu başvuruya evrak isteği gelmiş. Teşekkür ediyorum

Merhaba,

Henüz 3000’lere yeni ulaştı. Daha üst numaralarda formun actirilmasina bağlı olarak evrak talepleri olmustu bazı dönemlerde.

İlk mesajda yer alan, gećmiş yılların Sheets dokümanlarını incelerseniz asagi yukarı ne zaman evrak talebi geleceğini görebilirsiniz.

• @Sono çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Oguz-Talan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar, Ds260 formunda anne bilgilerinde soyadını şuanki soyadını girmiştim, yani kızlık soyadını girmedim. Bunun formu açtırıp düzeltmeye gerek varmıdır? Teşekkürler

Mulakat sirasinda verebilirsiniz bu bilgiyi, su an icin boyle kalabilir.

Benzer Başlıklar

• 154
  • 2
  • 114
  • 1234
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |