Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Pasaport şartı beni çok hayal kırıklığına uğrattı , zira bende sizler gibi düşünüyordum , gerçekten isteyen pasaport çıkartmak için zaman harcayan para veren uğraşan kişilerin planı programı vardır diye hayal ediyordum ki....

PARAM YOK - EŞİM KIZIYOR - AİLEM İSTEMİYOR - DİL YOK - TANIDIK YOK

gibi yazılar görmeye başlayınca (8 haziranda tabi 😃 ne hikmetse herkes forumu kazandıktan 1 gün sonra keşfediyor , soru sorup ortadan yok oluyor ) umudumu yitirdim.

Pasaport aradaki boşlukları kapatacaktır evet ama beklediğimiz kadar değil , şuan abd den korkmuş birçok insanda var , gitmek istemeyende vardır

• @crazycells Merhabalar DS260 formunda Üniversiteye başlangıç tarihimi yanlış yazmışım. 2 farklı şehirde okudum birincisi yüksekokuldu, daha sonra dgs sınavı ile direk geçiş yaptım. İki üniversiteyi de forma ekledim ikisinin de başlangıç tarihlerini aynı yapmışım bitiş tarihleri doğru,bunun için formu tekrar açtırmam gerekir mi? Teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@deniz35, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

merhaba arkadaşlar gruba yeni dahil oldum dv 2021 7xxx numaralıyım eşimden dolayı ilk seferde çıktı. heyecanla bekliyoruz.

Tebrikler ve bol şans 🙂

İmzanızı düzenlemek isterseniz: https://yesilkartforum.com/forum/topic/2881/yoruma-imza-ekleme-yardım-hk?_=1594420516534

• Bugün gerekli değişiklikleri yapıp formu yeniden gönderdim. Bu arada bana halen evrak talebinin gelmemesini hayretle yorumlayamıyorum. Yardımları için emeği geçenlere teşekkürler.

• @deniz35 hayırlı olsun, her şey gönlünüzce olsun 🙂

• @AgeGuns Doğru söylüyorsunuz sultanım. Koronadan dolayı zaten bu sene güme gitti diyerek bakmayan veya süreci takip etmeyenler olabilir. Bir de bu sene 5k daha fazla vize verilecekmiş. Bu da bir artı point.

• @deniz35, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

merhaba arkadaşlar gruba yeni dahil oldum dv 2021 7xxx numaralıyım eşimden dolayı ilk seferde çıktı. heyecanla bekliyoruz.

Hoş geldiniz. Tebrikler ! Hayırlı olsun 🙂

• @crazycells Kisa donem er olarak askerlik yapan biri rank/positon ve military specialty sorularina ne cevap vermeli

• @crazycells merhaba. Bir sorum olacaktı; KCC evrak maili(daha gelmedi) için pasapotumun fotoğrafını çektim. camscannerdan'da düzelteceğim. Ancak fotoğraf olduğu için pasport sayfasındaki vesikalık fotoğrafım biraz buğlu, flu çıkıyor ve yüzümde hafif ışıktan yansıma oluyor ama diğer bütün yazılar son derece net. Telefonla çektiğim pasaport fotosundaki vesikalık fotomda böyle bir kusur olması problem teşkil eder mi? Fotokopicide tarattırmak daha mı doğru olur? fotokopicide çektirmeyi de çok istemiyorum önemli bir belge olduğu için. İnsan ister istemez tedirgin oluyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim lordum. emeğinize sağlık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zıpzıp pasaportun resmini çektirdiğin yere gidip neden tekrar çıktısını almıyorsun. Sonuçta arşivleri var. Oradan çıkarıp verir sana bu kadar uğraşa değmez. Fotokopi olayına hiç girme evraktan sahtecilik olur sonra amerika yerine mahkemeye gidersin.

• Bu ileti silindi!

• @ayvalik10 pasaport sayfasından ayrı alıp üzerine photoshop mu yapayım?

• Selamun aleykum arkadașlar, trump amca bizi alacak mi dersiniz, ben brezilyada yașiyorum, burda brezilyali tüm öğrencilerin usa dan sınırdıșı edilecekleri konușuluyor, çünkü artık üniversitelerde ve öbür okullarda kovid19 yüzünden online eğitim veriliyor dolayisiyla usa da ikamet etmeye gerek yok diyor trump, herkes ülkesinden eğitimini sürdürebilir dediği söyleniyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zıpzıp bence fotoğrafçıdan alırsın ya da yenisi çektirmen çok daha iyi olur. Sonuçta mülakata giderken yanında resim götüreceksin. Ondan güncel resim her zaman olsun. Böyle oynama çoğaltma gibi işlere girme bence başın ağrır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akurtlar, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Merhabalar DS260 formunda Üniversiteye başlangıç tarihimi yanlış yazmışım. 2 farklı şehirde okudum birincisi yüksekokuldu, daha sonra dgs sınavı ile direk geçiş yaptım. İki üniversiteyi de forma ekledim ikisinin de başlangıç tarihlerini aynı yapmışım bitiş tarihleri doğru,bunun için formu tekrar açtırmam gerekir mi? Teşekkür ederim.

Bu sekilde kalabilir, mulakatta soylersiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@srhnkskn, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Kisa donem er olarak askerlik yapan biri rank/positon ve military specialty sorularina ne cevap vermeli

Turkceleri neyse o kelimeleri direkt sozluk kullanarak cevirebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@zıpzıp, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells merhaba. Bir sorum olacaktı; KCC evrak maili(daha gelmedi) için pasapotumun fotoğrafını çektim. camscannerdan'da düzelteceğim. Ancak fotoğraf olduğu için pasport sayfasındaki vesikalık fotoğrafım biraz buğlu, flu çıkıyor ve yüzümde hafif ışıktan yansıma oluyor ama diğer bütün yazılar son derece net. Telefonla çektiğim pasaport fotosundaki vesikalık fotomda böyle bir kusur olması problem teşkil eder mi? Fotokopicide tarattırmak daha mı doğru olur? fotokopicide çektirmeyi de çok istemiyorum önemli bir belge olduğu için. İnsan ister istemez tedirgin oluyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim lordum. emeğinize sağlık.

Microsoft Office Lens ile dener misiniz? Pek yüksek kaliteli olduğunu okumuştum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zıpzıp, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells merhaba. Bir sorum olacaktı; KCC evrak maili(daha gelmedi) için pasapotumun fotoğrafını çektim. camscannerdan'da düzelteceğim. Ancak fotoğraf olduğu için pasport sayfasındaki vesikalık fotoğrafım biraz buğlu, flu çıkıyor ve yüzümde hafif ışıktan yansıma oluyor ama diğer bütün yazılar son derece net. Telefonla çektiğim pasaport fotosundaki vesikalık fotomda böyle bir kusur olması problem teşkil eder mi? Fotokopicide tarattırmak daha mı doğru olur? fotokopicide çektirmeyi de çok istemiyorum önemli bir belge olduğu için. İnsan ister istemez tedirgin oluyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim lordum. emeğinize sağlık.

gun isiginda pencere yaninda bir daha cekin isterseniz, eger evdeki isik kaynaklarini kullanirsaniz golge/parlama ihtimali artar. Fakat yazilar net gorunuyorsa ve fotograftan yuzunuz secilebiliyorsa o durumda cok dert etmenize gerek yok, bu belgeyi de kullanabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muharrem42, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Selamun aleykum arkadașlar, trump amca bizi alacak mi dersiniz, ben brezilyada yașiyorum, burda brezilyali tüm öğrencilerin usa dan sınırdıșı edilecekleri konușuluyor, çünkü artık üniversitelerde ve öbür okullarda kovid19 yüzünden online eğitim veriliyor dolayisiyla usa da ikamet etmeye gerek yok diyor trump, herkes ülkesinden eğitimini sürdürebilir dediği söyleniyor.

Su iki konuda ilgili bilgileri bulabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3554/online-egitime-gecen-okullardaki-f-1-ve-m-1-statuleri-ile-ilgili-degisiklikler

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3519/trump-ın-göçmenlik-ve-çalışma-vizelerini-yıl-sonuna-kadar-durdurma-kararı-haziran-2020

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |