Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, sağolun 😊

• Merhaba; Çok mu soru soruyorum bilemedim 😊
    DS 260 formunu doldurup göndermeden önce mi yazıcıdan çıktı almamız gerekiyor veyahut gönderdikten sonra ne zaman olsa girip verdiğimiz bilgileri görüp çıktısını alabilir miyiz?
    Bu arada yorum yapan herkese teşekkürü borç bilirim. ( formu doldurdum ama şu mahkeme konusunda kararsızım yazsam bu türlü yazmasam bir türlü Adli sicil arşiv kaydı yok o yüzden mahkeme kaydı isterlermi istemezlermi bilemedim soruma cevap veren iyi bir dost çıkmadı karşıma 😊 )
    Saygılarımla

• ⭐⭐⭐

@Rekticus, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar, öncelikle benim gibi çekilişi kazanan herkesi tebrik ederim.Kazanamayan arkadaşlara 2022 yılı için şans diliyorum.

Teşekkür ederiz size de hayırlı olsun tebrik ederim

• ⭐⭐⭐

@kubierto, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar 2010 yılından beri başvurularım sonuç verdi ve hayırlısıyla çekilişi kazandım.

Herşey gönlünüzce olsun.

Tebrik ederim hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐

@hardrock, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@stardium Ben 19 sene sonra kazandim:) Abim Amerika'ya gittiginden beri bana ve birkac kuzene surekli basvuruyordu. Kuzenlerden birine DV2012'de cikti, bana da bu sene nasip oldu. Duyunca inanamadim tabii, abim dalga geciyor zannettim. Isteyip sabredince oluyor. Umidi kaybetmeden basvurmaya devam, cikmayacak olsa bana cikmazdi 🙂

Tebrik ederim hayırlı olsun.

• Canlar herkese çok selamlar ve öncelikle hepimize hayırlı olsun...

Biz 3 kişilik bir aile olarak ilk defa başvurduk, sonuç olumlu ve sıra numarası 300'lerde gözüküyor. Belirli süredir forumdaki paylaşımları okuyorum, mevzunun tamamen acemisiyim ve içimin rahatlaması için bir konuda görüşlerinize ihtiyacım var zira stres yaptım.

Konu şöyle ki;
    Kendim, eşim, ve 5,5 yaşındaki kızım için başvurmuştuk ancak 1 ay sonra 1 bebeğimiz daha doğacak. Anladığım kadarıyla bebek doğduktan ve 4'ümüzün de pasaportları hazır olduktan sonra ds260 formunu onaylamam gerekiyor. Bebeğin doğması, foto çekilebilmesi açısından yüzünün gözünün biraz kendine gelmesi ve pasaportun elimize ulaşması toplam 5-6 hafta sürecek diye düşünürsek bu durumda ds260 formunu doldurmak için geç kalmış olur muyuz? ds260 formunu pek çok kişiye göre nispeten geç doldurmuş olmanın sıra numaramızla alakalı olarak bize getireceği bir sıkıntı olur mu?

Değerli vaktini ayırıp görüş bildiren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz...

• Sosyal medya da birinci soruya instagram ve linkedin ekledim sonra /example şeklinde uzantılarını yazım
    ikinci soruya da no dedim bir sorun olur mu çünkü sadece bu iki ağı kullanıyorum ds260 forumunu mülakat başlayana kadar mı doldurmam gerekiyor?

• Arkadaşlar merhaba. İki gün önce 2021 çekilişini 39892. sırada kazandığımı öğrendim. Üniversiteyi Amerika’da okudum. Tekrar gitmek için bu temmuz ayına turist vizesi randevusu almıştım, eski okuluma gidip master için hocalarımla yüzyüze konuşacaktım, yüksek ihtimalle de biri kabul edecekti. Fakat şu anki durum, green card ve sürecin detayları ile ilgili yeterli bilgim olmaması kafamı karıştırdı. Ds formunu doldurdum ama göndermedim. İnsanlar eğer çıkmazsa göçmenlik başvurusu yaptığım için eskisi gibi rahat turist/öğrenci vizesi alamayacağımı, ds formunu gönderdiğim anda başvurum ya da vizem varsa iptal edileceğini, bu süreçte Amerika’ya giriş çıkış yapamayacağımı, 39892’nin de çok düşük bir ihtimal olduğunu söylüyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, ne doğru ne yanlış kafam çok karışık. İyi günler herkese.

• Arkadaşlar merhaba. İki gün önce 2021 çekilişini neredeyse 40000. sırada kazandığımı öğrendim. Üniversiteyi Amerika’da okudum. Tekrar gitmek için bu temmuz ayına turist vizesi randevusu almıştım, eski okuluma gidip master için hocalarımla yüzyüze konuşacaktım, yüksek ihtimalle de biri kabul edecekti. Fakat şu anki durum, green card ve sürecin detayları ile ilgili yeterli bilgim olmaması kafamı karıştırdı. Ds formunu doldurdum ama göndermedim. İnsanlar eğer çıkmazsa göçmenlik başvurusu yaptığım için eskisi gibi rahat turist/öğrenci vizesi alamayacağımı, ds formunu gönderdiğim anda başvurum ya da vizem varsa iptal edileceğini, bu süreçte Amerika’ya giriş çıkış yapamayacağımı, EU39xxx sırasının çok düşük bir ihtimal olduğunu söylüyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, ne doğru ne yanlış kafam çok karışık. İyi günler herkese.

• @crazycells @fetihy Arkadaşlar çok yakın bir arkadaşın Dv2021'e başvurmuştu confirmation numarasını ve başvuruda kullanmış olduğu açtığı e-mail adresini bir kâğıda yazmış ve evde bir kenara bırakmış çocukları muhtemelen koyduğu yerden almışlar ve kaybetmişler sonucunu öğrenmesi için dünden beri uğraşıyoruz confirmation numarasını bulamadığımız için öğrenemedik nasıl öğrenebiliriz arkadaş bu yüzden psikolojisini bozdu nasıl öğrenebiliriz.

• @go_to_usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells @fetihy Arkadaşlar çok yakın bir arkadaşın Dv2021'e başvurmuştu confirmation numarasını ve başvuruda kullanmış olduğu açtığı e-mail adresini bir kâğıda yazmış ve evde bir kenara bırakmış çocukları muhtemelen koyduğu yerden almışlar ve kaybetmişler sonucunu öğrenmesi için dünden beri uğraşıyoruz confirmation numarasını bulamadığımız için öğrenemedik nasıl öğrenebiliriz arkadaş bu yüzden psikolojisini bozdu nasıl öğrenebiliriz.

Sonuç ekranında ''numaramı unuttum''a tıklayın yönlendirecek. Yalnız e postayı da bilmen lazım, yani e postayı ilk önce çözmeye çalışmalısınız diye biliyorum. 2022 bekleme odasında ki iletinizi silin.
    Ek Açıklama 2020-06-12 160502.jpg

• @FreeMen e-mail adresini unuttuğu için confirmation numarasını yeniden alamıyoruz

• @go_to_usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@FreeMen e-mail adresini unuttuğu için confirmation numarasını yeniden alamıyoruz

E-Mail'inize dair hiçbir iz yoksa nasıl yapacaksınız bilmiyorum.

• ⭐⭐⭐

@go_to_usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells @fetihy Arkadaşlar çok yakın bir arkadaşın Dv2021'e başvurmuştu confirmation numarasını ve başvuruda kullanmış olduğu açtığı e-mail adresini bir kâğıda yazmış ve evde bir kenara bırakmış çocukları muhtemelen koyduğu yerden almışlar ve kaybetmişler sonucunu öğrenmesi için dünden beri uğraşıyoruz confirmation numarasını bulamadığımız için öğrenemedik nasıl öğrenebiliriz arkadaş bu yüzden psikolojisini bozdu nasıl öğrenebiliriz.

onay numarasını unuttum diye bir seçenek var. ordan gerekli bilgileri doldurduğunuzda size yardımcı olacağını düşünüyorum.

33ı.PNG

• ⭐⭐⭐

@go_to_usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@FreeMen e-mail adresini unuttuğu için confirmation numarasını yeniden alamıyoruz

mail adresinizi hatırlamanız gereyor.

• @melisa bana nedense bir sorun olacakmis gibi gelmiyor. bana da cok eskiden dil okulu icin basvurmadan once green card'a katilirsam vize alamayacagim gibi bir sehir efsanesi soylenmisti. ben de inanmistim ama sonradan alakasinin olmadigimi ogrendim. sonucta siz, legal olarak durust ve acik bir sekilde davrandiginiz surece, Abd'ye gitmeye calismanizin ne gibi kotu tarafi olabilir. bir cok baska vizesi olan gocmen hali hazirda abd' de olmasina ramen green card cekilisine katiliyor zaten. sizin ki de bir tesaduf olmus. bence iki olasiligi da paralel olarak yurutmenizde fayda var. bu benim sahsi fikrim tabi. benzer konularda tecrubesi olan arkadaslar, daha dogru bilgilendirmeyi yaparlar diye dusunuyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tc-usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sayın @crazycells ds 260 formunu gönderdik ten sonra nasıl geri açıyoruz bilgilerle girip sayfaya complete ye mi girmek gerekiyo ?

KCC'ye email atip actirabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ZAO, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Canlar herkese çok selamlar ve öncelikle hepimize hayırlı olsun...

Biz 3 kişilik bir aile olarak ilk defa başvurduk, sonuç olumlu ve sıra numarası 300'lerde gözüküyor. Belirli süredir forumdaki paylaşımları okuyorum, mevzunun tamamen acemisiyim ve içimin rahatlaması için bir konuda görüşlerinize ihtiyacım var zira stres yaptım.

Konu şöyle ki;
    Kendim, eşim, ve 5,5 yaşındaki kızım için başvurmuştuk ancak 1 ay sonra 1 bebeğimiz daha doğacak. Anladığım kadarıyla bebek doğduktan ve 4'ümüzün de pasaportları hazır olduktan sonra ds260 formunu onaylamam gerekiyor. Bebeğin doğması, foto çekilebilmesi açısından yüzünün gözünün biraz kendine gelmesi ve pasaportun elimize ulaşması toplam 5-6 hafta sürecek diye düşünürsek bu durumda ds260 formunu doldurmak için geç kalmış olur muyuz? ds260 formunu pek çok kişiye göre nispeten geç doldurmuş olmanın sıra numaramızla alakalı olarak bize getireceği bir sıkıntı olur mu?

Değerli vaktini ayırıp görüş bildiren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz...

su konuyu kullanabilirsiniz: https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ruhimücerret, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sosyal medya da birinci soruya instagram ve linkedin ekledim sonra /example şeklinde uzantılarını yazım
    ikinci soruya da no dedim bir sorun olur mu çünkü sadece bu iki ağı kullanıyorum ds260 forumunu mülakat başlayana kadar mı doldurmam gerekiyor?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |