Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana hayırlısı artık. Bu sene başvursaydık keşke dedik sadece. Numaramız yüksek diye başvurucaktık sonra birinin hakkını yemeyelim boşver olursa bu sene olsun dedik. Herşeyin hayırlısı. Artık ne olacak görücez çok yakında

• @İrem-Güzel biz baş vurduk ama olumsuz eğer nasipde varsa olur yoksa kimse bir şey yapamaz

• @İrem-Güzel ben başvuru yaptım, case numaram yüksekti diye. bu sene de çıktı. keşke başvuru yapsaydınız. ne olur ne olmaz diye, sonuçta engelleyen bir durum yok. ama umarım bu sene hep beraber gideriz. benimde geçen seneki case no 49xxx, bu sene 25xxx lerde çıktı.

• SORU: (2020 yılı için) Türkiye Istanbul'dan Amerika'ya giderken kesinlikle transit vize almak zorunda mıyız? Uçaklar genelde Polonya, Almanya, Fransa, Hollanda ve İngiltere'de durup öyle yola devam ediyor. Transit vize gerçekten de lazım mı? Siz nasıl bir yol izlediniz? Cevap veren herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

• @vubafommic-1036 Frankfurt üzerinden gidecekseniz transit vizeye gerek yok mesela. Geçerli bir ABD vizesi kabul ediliyor ancak Avrupa Birliği ülkelerinde son 14 günü geçirmiş kişilere uygulanan uçuş yasağından ötürü şu dönemde gidilebilir mi bilmiyorum, maalesef.

• @vubafommic-1036 sorunuzu aşağıdaki başlıkta sormuşsunuz sanırım⬇
    ABD'ye uçak bileti (Hangi ulkeler transit vize gerektiriyor?) https://yesilkartforum.com/forum/post/4798

• @kushajj gidilemiyor maalesef

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Qatar uzerinden niye gitmeyi denemiyorsunuz? Doha'dan Chicago ve Dallas'a ucuslari var gorunuyor. Sanirim THY ile Doha ucuslari da var.

• Eğer haziranda ve temmuzda onay maili alırsak bir umit

• Çoğu kişi gibi benim de ümidim tükenmek üzere, beklemeye devam..

• @İrem-Güzel biz de başka birinin hakkını almayalım dedik başvurmadık, nereden bilelim gc lottery tarihinin en talihli talihsizleri olacağımızı... 😞 Mülakat tarihimizin 1 Nisan olduğunu duyup gevrek gevrek gülerek "konsolosluk size bir şaka yapmasın" diyen arkadaşlarımı da teker teker itinayla kınayacağım...

• @rodin eylüle kadar Açılır konsolosluklar sizler alırsınız dosyalarınız zaten konsoloslukta. Stresli bir dönem ama siz bence üzülmeyin yakın zaman da alırsınız.

• ⭐⭐⭐

@rodin Baskalarinin hakkina girmiyorsunuz. Zaten fazla kisi seciyorlar, siz vizenizi almayinca arka siralardaki birileri aliyor.

• Bu ileti silindi!

• ingiltere konslosluk işlemleri merkezi 23 haziranda hollanda konsolosluğuda randevü tarihleri oluşturdklarını ve en kısa sürede açılaçağı bilgisini paylaşmışlar.darısı abd konsolosluğuna

• Ben bugün Bosna Hersek konsolosluğuna mail attım belirsiz olduğunu ne zaman açılacağını bilmediklerini bildiren cevap yazdılar🥺Burda pandemi yasakları neredeyse tamamen kalkmasına rağmen😔

• @MySea, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Qatar uzerinden niye gitmeyi denemiyorsunuz? Doha'dan Chicago ve Dallas'a ucuslari var gorunuyor. Sanirim THY ile Doha ucuslari da var.

fligtradar'dan bakınca qatar'dan günde çok defa uçan uçak görünüyor ama neden kimse bunu düşünmüyor acaba yasal bir engel mi var diye düşünüyordum ben de

• ⭐⭐⭐⭐⭐

En azindan bazi konsolosluklarda hareketlenme baslamis... Darisi Ankara'daki ABD konsoloslugunun basina...

Benzer Başlıklar

• 3
  • 6498
  • 516
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |