Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

3 yasindaki merakli oglumuz ile bu durumu gectigimiz hafta sonu piknik yerinde biz de yasadik maalesef. Piknik alaninda pek kimseler olmayinca, karincalar rahatlikla yuva kurmuslar. 10 farkli noktada isirmislar (daha dogrusu sokmuslar) saniyeler icinde. Hatta bir isirik agzinin icindeydi.

Neyse ki alerjisi olmadigini bu vesile ile ogrenmis olduk. Herhalde bir daha karincalar ile oynamaz 🙂 Dikkatli olmak lazim..

• geçmiş olsun

• gecmis olsun @FreeWoRLD

• ⭐⭐⭐⭐

Çok geçmiş olsun @FreeWoRLD

• ⭐⭐⭐

Çok teşekkürler @redsat2000 @cnpist @bowline

• Geçmiş olsun @FreeWoRLD

• ⭐⭐⭐

@maestro cok Tesekkurler.

• @FreeWoRLD Geçmiş olsun

• @FreeWoRLD geçmiş olsun, alerji olmadıkça çok problem olmuyor, beni hemen hemen her hafta ısırıyor, biraz su topluyor, 2. Gün sivilce gibi patlatıp yoluma devam ediyorum.

• Cok gecmis olsun sayin @FreeWoRLD .

• ⭐⭐⭐

Çok geçmiş olsun @FreeWoRLD bende Amerikada olmayı çok istiyorum sonra Tlc içimdeki canavarları izleyince dur durduğun yerde be kızım diyorum😞💁🏻

• @FreeWoRLD, içinde söyledi: Ates Karincasi Vakasi

3 yasindaki merakli oglumuz ile bu durumu gectigimiz hafta sonu piknik yerinde biz de yasadik maalesef. Piknik alaninda pek kimseler olmayinca, karincalar rahatlikla yuva kurmuslar. 10 farkli noktada isirmislar (daha dogrusu sokmuslar) saniyeler icinde. Hatta bir isirik agzinin icindeydi.

Neyse ki alerjisi olmadigini bu vesile ile ogrenmis olduk. Herhalde bir daha karincalar ile oynamaz 🙂 Dikkatli olmak lazim..

Geçmiş olsun.

• ⭐⭐⭐

Çok teşekkürler @dmr @ahsenaydgdu @Rookie @sChAdOw

@sChAdOw Hiç problem olmadı çok şükür. İzlerde geçmek üzere. En azından alerji olmadığını bilmek iyi oldu 🙂

@ahsenaydgdu Daha bugün şehir merkezinde yol kenarında büyük bir akbaba gördüm. Doğayla iç içe..

• ⭐⭐⭐

@FreeWoRLD akbaba mı 🙀🙀🙀 bekleme odasında da floridadan timsahtan falan bahsediyorlardı gerçekten kafam allak bullak çıksa napıcaz nereye gidicez her yerinde aklımdan bile geçmeyen bir hayvann var 😞😭

Benzer Başlıklar

• 122
  • 3
  • 1
  • 96
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |